Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Michał Gelo

Michał Gelo

Mężczyzna 1858 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Michał Gelo urodzony(a) 21 wrz. 1858, Strachomin (syn Piotr Gelo oraz Ewa Niedek).

    Michał poślubił(a) Agnieszka Reda 19 sty. 1891, Latowicz. Agnieszka (córka Piotr Reda oraz Katarzyna Rechnio) urodzony(a) 26 sier. 1871, Strachomin. [Arkusz rodzinny]

    Michał — Katarzyna Niedek. Katarzyna (córka Łukasz Niedek oraz Krystyna Reda) urodzony(a) 11 mar. 1870, Strachomin. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Jan Gelo urodzony(a) 27 list. 1897, Strachomin.
    2. Marianna Gelo urodzony(a) 1903, Strachomin.
    3. Aleksandra Gielo urodzony(a) 2 mar. 1905, Strachomin.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Piotr Gelo urodzony(a) 29 czer. 1822, Strachomin (syn Błażej Gielo oraz Elżbieta Dzięcioł).

    Piotr poślubił(a) Ewa Niedek 9 luty 1846, Latowicz. Ewa (córka Aleksy Miedek oraz Brygida Gajowniczek) urodzony(a) 1824, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Ewa Niedek urodzony(a) 1824, Strachomin (córka Aleksy Miedek oraz Brygida Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Franciszka Gelo urodzony(a) 26 luty 1847, Strachomin.
    2. Wojciech Gelo urodzony(a) 7 kwie. 1850, Strachomin.
    3. 1. Michał Gelo urodzony(a) 21 wrz. 1858, Strachomin.
    4. Marianna Gelo urodzony(a) 1862, Strachomin.
    5. Ludwika Gelo urodzony(a) 25 sier. 1855, Strachomin.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Błażej Gielo urodzony(a) 4 luty 1798, Strachomin (syn Gabriel Gielo oraz Monika Reda).

    Błażej — Elżbieta Dzięcioł. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Elżbieta Dzięcioł (córka Wincenty Dzięcioł oraz Małgorzata Płatek).
    Dzieci:
    1. 2. Piotr Gelo urodzony(a) 29 czer. 1822, Strachomin.
    2. Marianna Gelo urodzony(a) 7 sier. 1828, Strachomin.

  3. 6.  Aleksy Miedek urodzony(a) 4 lip. 1771, Strachomin (syn Maciej Miedek oraz Barbara Kowalówna).

    Aleksy poślubił(a) Brygida Gajowniczek 9 luty 1806, Latowicz. Brygida (córka Franciszek Gajowniczek oraz Konstancja Świątek) urodzony(a) 9 paź. 1789, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Brygida Gajowniczek urodzony(a) 9 paź. 1789, Strachomin (córka Franciszek Gajowniczek oraz Konstancja Świątek).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Niedek urodzony(a) 18 sty. 1807, Strachomin; zgon 23 kwie. 1807, Strachomin.
    2. Apolonia Nidek urodzony(a) 16 luty 1808, Strachomin.
    3. Paweł Hilary Niedek urodzony(a) 14 sty. 1811, Strachomin; zgon 30 sty. 1815, Strachomin.
    4. Filip Jakub Niedek urodzony(a) 25 maj 1813, Strachomin.
    5. Piotr Paweł Niedek urodzony(a) 24 luty 1816, Strachomin.
    6. Eleonora Franciszka Niedek urodzony(a) 19 luty 1818, Strachomin.
    7. Feliks Nidek urodzony(a) 16 lip. 1831, Strachomin.
    8. 3. Ewa Niedek urodzony(a) 1824, Strachomin.
    9. Jakub Niedek urodzony(a) 16 lip. 1831, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Gabriel Gielo urodzony(a) 25 mar. 1761, Strachomin (syn Andrzej Gielo oraz Krystyna).

    Gabriel poślubił(a) Monika Reda 15 luty 1789, Latowicz. Monika (córka Paweł Reda oraz Agnieszka) urodzony(a) 8 kwie. 1766, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Monika Reda urodzony(a) 8 kwie. 1766, Strachomin (córka Paweł Reda oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. Chryzostom Gielo urodzony(a) 26 list. 1789, Strachomin.
    2. Filip Gielo urodzony(a) 27 maj 1791, Strachomin; zgon 5 czer. 1791, Strachomin.
    3. Antoni Gielo urodzony(a) 18 sty. 1795, Strachomin.
    4. Franciszka Gielo urodzony(a) 4 gru. 1796, Strachomin; zgon 16 gru. 1796, Strachomin.
    5. 4. Błażej Gielo urodzony(a) 4 luty 1798, Strachomin.
    6. Franciszka Gielo urodzony(a) 1 wrz. 1800, Strachomin.
    7. Agata Gielo urodzony(a) 28 sty. 1802, Strachomin; zgon 7 paź. 1804, Strachomin.
    8. Tadeusz Gielo urodzony(a) 30 paź. 1803, Strachomin; zgon 16 paź. 1804, Strachomin.
    9. Jan Gielo urodzony(a) 3 sty. 1805, Strachomin.
    10. Piotr Gielo urodzony(a) 6 lip. 1806, Strachomin.
    11. Elzbieta Gielo urodzony(a) 12 lip. 1808, Strachomin; zgon 16 gru. 1817, Strachomin.
    12. Petronella Gielo urodzony(a) 28 maj 1810, Strachomin; zgon 17 lip. 1813, Strachomin.

  3. 10.  Wincenty Dzięcioł (syn N Dzięcioł).

    Wincenty poślubił(a) Małgorzata Płatek 19 sty. 1777, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Małgorzata Płatek
    Dzieci:
    1. Zofia Gertruda Dzięcioł urodzony(a) 11 list. 1777, Oleksianka.
    2. Magdalena Dzięcioł urodzony(a) 20 lip. 1779, Oleksianka.
    3. Regina Dzięcioł urodzony(a) 14 wrz. 1781, Oleksianka.
    4. Zuzanna Dzięcioł urodzony(a) 10 sier. 1786, Oleksianka.
    5. Dydak Dzięcioł urodzony(a) 1789, Oleksianka.
    6. Roch Dzięcioł urodzony(a) 17 sier. 1791, Oleksianka.
    7. 5. Elżbieta Dzięcioł
    8. Marcin Dzięcioł urodzony(a) 20 wrz. 1796, Oleksianka.
    9. Filip Dzięcioł urodzony(a) 1 maj 1799, Oleksianka.

  5. 12.  Maciej Miedek urodzony(a) 1735, Strachomin (syn N Niedek); zgon 6 mar. 1825, Strachomin.

    Maciej poślubił(a) Barbara Kowalówna 24 luty 1767, Latowicz. Barbara urodzony(a) , Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Barbara Kowalówna urodzony(a) , Iwowe.
    Dzieci:
    1. Benedykt Nidek urodzony(a) 24 mar. 1768, Strachomin; zgon 10 wrz. 1791, Strachomin.
    2. 6. Aleksy Miedek urodzony(a) 4 lip. 1771, Strachomin.
    3. Błażej Miedek urodzony(a) 3 luty 1775, Strachomin.
    4. Stanisław Miedek urodzony(a) 6 maj 1780, Strachomin.
    5. Elżbieta Nidek urodzony(a) 9 list. 1783, Strachomin; zgon 22 paź. 1799, Strachomin.
    6. Scholastyka Nidek urodzony(a) 18 luty 1790, Strachomin.

  7. 14.  Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1760, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Franciszek poślubił(a) Konstancja Świątek 16 list. 1788, Latowicz. Konstancja (córka Józef Świątek oraz Marianna Kosutowa) urodzony(a) 19 luty 1769, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Konstancja Świątek urodzony(a) 19 luty 1769, Oleksianka (córka Józef Świątek oraz Marianna Kosutowa).
    Dzieci:
    1. 7. Brygida Gajowniczek urodzony(a) 9 paź. 1789, Strachomin.
    2. Filip Gajowniczek urodzony(a) 28 maj 1791, Strachomin.
    3. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 6 list. 1793, Strachomin; zgon 27 czer. 1810, Strachomin.
    4. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 21 luty 1796, Strachomin.
    5. Antoni Gajowniczek urodzony(a) 16 sty. 1798, Strachomin.
    6. Jan Gajowniczek urodzony(a) 13 gru. 1800, Strachomin; zgon 17 wrz. 1804, Strachomin.
    7. Alojzy Gajowniczek urodzony(a) 21 czer. 1803, Strachomin; zgon 10 czer. 1805, Strachomin.
    8. Marcjanna Gajowniczek urodzony(a) 8 wrz. 1805, Strachomin.
    9. Petronella Marianna Gajowniczek urodzony(a) 24 maj 1811, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Andrzej Gielo urodzony(a) 1724 (syn N Gielo); zgon 11 gru. 1774, Strachomin.

    Andrzej — Krystyna. Krystyna urodzony(a) 1733; zgon 4 czer. 1793, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Krystyna urodzony(a) 1733; zgon 4 czer. 1793, Strachomin.
    Dzieci:
    1. 8. Gabriel Gielo urodzony(a) 25 mar. 1761, Strachomin.
    2. Teresa Gielo urodzony(a) 26 paź. 1769, Strachomin.

  3. 18.  Paweł Reda urodzony(a) 1738 (syn N Reda); zgon 17 maj 1802, Oleksianka.

    Paweł — Agnieszka. Agnieszka urodzony(a) 1717; zgon 12 kwie. 1767, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Agnieszka urodzony(a) 1717; zgon 12 kwie. 1767, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Krystyna Reda urodzony(a) 25 maj 1756, Strachomin.
    2. Marianna Reda urodzony(a) 8 sty. 1758, Strachomin.
    3. Adam Reda urodzony(a) 25 gru. 1759, Strachomin.
    4. Anastazja Reda urodzony(a) 1 sty. 1762, Strachomin.
    5. Katarzyna Reda urodzony(a) 22 list. 1763, Strachomin; zgon 20 sty. 1793, Redzyńskie.
    6. 9. Monika Reda urodzony(a) 8 kwie. 1766, Strachomin.
    7. Jadwiga Reda urodzony(a) 9 list. 1764, Strachomin; zgon 16 czer. 1768, Strachomin.

  5. 20.  N Dzięcioł
    Dzieci:
    1. Jakub Dzięcioł urodzony(a) 1704; zgon 31 sier. 1774, Oleksianka.
    2. Jakub Dzięcioł urodzony(a) 1709; zgon 29 gru. 1789, Latowicz.
    3. Paweł Dzięcioł urodzony(a) 1713; zgon 6 mar. 1773, Oleksianka.
    4. Paweł Dzięcioł urodzony(a) 1723, Redzyńskie; zgon 18 luty 1791, Redzyńskie.
    5. Stanisław Dzięcioł urodzony(a) 1730; zgon 7 sier. 1780, Strachomin.
    6. Antoni Dzięcioł urodzony(a) 1746; zgon 28 paź. 1766, Oleksianka.
    7. Franciszek Dzięcioł urodzony(a) 1753, Latowicz; zgon 28 sier. 1823, Latowicz.
    8. 10. Wincenty Dzięcioł

  6. 24.  N Niedek
    Dzieci:
    1. Antoni Nidek urodzony(a) 1723; zgon 26 mar. 1800, Latowicz.
    2. 12. Maciej Miedek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 6 mar. 1825, Strachomin.
    3. Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744; zgon 18 luty 1820, Strachomin.
    4. Grzegorz Midek urodzony(a) 1745; zgon 21 sty. 1825, Latowicz.
    5. Andrzej Nidek
    6. Żyjący

  7. 28.  Szymon Gajowniczek urodzony(a) 1701, Strachomin (syn N Gajowniczek); zgon 18 maj 1785, Strachomin.

    Szymon — Zuzanna Reda. Zuzanna urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 29.  Zuzanna Reda urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin.
    2. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 17 list. 1756, Strachomin; zgon 13 luty 1759, Strachomin.
    3. Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin.
    4. 14. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1760, Strachomin.
    5. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 15 list. 1761, Strachomin.
    6. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin.
    7. Bartłomiej Gajowniczek urodzony(a) 24 sier. 1765, Strachomin.
    8. Marek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1767, Strachomin.
    9. Barbara Gajowniczek urodzony(a) 6 gru. 1770, Strachomin; zgon 19 mar. 1772, Strachomin.

  9. 30.  Józef Świątek urodzony(a) 1740 (syn N Świątek); zgon 22 sier. 1810, Oleksianka.

    Józef poślubił(a) Marianna Kosutowa 8 luty 1767, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 31.  Marianna Kosutowa
    Dzieci:
    1. Łucja Świątek urodzony(a) 13 gru. 1767, Oleksianka; zgon 5 luty 1768, Oleksianka.
    2. 15. Konstancja Świątek urodzony(a) 19 luty 1769, Oleksianka.
    3. Agnieszka Świątek urodzony(a) 4 sty. 1772, Oleksianka.
    4. Bibianna Świątek urodzony(a) 29 list. 1774, Oleksianka.
    5. Dorota Świątek urodzony(a) 1 mar. 1778, Oleksianka.
    6. Piotr Świątek urodzony(a) 29 czer. 1783, Oleksianka.