Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Piotr Paweł Ositek

Piotr Paweł Ositek

Mężczyzna 1893 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Piotr Paweł Ositek urodzony(a) 19 czer. 1893, Iwowe (syn Karol Ositek oraz Marianna Gajowniczek).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Karol Ositek urodzony(a) 4 list. 1856, Iwowe (syn Kajetan Ositek oraz Krystyna Skorupa).

    Karol poślubił(a) Marianna Gajowniczek 8 luty 1881, Latowicz. Marianna (córka Michał Gajowniczek oraz Marianna Reda) urodzony(a) 16 kwie. 1860, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Gajowniczek urodzony(a) 16 kwie. 1860, Strachomin (córka Michał Gajowniczek oraz Marianna Reda).
    Dzieci:
    1. Jan Ositek urodzony(a) 10 kwie. 1882, Iwowe.
    2. Franciszek Ositek urodzony(a) 29 sier. 1884, Iwowe.
    3. Helena Ositek urodzony(a) 25 gru. 1886, Iwowe.
    4. Weronika Ositek urodzony(a) 8 sier. 1889, Iwowe.
    5. 1. Piotr Paweł Ositek urodzony(a) 19 czer. 1893, Iwowe.
    6. Weronika Ositek urodzony(a) 11 lip. 1896, Iwowe.
    7. Piotr Ositek urodzony(a) 29 czer. 1899, Iwowe.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Kajetan Ositek urodzony(a) 1831, Kochany (syn Maciej Ositek oraz Franciszka Płatek).

    Kajetan poślubił(a) Krystyna Skorupa 25 list. 1850, Latowicz. Krystyna (córka Walenty Skorupa oraz Julianna Kosut) urodzony(a) 23 lip. 1815, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Krystyna Skorupa urodzony(a) 23 lip. 1815, Iwowe (córka Walenty Skorupa oraz Julianna Kosut).
    Dzieci:
    1. Jadwiga Ositek urodzony(a) 22 wrz. 1851, Iwowe.
    2. Zofia Ositek urodzony(a) 15 maj 1853, Iwowe.
    3. 2. Karol Ositek urodzony(a) 4 list. 1856, Iwowe.

  3. 6.  Michał Gajowniczek urodzony(a) 28 wrz. 1830, Strachomin (syn Grzegorz Gajowniczek oraz Marianna Mrozek).

    Michał poślubił(a) Marianna Reda 5 luty 1849, Latowicz. Marianna (córka Romuald Reda oraz Ewa Miszta) urodzony(a) 5 gru. 1830, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Reda urodzony(a) 5 gru. 1830, Strachomin (córka Romuald Reda oraz Ewa Miszta).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 20 sty. 1850, Strachomin.
    2. Magdalena Gajowniczek urodzony(a) 26 maj 1852, Strachomin.
    3. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 22 sty. 1855, Strachomin.
    4. Zuzanna Gajowniczek urodzony(a) 23 wrz. 1857, Strachomin.
    5. 3. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 16 kwie. 1860, Strachomin.
    6. Ludwika Gajowniczek urodzony(a) 18 sier. 1862, Strachomin.
    7. Helena Gajowniczek urodzony(a) 17 luty 1865, Strachomin.
    8. Jan Gajowniczek urodzony(a) 3 paź. 1867, Strachomin.
    9. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 20 czer. 1870, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Maciej Ositek urodzony(a) 1796, Kochany (syn Wojciech Osit oraz Agnieszka Buba).

    Maciej poślubił(a) Franciszka Płatek 7 wrz. 1817, Seroczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Franciszka Płatek
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Agnieszka Ositek urodzony(a) 1822, Kochany.
    3. Marianna Ositek urodzony(a) 1825, Kochany.
    4. Wawrzyniec Ositek urodzony(a) 1828, Kochany.
    5. 4. Kajetan Ositek urodzony(a) 1831, Kochany.
    6. Wojciech Ositek urodzony(a) 1835, Kochany.
    7. Paweł Ositek urodzony(a) 1838, Kochany.

  3. 10.  Walenty Skorupa urodzony(a) 12 luty 1783, Iwowe (syn Adalbertus Skorupa oraz Zofia Koza).

    Walenty poślubił(a) Julianna Kosut 24 sty. 1808, Latowicz. Julianna (córka Kazimierz Kosut oraz Agata Domoń) urodzony(a) 25 maj 1790, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Julianna Kosut urodzony(a) 25 maj 1790, Iwowe (córka Kazimierz Kosut oraz Agata Domoń).
    Dzieci:
    1. Marianna Skorupa urodzony(a) 19 sier. 1809, Iwowe.
    2. Ignacy Piotr Skorupa urodzony(a) 29 lip. 1812, Iwowe.
    3. Piotr Paweł Skorupa urodzony(a) 3 czer. 1814, Iwowe.
    4. Jan Feliks Skorupa urodzony(a) 3 czer. 1814, Iwowe.
    5. 5. Krystyna Skorupa urodzony(a) 23 lip. 1815, Iwowe.
    6. Benedykt Józef Skorupa urodzony(a) 23 lip. 1815, Iwowe.
    7. Ambroży Mikołaj Skorupa urodzony(a) 7 gru. 1817, Iwowe.
    8. Tekla Krystyna Skorupa urodzony(a) 9 sier. 1820, Iwowe.
    9. Kunegunda Skorupa urodzony(a) 26 luty 1823, Iwowe.
    10. Klemens Skorupa urodzony(a) 27 list. 1825, Iwowe.
    11. Tekla Skorupa urodzony(a) 6 lip. 1829, Iwowe.
    12. Mateusz Skorupa urodzony(a) 29 paź. 1831, Iwowe.
    13. Karolina Skorupa urodzony(a) 29 paź. 1831, Iwowe.
    14. Katarzyna Skorupa urodzony(a) 24 list. 1835, Iwowe.

  5. 12.  Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 28 luty 1809, Strachomin (syn Marek Gajowniczek oraz Małgorzata Orowiecka).

    Grzegorz — Marianna Mrozek. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Marianna Mrozek
    Dzieci:
    1. 6. Michał Gajowniczek urodzony(a) 28 wrz. 1830, Strachomin.
    2. Szymon Gajowniczek urodzony(a) 16 luty 1833, Strachomin.
    3. Józef Gajowniczek urodzony(a) 17 mar. 1835, Strachomin.
    4. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 13 kwie. 1837, Strachomin.
    5. Anna Gajowniczek urodzony(a) 26 lip. 1839, Strachomin.
    6. Leon Gajowniczek urodzony(a) 21 mar. 1842, Strachomin.
    7. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 20 list. 1843, Strachomin.
    8. Jan Gajowniczek urodzony(a) 29 sier. 1846, Strachomin.
    9. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 8 luty 1849, Strachomin.

  7. 14.  Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin (syn Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio).

    Romuald poślubił(a) Ewa Miszta 26 maj 1811, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Ewa Miszta
    Dzieci:
    1. Piotr Paweł Reda urodzony(a) 29 czer. 1812, Strachomin.
    2. Marianna Julianna Reda urodzony(a) 25 czer. 1814, Strachomin.
    3. Elżbieta Petronella Reda urodzony(a) 7 lip. 1816, Strachomin.
    4. Brygida Marianna Reda urodzony(a) 9 paź. 1818, Strachomin.
    5. Grzegorz Marcin Reda urodzony(a) 15 list. 1820, Strachomin.
    6. Kajetan Reda urodzony(a) 7 sier. 1823, Strachomin.
    7. Marcella Reda urodzony(a) 5 mar. 1825, Strachomin.
    8. Agnieszka Reda urodzony(a) 2 sty. 1827, Strachomin.
    9. 7. Marianna Reda urodzony(a) 5 gru. 1830, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Wojciech Osit urodzony(a) 1759, Kochany.

    Wojciech — Agnieszka Buba. Agnieszka (córka Andrzej Buba oraz Jadwiga) urodzony(a) 20 sty. 1765, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Agnieszka Buba urodzony(a) 20 sty. 1765, Iwowe (córka Andrzej Buba oraz Jadwiga).
    Dzieci:
    1. 8. Maciej Ositek urodzony(a) 1796, Kochany.

  3. 20.  Adalbertus Skorupa urodzony(a) 16 kwie. 1759, Iwowe (syn Tomasz Skorupa oraz Regina); zgon 26 maj 1807, Iwowe.

    Adalbertus poślubił(a) Zofia Koza 16 sty. 1780, Latowicz. Zofia (córka Marcin Koza oraz Ewa) urodzony(a) 21 kwie. 1757, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 21.  Zofia Koza urodzony(a) 21 kwie. 1757, Strachomin (córka Marcin Koza oraz Ewa).
    Dzieci:
    1. Agata Skorupa urodzony(a) 4 luty 1781, Iwowe; zgon 5 mar. 1796, Iwowe.
    2. 10. Walenty Skorupa urodzony(a) 12 luty 1783, Iwowe.
    3. Magdalena Skorupa urodzony(a) 27 maj 1785, Iwowe.
    4. Julian Skorupa urodzony(a) 16 mar. 1788, Iwowe.
    5. Wiktoria Skorupa urodzony(a) 26 sty. 1790, Iwowe.
    6. Monika Skorupa urodzony(a) 4 maj 1792, Iwowe; zgon 13 wrz. 1794, Iwowe.
    7. Marianna Skorupa urodzony(a) 5 paź. 1794, Iwowe; zgon 10 paź. 1794, Iwowe.
    8. Łucja Skorupa urodzony(a) 15 gru. 1795, Iwowe; zgon 19 gru. 1795, Iwowe.
    9. Karol Skorupa urodzony(a) 6 list. 1797, Iwowe; zgon 7 lip. 1800, Iwowe.

  5. 22.  Kazimierz Kosut urodzony(a) , Iwowe (syn N Kosut).

    Kazimierz poślubił(a) Agata Domoń 4 luty 1770, Latowicz. Agata urodzony(a) , Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  6. 23.  Agata Domoń urodzony(a) , Wężyczyn.
    Dzieci:
    1. Jan Kosut urodzony(a) 22 czer. 1773, Iwowe.
    2. Ignacy Kosut urodzony(a) 6 luty 1775, Iwowe.
    3. Mikołaj Kosut urodzony(a) 9 gru. 1776, Iwowe.
    4. Jan Gwalbert Kosut urodzony(a) 12 lip. 1779, Iwowe.
    5. Piotr Kosut urodzony(a) 30 czer. 1781, Iwowe.
    6. Paweł Kosut urodzony(a) 30 czer. 1781, Iwowe.
    7. Karol Kosut urodzony(a) 2 list. 1783, Iwowe; zgon 30 wrz. 1784, Iwowe.
    8. Krystyna Kosut urodzony(a) 18 sier. 1785, Iwowe; zgon 15 sty. 1786, Iwowe.
    9. Katarzyna Kosut urodzony(a) 19 list. 1786, Iwowe.
    10. Urban Kosut urodzony(a) 25 maj 1790, Iwowe.
    11. 11. Julianna Kosut urodzony(a) 25 maj 1790, Iwowe.

  7. 24.  Marek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1767, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Marek — Małgorzata Orowiecka. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Małgorzata Orowiecka
    Dzieci:
    1. Jan Gajowniczek urodzony(a) 22 maj 1796, Strachomin.
    2. Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 16 sier. 1798, Strachomin.
    3. Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 94 mar. 1801, Strachomin.
    4. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 3 kwie. 1803, Strachomin.
    5. 12. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 28 luty 1809, Strachomin.
    6. Augustyn Jan Gajowniczek urodzony(a) 29 sier. 1811, Strachomin.
    7. Marianna Salomea Gajowniczek urodzony(a) 14 list. 1814, Strachomin.
    8. Wojciech Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 15 kwie. 1817, Strachomin.

  9. 28.  Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin (syn N Reda); zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.

    Bartłomiej poślubił(a) Marianna Kusio 26 sty. 1766, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 29.  Marianna Kusio (córka Tomasz Kusio oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Wincenty Reda urodzony(a) 18 kwie. 1768, Strachomin; zgon 16 lip. 1772, Strachomin.
    2. Bibianna Reda urodzony(a) 30 list. 1770, Strachomin.
    3. Brygida Reda urodzony(a) 2 luty 1772, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    4. Wiktoria Reda urodzony(a) 25 gru. 1773, Strachomin.
    5. Klara Reda urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin.
    6. Brygida Reda urodzony(a) 4 paź. 1779, Strachomin.
    7. Tekla Reda urodzony(a) 1 list. 1782, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    8. Monika Reda urodzony(a) 5 maj 1785, Strachomin; zgon 28 wrz. 1789, Strachomin.
    9. Walerian Reda urodzony(a) 16 gru. 1787, Strachomin; zgon 21 gru. 1787, Strachomin.
    10. 14. Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin.
    11. Marianna Reda urodzony(a) 30 mar. 1794, Strachomin; zgon 2 mar. 1796, Strachomin.