Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Maria Magdalena Brauła

Maria Magdalena Brauła

Kobieta 1851 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Maria Magdalena Brauła urodzony(a) 20 lip. 1851, Strachomin (córka Ludwik Brauła oraz Agnieszka Dziugieł).

    Maria poślubił(a) Paweł Świątek 22 luty 1886, Latowicz. Paweł (syn Augustyn Świątek oraz Karolina Salomea Świątek) urodzony(a) 12 sty. 1849, Strachomin. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Walenty Świątek urodzony(a) 21 mar. 1887, Strachomin.
    2. Wojciech Świątek urodzony(a) 4 kwie. 1889, Strachomin.
    3. Piotr Świątek urodzony(a) 26 lip. 1891, Strachomin.
    4. Aleksandra Świątek urodzony(a) 2 list. 1896, Strachomin.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Ludwik Brauła urodzony(a) 11 sier. 1824, Strachomin (syn Dydak Brauła oraz Marianna Gajowniczek).

    Ludwik — Agnieszka Dziugieł. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Agnieszka Dziugieł
    Dzieci:
    1. Franciszka Brauła urodzony(a) 11 wrz. 1848, Strachomin; zgon 1 mar. 1921, Iwowe.
    2. 1. Maria Magdalena Brauła urodzony(a) 20 lip. 1851, Strachomin.
    3. Marianna Brauła urodzony(a) 5 list. 1854, Strachomin.
    4. Stanisław Brauła urodzony(a) 1 maj 1857, Strachomin.
    5. Wojciech Brauła urodzony(a) 21 kwie. 1858, Strachomin.
    6. Jan Brauła urodzony(a) 20 czer. 1860, Strachomin.
    7. Marianna Brauła urodzony(a) 11 mar. 1863, Strachomin; zgon 31 lip. 1918, Iwowe.
    8. Petronella Brauła urodzony(a) 2 maj 1869, Chyżyny.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Dydak Brauła urodzony(a) 17 list. 1789, Wielgolas (syn Stanisław Brauła oraz Agnieszka Szwięch).

    Dydak poślubił(a) Marianna Gajowniczek 7 luty 1813, Latowicz. Marianna (córka Ludwik Gajowniczek oraz Franciszka Paśnik) urodzony(a) 15 sier. 1793, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Gajowniczek urodzony(a) 15 sier. 1793, Strachomin (córka Ludwik Gajowniczek oraz Franciszka Paśnik).
    Dzieci:
    1. Apolonia Brygida Brauła urodzony(a) 8 luty 1814, Strachomin.
    2. Kacper Maycher Brauła urodzony(a) 4 sty. 1817, Strachomin.
    3. Franciszek Izydor Brauła urodzony(a) 25 mar. 1820, Strachomin.
    4. Jan Brauła urodzony(a) 23 paź. 1822, Strachomin.
    5. 2. Ludwik Brauła urodzony(a) 11 sier. 1824, Strachomin.
    6. Agnieszka Brauła urodzony(a) 20 sty. 1835, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Stanisław Brauła urodzony(a) 27 wrz. 1757, Wielgolas (syn Tomasz Brauła oraz Ewa Zwierz).

    Stanisław poślubił(a) Agnieszka Szwięch 11 luty 1787, Latowicz. Agnieszka (córka Jan Szwięch oraz Marianna Grzendowa) urodzony(a) 19 sty. 1769, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Agnieszka Szwięch urodzony(a) 19 sty. 1769, Wielgolas (córka Jan Szwięch oraz Marianna Grzendowa).
    Dzieci:
    1. 4. Dydak Brauła urodzony(a) 17 list. 1789, Wielgolas.
    2. Elżbieta Brauła urodzony(a) 1 list. 1792, Wielgolas.
    3. Łukasz Brauła urodzony(a) 16 paź. 1796, Wielgolas.
    4. Sylwester Brauła urodzony(a) 1 sty. 1802, Wielgolas.
    5. Jan Brauła urodzony(a) 19 czer. 1806, Wielgolas.
    6. Agata Brauła urodzony(a) 4 luty 1810, Wielgolas.
    7. Jan Brauła urodzony(a) 19 czer. 1806, Wielgolas; zgon 6 kwie. 1807, Wielgolas.
    8. Agata Brauła urodzony(a) 4 luty 1810, Wielgolas.

  3. 10.  Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Ludwik — Franciszka Paśnik. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Franciszka Paśnik
    Dzieci:
    1. Cyprian Gajowniczek urodzony(a) 26 wrz. 1791, Strachomin; zgon 26 sty. 1796, Strachomin.
    2. 5. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 15 sier. 1793, Strachomin.
    3. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 19 sty. 1796, Strachomin; zgon 6 mar. 1796, Strachomin.
    4. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 22 sty. 1797, Strachomin; zgon 5 maj 1805, Strachomin.
    5. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 14 luty 1799, Strachomin; zgon 23 maj 1805, Strachomin.
    6. Elżbieta Gajowniczek urodzony(a) 19 wrz. 1802, Strachomin.
    7. Karol Gajowniczek urodzony(a) 2 list. 1805, Strachomin; zgon 3 kwie. 1806, Strachomin.
    8. Ewa Gajowniczek urodzony(a) 24 gru. 1788, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Tomasz Brauła urodzony(a) 1732 (syn N Brauła); zgon 21 kwie. 1772, Waliska.

    Tomasz — Ewa Zwierz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Ewa Zwierz
    Dzieci:
    1. Barbara Brauła urodzony(a) 1756, Wielgolas; zgon 23 wrz. 1814, Wielgolas.
    2. 8. Stanisław Brauła urodzony(a) 27 wrz. 1757, Wielgolas.
    3. Magdalena Brauła urodzony(a) 19 lip. 1760, Wielgolas.
    4. Scholastyka Brauła urodzony(a) 12 luty 1763, Wielgolas.
    5. Maciej Brauła urodzony(a) 23 luty 1766, Wielgolas.
    6. Klemens Brauła urodzony(a) 23 list. 1768, Wielgolas; zgon 19 gru. 1774, Wielgolas.
    7. Fabian Brauła urodzony(a) 21 sty. 1772, Wielgolas; zgon 19 maj 1778, Wielgolas.

  3. 18.  Jan Szwięch urodzony(a) 1725, Wielgolas; zgon 23 gru. 1785, Wielgolas.

    Jan poślubił(a) Marianna Grzendowa 7 luty 1768, Latowicz. Marianna urodzony(a) , Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Marianna Grzendowa urodzony(a) , Chyżyny.
    Dzieci:
    1. 9. Agnieszka Szwięch urodzony(a) 19 sty. 1769, Wielgolas.
    2. Marcin Święch urodzony(a) 6 sty. 1771, Wielgolas.
    3. Feliks Święch urodzony(a) 16 maj 1773, Wielgolas.
    4. Romuald Święch urodzony(a) 4 luty 1776, Wielgolas.
    5. Katarzyna Święch urodzony(a) 26 kwie. 1778, Wielgolas.
    6. Wincenty Święch urodzony(a) 15 kwie. 1779, Wielgolas.
    7. Teresa Święch urodzony(a) 14 paź. 1781, Wielgolas.
    8. Onufry Święch urodzony(a) 10 czer. 1783, Wielgolas.
    9. Małgorzata Święch urodzony(a) 10 czer. 1783, Wielgolas.
    10. Hipolit Cyprian Święch urodzony(a) 15 sier. 1784, Wielgolas.

  5. 20.  Szymon Gajowniczek urodzony(a) 1701, Strachomin (syn N Gajowniczek); zgon 18 maj 1785, Strachomin.

    Szymon — Zuzanna Reda. Zuzanna urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Zuzanna Reda urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin.
    2. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 17 list. 1756, Strachomin; zgon 13 luty 1759, Strachomin.
    3. 10. Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin.
    4. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1760, Strachomin.
    5. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 15 list. 1761, Strachomin.
    6. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin.
    7. Bartłomiej Gajowniczek urodzony(a) 24 sier. 1765, Strachomin.
    8. Marek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1767, Strachomin.
    9. Barbara Gajowniczek urodzony(a) 6 gru. 1770, Strachomin; zgon 19 mar. 1772, Strachomin.