Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Katarzyna Gelo

Katarzyna Gelo

Kobieta 1862 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Katarzyna Gelo urodzony(a) 21 mar. 1862, Transbór (córka Stanisław Gelo oraz Weronika Górska).

    Katarzyna poślubił(a) Franciszek Myka 26 sty. 1880, Latowicz. Franciszek (syn Wojciech Franciszek Myka oraz Jadwiga Chrzyptowicz) urodzony(a) 7 gru. 1850, Transbór. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Antoni Myka urodzony(a) 12 sty. 1881, Transbór.
    2. Julianna Myka urodzony(a) 3 luty 1883, Transbór.
    3. Aleksandra Myka urodzony(a) 16 luty 1886, Transbór.
    4. Julian Myka urodzony(a) 24 gru. 1888, Transbór.
    5. Mikołaj Stanisław Myka urodzony(a) 4 maj 1894, Transbór.
    6. Władysław Myka urodzony(a) 4 mar. 1896, Transbór.
    7. Antonina Myka urodzony(a) 30 maj 1899, Transbór.
    8. helena Myka urodzony(a) 13 list. 1901, Transbór.
    9. Dominik Myka urodzony(a) 15 wrz. 1906, Transbór.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Stanisław Gelo urodzony(a) 7 maj 1833, Borówek (syn Ludwik Gielo oraz Katarzyna Marianna Sadowska).

    Stanisław poślubił(a) Weronika Górska 24 sty. 1853, Latowicz. Weronika (córka Idzi Górski oraz Anastazja Mazek) urodzony(a) 31 mar. 1831, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Weronika Górska urodzony(a) 31 mar. 1831, Borówek (córka Idzi Górski oraz Anastazja Mazek).
    Dzieci:
    1. Walenty Gelo urodzony(a) 15 sty. 1856, Borówek.
    2. Ludwik Gelo urodzony(a) 21 sier. 1857, Starogród.
    3. 1. Katarzyna Gelo urodzony(a) 21 mar. 1862, Transbór.
    4. Jan Gelo urodzony(a) 16 gru. 1864, Transbór.
    5. Stanisław Gelo urodzony(a) 25 kwie. 1866, Transbór.
    6. Jan Gelo urodzony(a) 10 gru. 1868, Transbór.
    7. Marianna Gelo urodzony(a) 24 wrz. 1870, Transbór.
    8. Szczepan Jan Gelo urodzony(a) 26 gru. 1872, Transbór.
    9. Karol Gelo urodzony(a) 31 paź. 1875, Transbór.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Ludwik Gielo urodzony(a) 25 sier. 1805, Strachomin (syn Bonifacy Gielo oraz Teresa Woźniak (Osio)).

    Ludwik poślubił(a) Katarzyna Marianna Sadowska 7 luty 1830, Latowicz. Katarzyna (córka Kacper Sadowski oraz Domicella Zwierz) urodzony(a) 24 list. 1814, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Katarzyna Marianna Sadowska urodzony(a) 24 list. 1814, Borówek (córka Kacper Sadowski oraz Domicella Zwierz).
    Dzieci:
    1. Marcella Gielo urodzony(a) 3 kwie. 1831, Borówek.
    2. 2. Stanisław Gelo urodzony(a) 7 maj 1833, Borówek.
    3. Salomea Gielo urodzony(a) 17 list. 1835, Borówek.
    4. Ludwika Gelo urodzony(a) 22 sier. 1838, Borówek.
    5. Anna Gielo urodzony(a) 23 lip. 1841, Borówek.
    6. Marianna Gielo urodzony(a) 26 maj 1844, Borówek.

  3. 6.  Idzi Górski urodzony(a) 6 wrz. 1803, Borówek (syn Paweł Górski oraz Marianna Santorek - Jarzębska).

    Idzi poślubił(a) Anastazja Mazek 2 luty 1823, Latowicz. Anastazja (córka Michał Mazek oraz Katarzyna Stanieta) urodzony(a) 30 gru. 1799, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Anastazja Mazek urodzony(a) 30 gru. 1799, Borówek (córka Michał Mazek oraz Katarzyna Stanieta).
    Dzieci:
    1. Mikołaj Górski urodzony(a) 4 gru. 1823, Borówek.
    2. Agnieszka Górska urodzony(a) 3 sty. 1826, Borówek.
    3. Eleonora Górska urodzony(a) 20 luty 1829, Borówek.
    4. 3. Weronika Górska urodzony(a) 31 mar. 1831, Borówek.
    5. Wojciech Górski urodzony(a) 12 kwie. 1833, Borówek.
    6. Elżbieta Górska urodzony(a) 18 list. 1835, Borówek.
    7. Kazimierz Górski urodzony(a) 25 luty 1838, Borówek.
    8. Franciszek Górski urodzony(a) 2 gru. 1840, Borówek.
    9. Klemens Górski urodzony(a) 18 list. 1843, Borówek.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Bonifacy Gielo urodzony(a) 22 czer. 1768, Strachomin (syn Stanisław Gielo oraz Krystyna Gajowniczek).

    Bonifacy — Teresa Woźniak (Osio). [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Teresa Woźniak (Osio)
    Dzieci:
    1. Paweł Gielo urodzony(a) 14 sty. 1801, Strachomin.
    2. Stefan Gielo urodzony(a) 25 gru. 1803, Strachomin; zgon 17 wrz. 1804, Strachomin.
    3. 4. Ludwik Gielo urodzony(a) 25 sier. 1805, Strachomin.
    4. Bernard Gielo urodzony(a) 21 sier. 1808, Strachomin.
    5. Piotr Henryk Gielo urodzony(a) 16 sty. 1811, Strachomin.
    6. Roch Feliks Gielo urodzony(a) 14 sier. 1813, Strachomin.
    7. Jan Gielo urodzony(a) 19 czer. 1817, Strachomin.

  3. 10.  Kacper Sadowski urodzony(a) 13 sty. 1771, Starogród (syn Krzysztof Sadowski oraz Cecylia Czarnecka).

    Kacper poślubił(a) Domicella Zwierz 20 luty 1814, Latowicz. Domicella (córka Jakub Zwierz oraz Franciszka Sątorek) urodzony(a) 12 maj 1776, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Domicella Zwierz urodzony(a) 12 maj 1776, Borówek (córka Jakub Zwierz oraz Franciszka Sątorek).
    Dzieci:
    1. 5. Katarzyna Marianna Sadowska urodzony(a) 24 list. 1814, Borówek.
    2. Kunegunda Franciszka Sadowska urodzony(a) 1 sier. 1817, Chyżyny.

  5. 12.  Paweł Górski urodzony(a) 21 sty. 1773, Borówek (syn Fabian Górski oraz Franciszka Woyt).

    Paweł poślubił(a) Marianna Santorek - Jarzębska 17 lip. 1803, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Marianna Santorek - Jarzębska
    Dzieci:
    1. 6. Idzi Górski urodzony(a) 6 wrz. 1803, Borówek.
    2. Agnieszka Górska urodzony(a) 18 sty. 1806, Borówek.
    3. Marianna Górska urodzony(a) 16 kwie. 1808, Borówek.
    4. Bonawentura Józef Honoriusz Górski urodzony(a) 20 lip. 1811, Borówek.

  7. 14.  Michał Mazek urodzony(a) 29 wrz. 1757, Borówek (syn Adalbertus Mazek oraz Jadwiga).

    Michał poślubił(a) Katarzyna Stanieta 12 sty. 1777, Latowicz. Katarzyna (córka Maciej Stanieta oraz Agnieszka) urodzony(a) 27 paź. 1758, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Katarzyna Stanieta urodzony(a) 27 paź. 1758, Borówek (córka Maciej Stanieta oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. Wawrzyniec Mazek urodzony(a) 10 sier. 1786, Borówek.
    2. Joanna Mazek urodzony(a) 17 wrz. 1791, Borówek.
    3. Jan Mazek urodzony(a) 1794, Borówek.
    4. Małgorzata Mazek urodzony(a) 6 czer. 1797, Borówek.
    5. 7. Anastazja Mazek urodzony(a) 30 gru. 1799, Borówek.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Stanisław Gielo urodzony(a) 1725 (syn N Gielo); zgon 19 luty 1793, Strachomin.

    Stanisław poślubił(a) Krystyna Gajowniczek 26 sty. 1756, Latowicz. Krystyna urodzony(a) 1733, Strachomin; zgon 4 czer. 1793, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Krystyna Gajowniczek urodzony(a) 1733, Strachomin; zgon 4 czer. 1793, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Stanisław Gielo urodzony(a) 19 list. 1759, Strachomin.
    2. Grzegorz Gielo urodzony(a) 7 mar. 1763, Strachomin.
    3. Franciszek Gielo urodzony(a) 30 wrz. 1765, Strachomin; zgon 10 czer. 1768, Strachomin.
    4. 8. Bonifacy Gielo urodzony(a) 22 czer. 1768, Strachomin.

  3. 20.  Krzysztof Sadowski (syn N Sadowski).

    Krzysztof — Cecylia Czarnecka. [Arkusz rodzinny]


  4. 21.  Cecylia Czarnecka
    Dzieci:
    1. Agnieszka Sadowska urodzony(a) 9 sty. 1756, Starogród.
    2. Katarzyna Sadowska urodzony(a) 11 list. 1759, Starogród.
    3. Klara Sadowska urodzony(a) 1 sier. 1765, Starogród.
    4. Piotr Sadowski urodzony(a) 1 sier. 1765, Starogród.
    5. 10. Kacper Sadowski urodzony(a) 13 sty. 1771, Starogród.
    6. Jan Sadowski

  5. 22.  Jakub Zwierz urodzony(a) 1742, Borówek (syn N Zwierz); zgon 22 lip. 1802, Borówek.

    Jakub poślubił(a) Franciszka Sątorek 26 sty. 1772, Latowicz. Franciszka urodzony(a) , Starogród. [Arkusz rodzinny]


  6. 23.  Franciszka Sątorek urodzony(a) , Starogród.
    Dzieci:
    1. Szymon Zwierz urodzony(a) 30 mar. 1773, Borówek.
    2. 11. Domicella Zwierz urodzony(a) 12 maj 1776, Borówek.
    3. Brygida Zwierz urodzony(a) 9 paź. 1780, Borówek.
    4. Hieronim Zwierz urodzony(a) 11 sier. 1784, Borówek.
    5. Daniel Zwierz urodzony(a) 4 sty. 1789, Borówek.

  7. 24.  Fabian Górski urodzony(a) 1745 (syn N Górski); zgon 20 wrz. 1795, Borówek.

    Fabian poślubił(a) Franciszka Woyt 26 sty. 1772, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Franciszka Woyt
    Dzieci:
    1. 12. Paweł Górski urodzony(a) 21 sty. 1773, Borówek.
    2. Salomea Daria Górska urodzony(a) 29 paź. 1786, Borówek.
    3. Piotr Górski urodzony(a) 26 czer. 1775, Borówek; zgon 12 lip. 1783, Borówek.
    4. Rozalia Górska urodzony(a) 3 wrz. 1777, Borówek.
    5. Kazimierz Górski urodzony(a) 29 luty 1780, Borówek; zgon 7 lip. 1783, Borówek.
    6. Magdalena Górska urodzony(a) 25 maj 1784, Borówek.
    7. Gertruda Górska urodzony(a) 14 list. 1791, Borówek.
    8. Grygida Górska urodzony(a) 18 luty 1795, Borówek; zgon 19 luty 1795, Borówek.

  9. 28.  Adalbertus Mazek urodzony(a) 1721 (syn N Mazek); zgon 6 sty. 1781, Borówek.

    Adalbertus — Jadwiga. [Arkusz rodzinny]


  10. 29.  Jadwiga
    Dzieci:
    1. 14. Michał Mazek urodzony(a) 29 wrz. 1757, Borówek.
    2. Ewa Mazek urodzony(a) 29 lip. 1760, Borówek.
    3. Laurenty Mazek urodzony(a) 14 sier. 1763, Borówek; zgon 24 gru. 1766, Borówek.
    4. Tekla Mazek urodzony(a) 28 wrz. 1766, Borówek.
    5. Andrzej Mazek urodzony(a) 30 list. 1768, Borówek.
    6. Jakub Mazek urodzony(a) 26 lip. 1772, Borówek.