Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Franciszek Szeląg

Franciszek Szeląg

Mężczyzna 1859 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Franciszek Szeląg urodzony(a) 26 mar. 1859, Latowicz (syn Piotr Szeląg oraz Franciszka Chróst).

    Franciszek poślubił(a) Franciszka Rogala 29 sty. 1893, Latowicz. Franciszka (córka Piotr Rogala oraz Marianna Kawka) urodzony(a) 2 list. 1870, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Piotr Szeląg urodzony(a) 1837, Latowicz (syn Paweł Szeląg oraz Józefa Świeczka).

    Piotr poślubił(a) Franciszka Chróst 14 luty 1858, Latowicz. Franciszka (córka Franciszek Chróst oraz Łucja Reda) urodzony(a) 15 mar. 1837, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Franciszka Chróst urodzony(a) 15 mar. 1837, Kamionka (córka Franciszek Chróst oraz Łucja Reda).
    Dzieci:
    1. 1. Franciszek Szeląg urodzony(a) 26 mar. 1859, Latowicz.
    2. Helena Szeląg urodzony(a) 16 kwie. 1862, Latowicz.
    3. Jan Szeląg urodzony(a) 27 maj 1865, Latowicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Paweł Szeląg urodzony(a) 9 sty. 1809, Latowicz (syn Tomasz Szeląg oraz Agnieszka Rogala).

    Paweł poślubił(a) Józefa Świeczka 1 mar. 1829, Latowicz. Józefa (córka Maciej Świeczka oraz Gertruda Śluzek) urodzony(a) 18 mar. 1805, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Józefa Świeczka urodzony(a) 18 mar. 1805, Latowicz (córka Maciej Świeczka oraz Gertruda Śluzek).
    Dzieci:
    1. Marianna Szeląg urodzony(a) 17 sier. 1830, Latowicz.
    2. Wincenty Szeląg urodzony(a) 25 mar. 1832, Latowicz.
    3. Agnieszka Szeląg urodzony(a) 9 sty. 1835, Latowicz.
    4. 2. Piotr Szeląg urodzony(a) 1837, Latowicz.
    5. Michał Szeląg urodzony(a) 20 wrz. 1840, Latowicz.
    6. Jan Szeląg urodzony(a) 11 maj 1843, Latowicz.
    7. Marianna Szeląg urodzony(a) 7 sier. 1846, Latowicz.

  3. 6.  Franciszek Chróst urodzony(a) 28 mar. 1796, Kamionka (syn Mikołaj Chróst oraz Urszula Śledź).

    Franciszek poślubił(a) Łucja Reda 11 luty 1816, Latowicz. Łucja (córka Augustyn Reda oraz Klara Reda) urodzony(a) 19 gru. 1798, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Łucja Reda urodzony(a) 19 gru. 1798, Strachomin (córka Augustyn Reda oraz Klara Reda).
    Dzieci:
    1. Szczepan Jan Chróst urodzony(a) 26 gru. 1817, Kamionka.
    2. Jan Antoni Chróst urodzony(a) 16 maj 1820, Kamionka.
    3. Paweł Chróst urodzony(a) 15 sty. 1823, Kamionka.
    4. Marianna Chróst urodzony(a) 6 gru. 1828, Kamionka.
    5. Magdalena Chróst urodzony(a) 15 maj 1831, Kamionka.
    6. Piotr Chróst urodzony(a) 1 paź. 1832, Kamionka.
    7. Wojciech Stanisław Chróst urodzony(a) 14 kwie. 1834, Kamionka.
    8. 3. Franciszka Chróst urodzony(a) 15 mar. 1837, Kamionka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Tomasz Szeląg urodzony(a) 19 wrz. 1773, Latowicz (syn Andrzej Szeląg oraz Ewa).

    Tomasz poślubił(a) Agnieszka Rogala 2 luty 1795, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Agnieszka Rogala
    Dzieci:
    1. Klara Szeląg urodzony(a) 14 maj 1800, Latowicz.
    2. Andrzej Szeląg urodzony(a) 21 list. 1802, Latowicz.
    3. Wincenty Szeląg urodzony(a) 3 kwie. 1805, Latowicz.
    4. Agata Szeląg urodzony(a) 4 luty 1807, Latowicz.
    5. 4. Paweł Szeląg urodzony(a) 9 sty. 1809, Latowicz.
    6. Małgorzata Magdalena Szeląg urodzony(a) 4 czer. 1811, Latowicz.
    7. Małgorzata Szeląg urodzony(a) 4 czer. 1811, Latowicz.
    8. Gertruda Józefa Szeląg urodzony(a) 14 mar. 1814, Latowicz.
    9. Gertruda Józefa Szeląg urodzony(a) 16 mar. 1814, Latowicz.
    10. Feliks Marek Szeląg urodzony(a) 29 maj 1815, Latowicz.
    11. Monika Marcella Szeląg urodzony(a) 8 kwie. 1819, Latowicz.
    12. Krystyna Józefa Szeląg urodzony(a) 10 mar. 1821, Latowicz.

  3. 10.  Maciej Świeczka urodzony(a) 23 luty 1766, Latowicz (syn Jakub Świeczka oraz Helena Zioło).

    Maciej poślubił(a) Gertruda Śluzek 24 sty. 1790, Latowicz. Gertruda (córka Maciej Śluzek oraz Agata Grzenda) urodzony(a) 3 list. 1769, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Gertruda Śluzek urodzony(a) 3 list. 1769, Latowicz (córka Maciej Śluzek oraz Agata Grzenda).
    Dzieci:
    1. Kazimierz Świeczka urodzony(a) 27 luty 1791, Latowicz.
    2. Józef Świeczka urodzony(a) 19 mar. 1793, Latowicz.
    3. Łukasz Świeczka urodzony(a) 18 paź. 1796, Latowicz.
    4. Elżbieta Świeczka urodzony(a) 19 list. 1798, Latowicz.
    5. Agnieszka Świeczka urodzony(a) 28 sty. 1801, Latowicz.
    6. Katarzyna Świeczka urodzony(a) 7 sty. 1803, Latowicz.
    7. 5. Józefa Świeczka urodzony(a) 18 mar. 1805, Latowicz.
    8. Marianna Świeczka urodzony(a) 23 wrz. 1808, Latowicz.

  5. 12.  Mikołaj Chróst (syn N Chrust).

    Mikołaj poślubił(a) Urszula Śledź 12 lip. 1789, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Urszula Śledź
    Dzieci:
    1. Helena Chróst urodzony(a) 23 maj 1791, Kamionka.
    2. Błażej Chróst urodzony(a) 3 luty 1793, Kamionka; zgon 8 luty 1794, Kamionka.
    3. Karol Chróst urodzony(a) 4 list. 1794, Kamionka; zgon 19 maj 1795, Kamionka.
    4. 6. Franciszek Chróst urodzony(a) 28 mar. 1796, Kamionka.
    5. Zuzanna Chróst urodzony(a) 9 sier. 1798, Kamionka.
    6. Joanna Chróst urodzony(a) 19 paź. 1800, Kamionka; zgon 31 lip. 1808, Kamionka.
    7. Tomasz Chróst urodzony(a) 13 gru. 1803, Kamionka; zgon 27 lip. 1808, Kamionka.
    8. Daniel Chróst urodzony(a) 19 sty. 1806, Kamionka; zgon 22 wrz. 1807, Kamionka.
    9. Elżbieta Chróst urodzony(a) 9 lip. 1808, Kamionka.

  7. 14.  Augustyn Reda urodzony(a) 26 sier. 1764, Strachomin (syn Józef Reda oraz Małgorzata).

    Augustyn poślubił(a) Klara Reda 23 luty 1794, Latowicz. Klara (córka Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio) urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Klara Reda urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin (córka Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio).
    Dzieci:
    1. Marianna Reda urodzony(a) 30 czer. 1796, Strachomin; zgon 19 maj 1830, Laliny.
    2. 7. Łucja Reda urodzony(a) 19 gru. 1798, Strachomin.
    3. Stanisław Reda urodzony(a) 10 mar. 1801, Strachomin.
    4. Franciszek Reda urodzony(a) 16 wrz. 1802, Strachomin.
    5. Kajetan Reda urodzony(a) 3 sier. 1805, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Andrzej Szeląg (syn N Szeląg).

    Andrzej — Ewa. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Ewa
    Dzieci:
    1. Jakub Szeląg urodzony(a) 17 lip. 1757, Latowicz; zgon 15 mar. 1804, Latowicz.
    2. Łucja Szeląg urodzony(a) 14 gru. 1760, Latowicz.
    3. Wieńczysław Szeląg urodzony(a) 2 paź. 1766, Latowicz; zgon 9 wrz. 1776, Latowicz.
    4. 8. Tomasz Szeląg urodzony(a) 19 wrz. 1773, Latowicz.

  3. 20.  Jakub Świeczka urodzony(a) 1734 (syn N Świeczka); zgon 27 lip. 1794, Latowicz.

    Jakub poślubił(a) Helena Zioło 28 sty. 1760, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 21.  Helena Zioło
    Dzieci:
    1. Barbara Świeczka urodzony(a) 25 gru. 1760, Latowicz.
    2. Andrzej Świeczka urodzony(a) 15 list. 1761, Latowicz.
    3. Elżbieta Świeczka urodzony(a) 12 lip. 1764, Latowicz.
    4. 10. Maciej Świeczka urodzony(a) 23 luty 1766, Latowicz.
    5. Krystian Świeczka urodzony(a) 26 paź. 1768, Latowicz.
    6. Ignacy Świeczka urodzony(a) 29 lip. 1771, Latowicz.
    7. Jan Świeczka urodzony(a) 28 czer. 1773, Latowicz.
    8. Jan Świeczka urodzony(a) 28 czer. 1773, Latowicz.
    9. Małgorzata Świeczka urodzony(a) 11 lip. 1776, Latowicz.
    10. Emilian Świeczka urodzony(a) 7 lip. 1779, Latowicz.
    11. Pelagia Świeczka urodzony(a) 23 mar. 1784, Latowicz.

  5. 22.  Maciej Śluzek urodzony(a) 1739 (syn N Śluzek); zgon 13 kwie. 1809, Latowicz.

    Maciej poślubił(a) Agata Grzenda 22 luty 1767, Latowicz. Agata urodzony(a) , Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  6. 23.  Agata Grzenda urodzony(a) , Chyżyny.
    Dzieci:
    1. Joanna Śluzek urodzony(a) 25 list. 1767, Latowicz.
    2. 11. Gertruda Śluzek urodzony(a) 3 list. 1769, Latowicz.
    3. Kacper Śluzek urodzony(a) 6 sty. 1772, Latowicz; zgon 1 luty 1772, Latowicz.
    4. Brygida Śluzek urodzony(a) 13 paź. 1773, Latowicz; zgon 14 wrz. 1777, Latowicz.

  7. 24.  N Chrust
    Dzieci:
    1. Adalbertus Chróst urodzony(a) 1735; zgon 28 kwie. 1795, Kamionka.
    2. Grzegorz Chróst
    3. Stanisław Chróst urodzony(a) 1716; zgon 16 czer. 1776, Kamionka.
    4. 12. Mikołaj Chróst

  8. 28.  Józef Reda (syn N Reda).

    Józef — Małgorzata. [Arkusz rodzinny]


  9. 29.  Małgorzata
    Dzieci:
    1. Łukasz Reda urodzony(a) 16 paź. 1756, Strachomin.
    2. Paweł Reda urodzony(a) 18 sty. 1758, Strachomin.
    3. Marianna Reda urodzony(a) 23 mar. 1760, Strachomin.
    4. Józefa Reda urodzony(a) 27 mar. 1762, Strachomin.
    5. 14. Augustyn Reda urodzony(a) 26 sier. 1764, Strachomin.

  10. 30.  Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin (syn N Reda); zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.

    Bartłomiej poślubił(a) Marianna Kusio 26 sty. 1766, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  11. 31.  Marianna Kusio (córka Tomasz Kusio oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Wincenty Reda urodzony(a) 18 kwie. 1768, Strachomin; zgon 16 lip. 1772, Strachomin.
    2. Bibianna Reda urodzony(a) 30 list. 1770, Strachomin.
    3. Brygida Reda urodzony(a) 2 luty 1772, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    4. Wiktoria Reda urodzony(a) 25 gru. 1773, Strachomin.
    5. 15. Klara Reda urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin.
    6. Brygida Reda urodzony(a) 4 paź. 1779, Strachomin.
    7. Tekla Reda urodzony(a) 1 list. 1782, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    8. Monika Reda urodzony(a) 5 maj 1785, Strachomin; zgon 28 wrz. 1789, Strachomin.
    9. Walerian Reda urodzony(a) 16 gru. 1787, Strachomin; zgon 21 gru. 1787, Strachomin.
    10. Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin.
    11. Marianna Reda urodzony(a) 30 mar. 1794, Strachomin; zgon 2 mar. 1796, Strachomin.