Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Ambroży Gielo

Ambroży Gielo

Mężczyzna 1776 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Ambroży Gielo urodzony(a) 10 gru. 1776, Oleksianka (syn Grzegorz Gielo oraz Teresa Koc).

    Ambroży poślubił(a) Rozalia Bieńko 22 sty. 1804, Latowicz. Rozalia (córka Krzysztof Bieńko oraz Krystyna Kosut) urodzony(a) 28 sier. 1784, Iwowe. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Scholastyka Gielo urodzony(a) 15 luty 1805, Iwowe.

    Ambroży poślubił(a) Karolina Płatek 7 luty 1808, Latowicz. Karolina (córka Piotr Płatek oraz Małgorzata Jach) urodzony(a) 27 kwie. 1788, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Marianna Gielo urodzony(a) 24 maj 1809, Oleksianka.
    2. Kazimierz Piotr Gelo urodzony(a) 26 luty 1811, Oleksianka.
    3. Józef Kazimierz Gielo urodzony(a) 4 mar. 1813, Oleksianka.
    4. Martyna Agnieszka Gelo urodzony(a) 28 sty. 1816, Oleksianka.
    5. Magdalena Monika Gielo urodzony(a) 16 maj 1818, Oleksianka.
    6. Izydor Rafał Gelo urodzony(a) 24 mar. 1821, Oleksianka.
    7. Katarzyna Gelo urodzony(a) 19 maj 1823, Oleksianka.
    8. Stanisław Gielo urodzony(a) 27 sier. 1825, Oleksianka.
    9. Honorata Gielo urodzony(a) 16 luty 1828, Oleksianka.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Grzegorz Gielo urodzony(a) 1724, Oleksianka (syn N Gielo); zgon 8 sty. 1794, Oleksianka.

    Grzegorz poślubił(a) Teresa Koc 5 luty 1764, Latowicz. Teresa (córka N Koc) urodzony(a) , Latowicz; zgon 20 kwie. 1797, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Teresa Koc urodzony(a) , Latowicz (córka N Koc); zgon 20 kwie. 1797, Latowicz.
    Dzieci:
    1. Antoni Gielo urodzony(a) 20 czer. 1764, Oleksianka.
    2. Franciszek Gielo urodzony(a) 1 mar. 1767, Oleksianka.
    3. Bibianna Gielo urodzony(a) 3 gru. 1768, Oleksianka.
    4. Magdalena Gielo urodzony(a) 31 lip. 1771, Oleksianka.
    5. 1. Ambroży Gielo urodzony(a) 10 gru. 1776, Oleksianka.
    6. Katarzyna Gielo urodzony(a) 23 list. 1779, Oleksianka; zgon 11 gru. 1780, Oleksianka.
    7. Katarzyna Gielo urodzony(a) 30 paź. 1781, Oleksianka.
    8. Julianna Gielo urodzony(a) 1706.1784, Oleksianka; zgon 2 mar. 1787, Oleksianka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  N Gielo
    Dzieci:
    1. Krzysztof Gielo urodzony(a) 1712; zgon 19 paź. 1812, Oleksianka.
    2. Paweł Gielo urodzony(a) 1722; zgon 8 paź. 1786, Oleksianka.
    3. 2. Grzegorz Gielo urodzony(a) 1724, Oleksianka; zgon 8 sty. 1794, Oleksianka.
    4. Andrzej Gielo urodzony(a) 1724; zgon 11 gru. 1774, Strachomin.
    5. Stanisław Gielo urodzony(a) 1725; zgon 19 luty 1793, Strachomin.
    6. Andrzej Gielo
    7. Tomasz Gielo
    8. Tomasz Gielo

  2. 6.  N Koc
    Dzieci:
    1. Jan Koc urodzony(a) 1727; zgon 21 sty. 1793, Latowicz.
    2. Klemens Koc urodzony(a) 1749; zgon 1 kwie. 1819, Latowicz.
    3. Agnieszka Koc urodzony(a) 1743, Latowicz; zgon 8 maj 1803, Latowicz.
    4. 3. Teresa Koc urodzony(a) , Latowicz; zgon 20 kwie. 1797, Latowicz.
    5. Marcin Koc
    6. Andrzej Koc urodzony(a) 1755; zgon 12 sty. 1795, Latowicz.