Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Jan Zajm

Jan Zajm

Mężczyzna 1900 - 1933  (33 lat)

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Jan Zajm urodzony(a) 10 luty 1900, Transbór (syn Ludwik Zajm oraz Józefa Brauła); zgon 22 mar. 1933, Transbór.

    Jan poślubił(a) Zofia Duczek 13 czer. 1932, Latowicz. Zofia (córka Jan Duczek oraz Marianna Mazek) urodzony(a) 28 maj 1905, Transbór. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Ludwik Zajm urodzony(a) 12 gru. 1873, Transbór (syn Jan Zajm oraz Tekla Ducek).

    Ludwik poślubił(a) Józefa Brauła 30 sty. 1899, Latowicz. Józefa (córka Antoni Brauła oraz Marcjanna Komorek) urodzony(a) 29 czer. 1877, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Józefa Brauła urodzony(a) 29 czer. 1877, Wielgolas (córka Antoni Brauła oraz Marcjanna Komorek).
    Dzieci:
    1. 1. Jan Zajm urodzony(a) 10 luty 1900, Transbór; zgon 22 mar. 1933, Transbór.
    2. Stanisław Zajm urodzony(a) 19 gru. 1901, Transbór; zgon 6 sier. 1945, Transbór.
    3. Piotr Zajm urodzony(a) 18 lip. 1904, Transbór.
    4. Marianna Zajm urodzony(a) 22 wrz. 1906, Transbór.
    5. Bronisława Zajm urodzony(a) 2 luty 1909, Transbór; zgon 9 1 1912, Transbór.
    6. Bronisław Zajm urodzony(a) 19 kwie. 1911, Transbór.
    7. Helena Zajm urodzony(a) 20 list. 1913, Transbór.
    8. Bolesław Zajm urodzony(a) 20 maj 1916, Transbór; zgon 31 gru. 1916, Transbór.
    9. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan Zajm urodzony(a) 29 sier. 1842, Transbór (syn Kilian Piotr Żeń oraz Teresa Wójcik); zgon 23 sty. 1920, Transbór.

    Jan poślubił(a) Tekla Ducek 15 luty 1863, Latowicz. Tekla (córka Jan Ducek oraz Ludwika Rybak) urodzony(a) 14 wrz. 1845, Transbór; zgon 12 paź. 1889, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Tekla Ducek urodzony(a) 14 wrz. 1845, Transbór (córka Jan Ducek oraz Ludwika Rybak); zgon 12 paź. 1889, Transbór.
    Dzieci:
    1. Antoni Zajm urodzony(a) 13 sty. 1864, Transbór; zgon 17 kwie. 1926, Chyżyny.
    2. Marianna Zajm urodzony(a) 8 gru. 1865, Transbór; zgon 10 maj 1947, Transbór.
    3. Katarzyna Zajm urodzony(a) 9 mar. 1868, Transbór.
    4. Ludwik Zajm urodzony(a) 13 lip. 1871, Transbór.
    5. 2. Ludwik Zajm urodzony(a) 12 gru. 1873, Transbór.
    6. Józefa Zajm urodzony(a) 14 mar. 1876, Transbór.
    7. Piotr Zajm urodzony(a) 14 wrz. 1878, Transbór; zgon 30 gru. 1918, Transbór.
    8. Walenty Zajm urodzony(a) 24 gru. 1880, Transbór; zgon 15 sty. 1906, Transbór.
    9. Marianna Zajm urodzony(a) 6 luty 1883, Transbór; zgon 1 mar. 1883, Transbór.
    10. Stanisław Zajm urodzony(a) 20 maj 1886, Transbór; zgon 21 gru. 1888, Transbór.

  3. 6.  Antoni Brauła urodzony(a) 18 sty. 1845, Chyżyny (syn Adrian Brauła oraz Klara Sabak).

    Antoni poślubił(a) Marcjanna Komorek 2 luty 1864, Latowicz. Marcjanna (córka Paweł Komorek oraz Salomea Cecylia Czernio) urodzony(a) 11 sty. 1844, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marcjanna Komorek urodzony(a) 11 sty. 1844, Kamionka (córka Paweł Komorek oraz Salomea Cecylia Czernio).
    Dzieci:
    1. Wojciech Brauła urodzony(a) 23 kwie. 1865, Wielgolas.
    2. Piotr Brauła urodzony(a) 1 sier. 1867, Wielgolas.
    3. Katarzyna Brauła urodzony(a) 21 sty. 1869, Wielgolas.
    4. Marianna Brauła urodzony(a) 21 sty. 1872, Wielgolas.
    5. Katarzyna Brauła urodzony(a) 12 wrz. 1874, Wielgolas.
    6. 3. Józefa Brauła urodzony(a) 29 czer. 1877, Wielgolas.
    7. Ignacy Brauła urodzony(a) 25 lip. 1880, Wielgolas.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Kilian Piotr Żeń urodzony(a) 10 lip. 1817, Transbór (syn Jędrzej Żeń oraz Katarzyna Cygan).

    Kilian poślubił(a) Teresa Wójcik 30 sty. 1837, Latowicz. Teresa (córka Jan Wójcik oraz Franciszka Reda) urodzony(a) 17 paź. 1821, Borówek; zgon 30 paź. 1887, Budy Wielgoleskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Teresa Wójcik urodzony(a) 17 paź. 1821, Borówek (córka Jan Wójcik oraz Franciszka Reda); zgon 30 paź. 1887, Budy Wielgoleskie.
    Dzieci:
    1. Kajetan Żeń urodzony(a) 6 sier. 1838, Transbór; zgon 16 sty. 1842, Transbór.
    2. Walenty Żeń urodzony(a) 14 luty 1840, Transbór.
    3. 4. Jan Zajm urodzony(a) 29 sier. 1842, Transbór; zgon 23 sty. 1920, Transbór.
    4. Zuzanna Zajm urodzony(a) 12 lip. 1844, Transbór.
    5. Piotr Zajm urodzony(a) 13 lip. 1846, Transbór.
    6. Franciszek Zajm urodzony(a) 6 paź. 1848, Transbór; zgon 1 maj 1856, Transbór.
    7. Tomasz Zajm urodzony(a) 19 gru. 1850, Transbór; zgon 28 sier. 1852, Transbór.
    8. Agata Zajm urodzony(a) 13 sty. 1853, Transbór.
    9. Franciszek Zajm urodzony(a) 29 sier. 1856, Transbór.
    10. Józef Zajm urodzony(a) 13 mar. 1859, Transbór.

  3. 10.  Jan Ducek urodzony(a) 1819, Oleśnica (syn Marcin Duczek oraz Apolonia Redosz).

    Jan poślubił(a) Ludwika Rybak 27 luty 1843, Latowicz. Ludwika (córka Kacper Rybak oraz Żyjący) urodzony(a) 1826, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Ludwika Rybak urodzony(a) 1826, Transbór (córka Kacper Rybak oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. 5. Tekla Ducek urodzony(a) 14 wrz. 1845, Transbór; zgon 12 paź. 1889, Transbór.
    2. Teodor Ducek urodzony(a) 8 list. 1847, Transbór.
    3. Anna Ducek urodzony(a) 3 lip. 1850, Transbór.
    4. Piotr Ducek urodzony(a) 20 paź. 1852, Transbór.
    5. Leon Ducek urodzony(a) 13 sty. 1861, Transbór.
    6. Ludwik Ducek urodzony(a) 25 lip. 1862, Transbór.
    7. Marianna Ducek urodzony(a) 29 paź. 1864, Transbór.
    8. Marianna Ducek urodzony(a) 14 sier. 1867, Transbór.

  5. 12.  Adrian Brauła urodzony(a) 9 wrz. 1823, Chyżyny (syn Piotr Brauła oraz Franciszka Śluzek).

    Adrian poślubił(a) Klara Sabak 14 list. 1842, Latowicz. Klara (córka Tomasz Sabak oraz Magdalena Wiechetek) urodzony(a) 18 sier. 1822, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Klara Sabak urodzony(a) 18 sier. 1822, Laliny (córka Tomasz Sabak oraz Magdalena Wiechetek).
    Dzieci:
    1. 6. Antoni Brauła urodzony(a) 18 sty. 1845, Chyżyny.
    2. Ludwika Braulińska urodzony(a) 4 paź. 1846, Chyżyny.
    3. Jan Brauliński urodzony(a) 7 list. 1852, Chyżyny.
    4. Piotr Brauliński urodzony(a) 29 gru. 1855, Chyżyny.

  7. 14.  Paweł Komorek urodzony(a) 1 lip. 1822, Kamionka (syn Izydor Komorek oraz Jadwiga Pietrak).

    Paweł poślubił(a) Salomea Cecylia Czernio 12 luty 1843, Latowicz. Salomea (córka Piotr Ciernio oraz Apolonia Król) urodzony(a) 12 list. 1818, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Salomea Cecylia Czernio urodzony(a) 12 list. 1818, Kamionka (córka Piotr Ciernio oraz Apolonia Król).
    Dzieci:
    1. 7. Marcjanna Komorek urodzony(a) 11 sty. 1844, Kamionka.
    2. Anastazja Komorek urodzony(a) 17 kwie. 1847, Kamionka.
    3. Anna Komorek urodzony(a) 24 lip. 1850, Kamionka.
    4. Marianna Komorek urodzony(a) 18 czer. 1854, Kamionka.
    5. Marianna Komorek urodzony(a) 1 luty 1858, Kamionka.
    6. Julianna Komorek urodzony(a) 27 lip. 1860, Kamionka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Jędrzej Żeń urodzony(a) 1785, Biłgoraj.

    Jędrzej poślubił(a) Katarzyna Cygan 5 luty 1815, Latowicz. Katarzyna (córka Tomasz Cygan oraz Żyjący) urodzony(a) 16 list. 1794, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Katarzyna Cygan urodzony(a) 16 list. 1794, Transbór (córka Tomasz Cygan oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. Marcella Żeń urodzony(a) 18 kwie. 1816, Transbór; zgon 6 luty 1886, Iwowe.
    2. 8. Kilian Piotr Żeń urodzony(a) 10 lip. 1817, Transbór.
    3. Jędrzej Grzegorz Żeń urodzony(a) 29 list. 1819, Transbór.
    4. Franciszek Zajm urodzony(a) 6 paź. 1822, Transbór.
    5. Zuzanna Żeń urodzony(a) 6 sier. 1824, Transbór.
    6. Tomasz Żeń urodzony(a) 22 gru. 1826, Transbór; zgon 23 mar. 1856, Kamionka.
    7. Stanisław Żeń urodzony(a) 20 list. 1828, Transbór.
    8. Katarzyna Żeń urodzony(a) 17 czer. 1832, Transbór.

  3. 18.  Jan Wójcik urodzony(a) 14 kwie. 1800, Borówek (syn Adalbertus Wójt oraz Helena Sątorek).

    Jan poślubił(a) Franciszka Reda 6 luty 1820, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Franciszka Reda
    Dzieci:
    1. 9. Teresa Wójcik urodzony(a) 17 paź. 1821, Borówek; zgon 30 paź. 1887, Budy Wielgoleskie.
    2. Marianna Wójcik urodzony(a) 19 sier. 1824, Borówek.
    3. Józef Wójcik urodzony(a) 19 mar. 1828, Borówek.
    4. Apolonia Wójcik
    5. Franciszek Wójcik urodzony(a) 9 wrz. 1833, Borówek.
    6. Józefa Wójcik
    7. Franciszka Wójcik urodzony(a) 1838, Borówek.
    8. Walenty Wójcik urodzony(a) 1841, Borówek.
    9. Katarzyna Wójcik urodzony(a) 23 mar. 1844, Borówek.

  5. 20.  Marcin Duczek urodzony(a) 1792.

    Marcin poślubił(a) Apolonia Redosz 24 sty. 1818, Wodynie. Apolonia (córka Rafał Redosz) urodzony(a) 1791, Oleśnica. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Apolonia Redosz urodzony(a) 1791, Oleśnica (córka Rafał Redosz).
    Dzieci:
    1. 10. Jan Ducek urodzony(a) 1819, Oleśnica.
    2. Marianna Ducek urodzony(a) 1821, Oleśnica.
    3. Franciszek Ducek urodzony(a) 7 kwie. 1827, Wielgolas.
    4. Katarzyna Ducek urodzony(a) 1832, Wielgolas.
    5. Magdalena Duczek urodzony(a) 21 lip. 1835, Transbór.
    6. Wojciech Duczek urodzony(a) 20 kwie. 1837, Transbór.

  7. 22.  Kacper Rybak urodzony(a) 5 sty. 1796, Transbór (syn Stanisław Rybak oraz Katarzyna Zwierz).

    Kacper — Żyjący. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Żyjący
    Dzieci:
    1. 11. Ludwika Rybak urodzony(a) 1826, Transbór.

  9. 24.  Piotr Brauła urodzony(a) 21 luty 1794, Wielgolas (syn Maciej Brauła oraz Wiktoria Reda).

    Piotr poślubił(a) Franciszka Śluzek 29 paź. 1815, Latowicz. Franciszka (córka Jan Śluzek oraz Cecylia Rogala) urodzony(a) 4 kwie. 1800, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Franciszka Śluzek urodzony(a) 4 kwie. 1800, Chyżyny (córka Jan Śluzek oraz Cecylia Rogala).
    Dzieci:
    1. Julianna Agnieszka Brauła urodzony(a) 2 sty. 1818, Chyżyny.
    2. 12. Adrian Brauła urodzony(a) 9 wrz. 1823, Chyżyny.
    3. Maciej Brauła urodzony(a) 23 luty 1826, Chyżyny.
    4. Marianna Brauła urodzony(a) 8 wrz. 1834, Chyżyny.
    5. Mikołaj Brauła urodzony(a) 1 gru. 1835, Chyżyny.
    6. Weronika Braulińska urodzony(a) 26 kwie. 1838, Chyżyny.
    7. Ludwik Brauła urodzony(a) 13 sier. 1842, Chyżyny.

  11. 26.  Tomasz Sabak urodzony(a) 30 gru. 1797, Redzyńskie (syn Feliks Sabak oraz Katarzyna Bogusz); zgon 14 kwie. 1852, Redzyńskie.

    Tomasz poślubił(a) Magdalena Wiechetek 7 luty 1819, Latowicz. Magdalena (córka Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek oraz Katarzyna Nocek) urodzony(a) 8 maj 1802, Redzyńskie; zgon 28 kwie. 1864, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Magdalena Wiechetek urodzony(a) 8 maj 1802, Redzyńskie (córka Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek oraz Katarzyna Nocek); zgon 28 kwie. 1864, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. 13. Klara Sabak urodzony(a) 18 sier. 1822, Laliny.
    2. Katarzyna Sabak urodzony(a) 8 paź. 1824, Redzyńskie.
    3. Piotr Sabak urodzony(a) 2 sier. 1826, Redzyńskie; zgon 23 wrz. 1837, Redzyńskie.
    4. Izydor Sabak urodzony(a) 12 maj 1828, Redzyńskie; zgon 27 mar. 1831, Redzyńskie.
    5. Michał Sabak urodzony(a) 24 wrz. 1830, Redzyńskie; zgon 26 sty. 1909, Redzyńskie.
    6. Józef Sabak urodzony(a) 3 kwie. 1833, Redzyńskie; zgon 3 lip. 1836, Redzyńskie.
    7. Antoni Sabak urodzony(a) 13 sty. 1835, Redzyńskie; zgon 22 paź. 1898, Redzyńskie.
    8. Józef Sabak urodzony(a) 4 mar. 1837, Redzyńskie; zgon 28 wrz. 1886, Latowicz.
    9. Jan Sabak urodzony(a) 16 mar. 1839, Redzyńskie; zgon 20 sty. 1843, Redzyńskie.
    10. Marianna Sabak urodzony(a) 27 czer. 1841, Redzyńskie; zgon 5 wrz. 1914, Budziska.
    11. Franciszka Sabak urodzony(a) 8 paź. 1843, Redzyńskie; zgon 14 wrz. 1855, Redzyńskie.
    12. Józefa Sabak urodzony(a) 2 kwie. 1846, Redzyńskie; zgon 10 list. 1920, Redzyńskie.

  13. 28.  Izydor Komorek urodzony(a) 7 kwie. 1777, Kamionka (syn Krzysztof Komorek oraz Marianna).

    Izydor poślubił(a) Jadwiga Pietrak 20 sty. 1800, Latowicz. Jadwiga (córka Adam Piotrak oraz Katarzyna Śledź) urodzony(a) 10 paź. 1782, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Jadwiga Pietrak urodzony(a) 10 paź. 1782, Waliska (córka Adam Piotrak oraz Katarzyna Śledź).
    Dzieci:
    1. Mikołaj Komorek urodzony(a) 10 wrz. 1801, Kamionka; zgon 30 kwie. 1802, Kamionka.
    2. Scholastyka Komorek urodzony(a) 13 luty 1803, Kamionka; zgon 19 sier. 1805, Kamionka.
    3. Leon Komorek urodzony(a) 28 kwie. 1805, Kamionka; zgon 14 gru. 1811, Kamionka.
    4. Piotr Komorek urodzony(a) 2 sier. 1807, Kamionka.
    5. Hiacynt Komorek urodzony(a) 7 sty. 1810, Kamionka; zgon 2 wrz. 1811, Kamionka.
    6. Walenty Paweł Komorek urodzony(a) 11 luty 1812, Kamionka.
    7. Petronella Joanna Komorek urodzony(a) 25 maj 1814, Kamionka; zgon 14 wrz. 1814, Kamionka.
    8. Salomea Katarzyna Komorek urodzony(a) 26 list. 1816, Kamionka.
    9. Filip Jakub Komorek urodzony(a) 11 maj 1819, Kamionka.
    10. 14. Paweł Komorek urodzony(a) 1 lip. 1822, Kamionka.
    11. Rafał Komorek urodzony(a) 23 paź. 1824, Kamionka.

  15. 30.  Piotr Ciernio urodzony(a) 20 paź. 1790, Kamionka (syn Łukasz Ciernio oraz Katarzyna).

    Piotr — Apolonia Król. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Apolonia Król
    Dzieci:
    1. 15. Salomea Cecylia Czernio urodzony(a) 12 list. 1818, Kamionka.
    2. Franciszka Ciernio urodzony(a) 5,3,1823, Kamionka.
    3. Marianna Ciernio urodzony(a) 1 list. 1826, Kamionka.