Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Jan Grudzień

Jan Grudzień

Mężczyzna 1892 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Jan Grudzień urodzony(a) 20 list. 1892, Laliny (syn Józef Grudzień oraz Marianna Gajowniczek).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Józef Grudzień urodzony(a) 2 mar. 1859, Laliny (syn Mikołaj Grudnio oraz Małgorzata Sabak).

    Józef poślubił(a) Marianna Gajowniczek 6 gru. 1888, Latowicz. Marianna (córka Walenty Gajowniczek oraz Agnieszka Reda) urodzony(a) 5 mar. 1867, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Gajowniczek urodzony(a) 5 mar. 1867, Chyżyny (córka Walenty Gajowniczek oraz Agnieszka Reda).
    Dzieci:
    1. Stanisław Grudzień urodzony(a) 21 luty 1889, Laliny; zgon 5 mar. 1889, Laliny.
    2. Ignacy Grudzień urodzony(a) 16 kwie. 1890, Laliny.
    3. 1. Jan Grudzień urodzony(a) 20 list. 1892, Laliny.
    4. Władysław Grudzień urodzony(a) 10 gru. 1895, Laliny.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Mikołaj Grudnio urodzony(a) 28 list. 1836, Laliny (syn Maciej Grudnio oraz Julianna Pazura).

    Mikołaj poślubił(a) Małgorzata Sabak 23 list. 1856, Latowicz. Małgorzata (córka Mikołaj Sabak oraz Tekla Pazura) urodzony(a) 13 lip. 1837, Laliny; zgon 18 wrz. 1894, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Małgorzata Sabak urodzony(a) 13 lip. 1837, Laliny (córka Mikołaj Sabak oraz Tekla Pazura); zgon 18 wrz. 1894, Laliny.
    Dzieci:
    1. 2. Józef Grudzień urodzony(a) 2 mar. 1859, Laliny.
    2. Agnieszka Grudzień urodzony(a) 27 gru. 1861, Laliny; zgon 13 list. 1863, Laliny.
    3. Franciszek Grudzień urodzony(a) 10 wrz. 1864, Laliny.
    4. Piotr, Paweł Grudnio urodzony(a) 28 czer. 1868, Laliny.
    5. Jan Grudzień urodzony(a) 17 czer. 1871, Laliny.
    6. Tomasz Grudzień urodzony(a) 6 wrz. 1876, Laliny; zgon 30 mar. 1913, Iwowe.
    7. ? urodzony(a) 7 lip. 1879, Laliny.
    8. Marianna Grudzień urodzony(a) 29 list. 1880, Laliny; zgon 16 wrz. 1889, Laliny.

  3. 6.  Walenty Gajowniczek urodzony(a) 13 luty 1825, Chyżyny (syn Kazimierz Gajowniczek oraz Agnieszka Jaworska).

    Walenty poślubił(a) Agnieszka Reda 7 luty 1848, Latowicz. Agnieszka (córka Romuald Reda oraz Ewa Miszta) urodzony(a) 2 sty. 1827, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Agnieszka Reda urodzony(a) 2 sty. 1827, Strachomin (córka Romuald Reda oraz Ewa Miszta).
    Dzieci:
    1. Teresa Gajowniczek urodzony(a) 9 paź. 1850, Chyżyny.
    2. Teresa Gajowniczek urodzony(a) 20 wrz. 1853, Chyżyny.
    3. Jan Gajowniczek urodzony(a) 22 sier. 1857, Chyżyny.
    4. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 8 sier. 1860, Chyżyny.
    5. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 17 sty. 1864, Chyżyny.
    6. 3. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 5 mar. 1867, Chyżyny.
    7. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 27 list. 1870, Chyżyny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Maciej Grudnio urodzony(a) 1799, Chromin (syn Marcjan Grudnio oraz Tekla Mikos); zgon 9 wrz. 1855, Laliny.

    Maciej poślubił(a) Julianna Pazura 4 mar. 1821, Latowicz. Julianna (córka Jan Pazura oraz Krystyna Zboina) urodzony(a) 30 czer. 1799, Laliny; zgon 9 wrz. 1882, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Julianna Pazura urodzony(a) 30 czer. 1799, Laliny (córka Jan Pazura oraz Krystyna Zboina); zgon 9 wrz. 1882, Laliny.
    Dzieci:
    1. Agata Grudnio urodzony(a) 4 luty 1822, Laliny; zgon 2 czer. 1896, Laliny.
    2. Kazimierz Grudnio urodzony(a) 1 mar. 1823, Laliny; zgon 22 paź. 1911, Laliny.
    3. Ewa Grudnio urodzony(a) 16 gru. 1824, Laliny; zgon 25 sier. 1826, Laliny.
    4. Barbara Grudnio urodzony(a) 1 gru. 1827, Laliny; zgon 19 kwie. 1828, Laliny.
    5. Jan Grudnio urodzony(a) 20 czer. 1829, Laliny.
    6. Gabriel Grudnio urodzony(a) 21 mar. 1832, Laliny.
    7. Łucja Grudnio urodzony(a) 11 gru. 1833, Laliny.
    8. Jędrzej Grudnio urodzony(a) 28 list. 1836, Laliny; zgon 17 sty. 1837, Laliny.
    9. 4. Mikołaj Grudnio urodzony(a) 28 list. 1836, Laliny.
    10. Wojciech Grudnio urodzony(a) 21 kwie. 1839, Laliny; zgon 16 kwie. 1840, Laliny.
    11. Rozalia Grudnio urodzony(a) 29 sier. 1841, Laliny; zgon 5 wrz. 1847, Laliny.

  3. 10.  Mikołaj Sabak urodzony(a) 9 gru. 1812, Laliny (syn Leon Sabak oraz Marcella Pęśko); zgon 1 mar. 1883, Laliny.

    Mikołaj poślubił(a) Tekla Pazura 26 luty 1832, Latowicz. Tekla (córka Remigiusz Pazura oraz Rozalia Dynek) urodzony(a) 23 wrz. 1810, Laliny; zgon 21 sier. 1872, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Tekla Pazura urodzony(a) 23 wrz. 1810, Laliny (córka Remigiusz Pazura oraz Rozalia Dynek); zgon 21 sier. 1872, Laliny.
    Dzieci:
    1. Karol Sabak urodzony(a) 4 list. 1834, Laliny; zgon 11 lip. 1891, Laliny.
    2. 5. Małgorzata Sabak urodzony(a) 13 lip. 1837, Laliny; zgon 18 wrz. 1894, Laliny.
    3. Julianna Sabak urodzony(a) 13 luty 1840, Laliny; zgon 9 mar. 1913, Laliny.
    4. Wojciech Sabak urodzony(a) 17 kwie. 1843, Laliny; zgon 18 czer. 1844, Laliny.
    5. Michał Sabak urodzony(a) 6 wrz. 1845, Laliny; zgon 9 sier. 1847, Laliny.
    6. Piotr Sabak urodzony(a) 27 lip. 1848, Laliny; zgon 20 mar. 1855, Laliny.
    7. Filip Sabak urodzony(a) 20 kwie. 1852, Laliny; zgon 3 kwie. 1855, Laliny.

  5. 12.  Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 1 mar. 1792, Chyżyny (syn Wincenty Gajowniczek oraz Rozalia Kaimek).

    Kazimierz poślubił(a) Agnieszka Jaworska 29 luty 1824, Latowicz. Agnieszka (córka Antoni Jaworski oraz Marianna Rybak) urodzony(a) 3 sty. 1805, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Agnieszka Jaworska urodzony(a) 3 sty. 1805, Chyżyny (córka Antoni Jaworski oraz Marianna Rybak).
    Dzieci:
    1. 6. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 13 luty 1825, Chyżyny.
    2. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 7 mar. 1827, Chyżyny.
    3. Maciej Gajowniczek urodzony(a) 19 luty 1830, Chyżyny.
    4. Maciej Gajowniczek urodzony(a) 19 luty 1833, Chyżyny.
    5. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 12 sty. 1835, Chyżyny.
    6. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 16 luty 1838, Chyżyny.
    7. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 5 wrz. 1840, Chyżyny.

  7. 14.  Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin (syn Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio).

    Romuald poślubił(a) Ewa Miszta 26 maj 1811, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Ewa Miszta
    Dzieci:
    1. Piotr Paweł Reda urodzony(a) 29 czer. 1812, Strachomin.
    2. Marianna Julianna Reda urodzony(a) 25 czer. 1814, Strachomin.
    3. Elżbieta Petronella Reda urodzony(a) 7 lip. 1816, Strachomin.
    4. Brygida Marianna Reda urodzony(a) 9 paź. 1818, Strachomin.
    5. Grzegorz Marcin Reda urodzony(a) 15 list. 1820, Strachomin.
    6. Kajetan Reda urodzony(a) 7 sier. 1823, Strachomin.
    7. Marcella Reda urodzony(a) 5 mar. 1825, Strachomin.
    8. 7. Agnieszka Reda urodzony(a) 2 sty. 1827, Strachomin.
    9. Marianna Reda urodzony(a) 5 gru. 1830, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Marcjan Grudnio urodzony(a) , Chromin.

    Marcjan poślubił(a) Tekla Mikos 26 luty 1797, Borowie. Tekla urodzony(a) , Chromin; zgon 30 list. 1829, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Tekla Mikos urodzony(a) , Chromin; zgon 30 list. 1829, Laliny.
    Dzieci:
    1. 8. Maciej Grudnio urodzony(a) 1799, Chromin; zgon 9 wrz. 1855, Laliny.
    2. Małgorzata Grudnio urodzony(a) 1802, Chromin; zgon 20 kwie. 1841, Laliny.

  3. 18.  Jan Pazura urodzony(a) 1739, Laliny (syn Jakub Pazura oraz Marianna); zgon 17 lip. 1799, Laliny.

    Jan — Krystyna Zboina. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Krystyna Zboina
    Dzieci:
    1. 9. Julianna Pazura urodzony(a) 30 czer. 1799, Laliny; zgon 9 wrz. 1882, Laliny.

  5. 20.  Leon Sabak urodzony(a) 11 kwie. 1792, Laliny (syn Piotr Sabak oraz Agnieszka Markosik); zgon 18 lip. 1840, Laliny.

    Leon poślubił(a) Marcella Pęśko 2 luty 1812, Latowicz. Marcella (córka Walenty Pęśko oraz Marcella Śluzek) urodzony(a) 11 sty. 1793, Laliny; zgon 12 gru. 1868, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Marcella Pęśko urodzony(a) 11 sty. 1793, Laliny (córka Walenty Pęśko oraz Marcella Śluzek); zgon 12 gru. 1868, Laliny.
    Dzieci:
    1. 10. Mikołaj Sabak urodzony(a) 9 gru. 1812, Laliny; zgon 1 mar. 1883, Laliny.
    2. Izydor,Wojciech Sabak urodzony(a) 2 kwie. 1815, Laliny; zgon 13 mar. 1816, Laliny.
    3. Jan,Kazimierz Sabak urodzony(a) 18 mar. 1817, Laliny; zgon 8 mar. 1854, Laliny.
    4. Michał Tadeusz Sabak urodzony(a) 28 wrz. 1819, Laliny; zgon 8 paź. 1872, Laliny.
    5. Martyna Sabak urodzony(a) 26 sty. 1822, Laliny; zgon 22 maj 1897, Laliny.
    6. Marianna Ludwika Sabak urodzony(a) 19 sier. 1824, Laliny; zgon 11 paź. 1909, Redzyńskie.
    7. Katarzyna Sabak urodzony(a) 23 kwie. 1827, Laliny; zgon 1871, Kienkówka.
    8. Marcin Sabak urodzony(a) 8 list. 1829, Laliny; zgon 21 list. 1907, Laliny.
    9. Jan Sabak urodzony(a) 14 maj 1832, Laliny; zgon 16 luty 1900, Laliny.
    10. Jadwiga Sabak urodzony(a) 14 paź. 1837, Laliny; zgon 8 wrz. 1839, Laliny.

  7. 22.  Remigiusz Pazura urodzony(a) 2 paź. 1787, Laliny (syn Szczepan (Stefan) Pazura oraz Magdalena Krawiec); zgon 18 sty. 1844, Laliny.

    Remigiusz poślubił(a) Rozalia Dynek 29 czer. 1806, Latowicz. Rozalia (córka Jacek (Hiacynt) Dynek oraz Agata Urbanek) urodzony(a) 29 sier. 1790, Laliny; zgon 20 list. 1843, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Rozalia Dynek urodzony(a) 29 sier. 1790, Laliny (córka Jacek (Hiacynt) Dynek oraz Agata Urbanek); zgon 20 list. 1843, Laliny.
    Dzieci:
    1. 11. Tekla Pazura urodzony(a) 23 wrz. 1810, Laliny; zgon 21 sier. 1872, Laliny.
    2. Katarzyna Małgorzata Pazura urodzony(a) 11 czer. 1813, Laliny.
    3. Ignacy Błażej Pazura urodzony(a) 2 luty 1817, Laliny; zgon 14 sty. 1886, Laliny.
    4. Fabian Sebastian Pazura urodzony(a) 18 sty. 1820, Laliny.
    5. Appollonia Pazura urodzony(a) 15 luty 1823, Laliny; zgon 14 kwie. 1824, Laliny.
    6. Wincenty Pazura urodzony(a) 8 lip. 1827, Laliny.

  9. 24.  Wincenty Gajowniczek urodzony(a) 9 lip. 1759, Strachomin (syn Kilian Gajowniczek oraz Anna).

    Wincenty poślubił(a) Rozalia Kaimek 30 sty. 1785, Latowicz. Rozalia (córka Jakub Kaimek oraz Zofia) urodzony(a) 20 sier. 1763, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Rozalia Kaimek urodzony(a) 20 sier. 1763, Chyżyny (córka Jakub Kaimek oraz Zofia).
    Dzieci:
    1. Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 21 12 1785, Chyżyny.
    2. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 17 czer. 1787, Chyżyny.
    3. Rafał Gajowniczek urodzony(a) 22 paź. 1789, Chyżyny.
    4. 12. Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 1 mar. 1792, Chyżyny.
    5. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 8 kwie. 1794, Chyżyny.
    6. Paweł Gajowniczek urodzony(a) 25 sty. 1797, Chyżyny.
    7. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 25 mar. 1798, Chyżyny.
    8. Stefan Gajowniczek urodzony(a) 3 wrz. 1800, Chyżyny.
    9. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 16 sty. 1802, Chyżyny.
    10. Jan Gajowniczek urodzony(a) 26 czer. 1804, Chyżyny.
    11. Karol Gajowniczek urodzony(a) 3 list. 1806, Chyżyny.

  11. 26.  Antoni Jaworski urodzony(a) 14 czer. 1756, Chyżyny (syn Franciszek Jaworski oraz Zofia).

    Antoni poślubił(a) Marianna Rybak 4 luty 1781, Latowicz. Marianna (córka Laurenty Rybak oraz Zofia Wronowska) urodzony(a) 30 gru. 1761, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Marianna Rybak urodzony(a) 30 gru. 1761, Transbór (córka Laurenty Rybak oraz Zofia Wronowska).
    Dzieci:
    1. Sebastian Jaworski urodzony(a) 20 sty. 1782, Chyżyny.
    2. Marianna Jaworska urodzony(a) 2 luty 1783, Chyżyny.
    3. Jakub Jaworski urodzony(a) 25 lip. 1786, Chyżyny.
    4. Erazm Jaworski urodzony(a) 30 maj 1789, Chyżyny.
    5. Mateusz Jaworski urodzony(a) 20 luty 1791, Chyżyny.
    6. Teresa Jaworska urodzony(a) 22 paź. 1793, Chyżyny.
    7. Jan Jaworski urodzony(a) 31 maj 1796, Chyżyny.
    8. Piotr Jaworski urodzony(a) 2 czer. 1799, Chyżyny.
    9. 13. Agnieszka Jaworska urodzony(a) 3 sty. 1805, Chyżyny.

  13. 28.  Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin (syn N Reda); zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.

    Bartłomiej poślubił(a) Marianna Kusio 26 sty. 1766, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Marianna Kusio (córka Tomasz Kusio oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Wincenty Reda urodzony(a) 18 kwie. 1768, Strachomin; zgon 16 lip. 1772, Strachomin.
    2. Bibianna Reda urodzony(a) 30 list. 1770, Strachomin.
    3. Brygida Reda urodzony(a) 2 luty 1772, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    4. Wiktoria Reda urodzony(a) 25 gru. 1773, Strachomin.
    5. Klara Reda urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin.
    6. Brygida Reda urodzony(a) 4 paź. 1779, Strachomin.
    7. Tekla Reda urodzony(a) 1 list. 1782, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    8. Monika Reda urodzony(a) 5 maj 1785, Strachomin; zgon 28 wrz. 1789, Strachomin.
    9. Walerian Reda urodzony(a) 16 gru. 1787, Strachomin; zgon 21 gru. 1787, Strachomin.
    10. 14. Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin.
    11. Marianna Reda urodzony(a) 30 mar. 1794, Strachomin; zgon 2 mar. 1796, Strachomin.