Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Julianna Grzenda

Julianna Grzenda

Kobieta 1880 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Julianna Grzenda urodzony(a) 16 gru. 1880, Chyżyny (córka Jan Grzenda oraz Katarzyna Reda).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Grzenda urodzony(a) 19 czer. 1841, Chyżyny (syn Bartłomiej Grzenda oraz Anastazja Zwierz).

    Jan poślubił(a) Katarzyna Reda Katarzyna (córka Franciszek Reda oraz Salomea Kawka) urodzony(a) 22 list. 1840, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Katarzyna Reda urodzony(a) 22 list. 1840, Strachomin (córka Franciszek Reda oraz Salomea Kawka).
    Dzieci:
    1. Marianna Grzenda urodzony(a) 26 sty. 1863, Chyżyny.
    2. Józefa Grzenda urodzony(a) 16 mar. 1865, Chyżyny.
    3. Tomasz Grzenda urodzony(a) 18 gru. 1867, Chyżyny.
    4. Marianna Grzenda urodzony(a) 20 paź. 1870, Chyżyny.
    5. Piotr Grzenda urodzony(a) 21 czer. 1874, Chyżyny.
    6. Jan Grzenda urodzony(a) 8 lip. 1877, Chyżyny.
    7. 1. Julianna Grzenda urodzony(a) 16 gru. 1880, Chyżyny.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Bartłomiej Grzenda urodzony(a) 26 sier. 1800, Chyżyny (syn Augustyn Grzenda oraz Magdalena Michna).

    Bartłomiej poślubił(a) Anastazja Zwierz 13 luty 1820, Latowicz. Anastazja (córka Adalbertus (Wojciech) Zwierz oraz Petronella Jarzębska - Cygan) urodzony(a) 7 sty. 1802, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Anastazja Zwierz urodzony(a) 7 sty. 1802, Borówek (córka Adalbertus (Wojciech) Zwierz oraz Petronella Jarzębska - Cygan).
    Dzieci:
    1. Cecylia Katarzyna Grzenda urodzony(a) 26 list. 1821, Chyżyny; zgon 14 paź. 1847, Chyżyny.
    2. Marianna Grzenda urodzony(a) 2 mar. 1824, Chyżyny.
    3. Marcin Grzenda urodzony(a) 11 list. 1828, Chyżyny.
    4. Jędrzej Grzenda urodzony(a) 27 list. 1829, Chyżyny.
    5. Paweł Grzenda urodzony(a) 3 wrz. 1832, Chyżyny.
    6. Józefa Grzenda urodzony(a) 15 mar. 1835, Chyżyny.
    7. Agnieszka Grzenda urodzony(a) 14 mar. 1837, Chyżyny.
    8. Katarzyna Grzenda urodzony(a) 23 maj 1839, Chyżyny.
    9. 2. Jan Grzenda urodzony(a) 19 czer. 1841, Chyżyny.
    10. Adam Grzenda urodzony(a) 23 gru. 1844, Chyżyny.
    11. Stanisław Konstanty Grzenda urodzony(a) 21 list. 1846, Chyżyny.

  3. 6.  Franciszek Reda urodzony(a) 16 wrz. 1802, Strachomin (syn Augustyn Reda oraz Klara Reda).

    Franciszek poślubił(a) Salomea Kawka 20 list. 1831, Latowicz. Salomea (córka Andrzej Kawka oraz Klara Padkowska) urodzony(a) 13 list. 1803, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Salomea Kawka urodzony(a) 13 list. 1803, Latowicz (córka Andrzej Kawka oraz Klara Padkowska).
    Dzieci:
    1. Jan Reda urodzony(a) 11 sier. 1832, Strachomin.
    2. Bartłomiej Reda urodzony(a) 23 sier. 1834, Strachomin.
    3. Marianna Reda urodzony(a) 29 list. 1835, Strachomin.
    4. Józef Reda urodzony(a) 2 lip. 1838, Strachomin.
    5. 3. Katarzyna Reda urodzony(a) 22 list. 1840, Strachomin.
    6. Agnieszka Reda urodzony(a) 1 sty. 1844, Strachomin.
    7. Stanisław Reda urodzony(a) 1 lip. 1847, Strachomin.
    8. Weronika Reda urodzony(a) 12 czer. 1849, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Augustyn Grzenda urodzony(a) 28 sier. 1768, Chyżyny (syn Józef Grzenda oraz Marianna Michna); zgon 3 sier. 1819, Chyżyny.

    Augustyn poślubił(a) Magdalena Michna 31 sty. 1790, Latowicz. Magdalena (córka Jan Michna oraz Magdalena Zadrożna) urodzony(a) 27 maj 1767, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Magdalena Michna urodzony(a) 27 maj 1767, Redzyńskie (córka Jan Michna oraz Magdalena Zadrożna).
    Dzieci:
    1. Bertylda Grzenda urodzony(a) 6 list. 1790, Chyżyny.
    2. Mateusz Grzenda urodzony(a) 15 sier. 1793, Chyżyny.
    3. Brygida Grzęda urodzony(a) 24 paź. 1796, Chyżyny.
    4. Marianna Grzenda urodzony(a) 20 maj 1798, Chyżyny; zgon 7 wrz. 1799, Chyżyny.
    5. 4. Bartłomiej Grzenda urodzony(a) 26 sier. 1800, Chyżyny.
    6. Apolinary Daniel Grzenda urodzony(a) 23 lip. 1803, Chyżyny.
    7. Petronella Grzenda urodzony(a) 3 czer. 1805, Chyżyny; zgon 25 sty. 1808, Chyżyny.
    8. Katarzyna Grzenda urodzony(a) 23 list. 1808, Chyżyny; zgon 14 lip. 1811, Chyżyny.

  3. 10.  Adalbertus (Wojciech) Zwierz (syn N Zwierz).

    Adalbertus poślubił(a) Petronella Jarzębska - Cygan 17 sty. 1796, Latowicz. Petronella (córka Walenty Cygan oraz Krystyna Mazek) urodzony(a) 7 czer. 1778, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Petronella Jarzębska - Cygan urodzony(a) 7 czer. 1778, Borówek (córka Walenty Cygan oraz Krystyna Mazek).
    Dzieci:
    1. Mikołaj Zwierz urodzony(a) 11 gru. 1797, Borówek.
    2. Franciszek Zwierz urodzony(a) 8 paź. 1799, Borówek; zgon 25 lip. 1805, Borówek.
    3. 5. Anastazja Zwierz urodzony(a) 7 sty. 1802, Borówek.
    4. Marianna Zwierz urodzony(a) 1 sier. 1804, Borówek; zgon 24 sier. 1805, Borówek.
    5. Antonina Zwierz urodzony(a) 24 czer. 1806, Borówek.
    6. Franciszek Zwierz urodzony(a) 4 paź. 1808, Borówek.
    7. Kunegunda Franciszka Zwierz urodzony(a) 5 mar. 1811, Borówek.
    8. Katarzyna Magdalena Zwierz urodzony(a) 31 maj 1813, Borówek.
    9. Marianna Cecylia Zwierz urodzony(a) 10 list. 1815, Borówek.
    10. Krystyna Marianna Zwierz urodzony(a) 9 mar. 1818, Borówek.
    11. Marcella Monika Zwierz urodzony(a) 25 kwie. 1821, Borówek.

  5. 12.  Augustyn Reda urodzony(a) 26 sier. 1764, Strachomin (syn Józef Reda oraz Małgorzata).

    Augustyn poślubił(a) Klara Reda 23 luty 1794, Latowicz. Klara (córka Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio) urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Klara Reda urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin (córka Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio).
    Dzieci:
    1. Marianna Reda urodzony(a) 30 czer. 1796, Strachomin; zgon 19 maj 1830, Laliny.
    2. Łucja Reda urodzony(a) 19 gru. 1798, Strachomin.
    3. Stanisław Reda urodzony(a) 10 mar. 1801, Strachomin.
    4. 6. Franciszek Reda urodzony(a) 16 wrz. 1802, Strachomin.
    5. Kajetan Reda urodzony(a) 3 sier. 1805, Strachomin.

  7. 14.  Andrzej Kawka urodzony(a) 30 list. 1756, Latowicz (syn Mikołaj Kawka oraz Marianna).

    Andrzej poślubił(a) Klara Padkowska 30 sty. 1785, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Klara Padkowska
    Dzieci:
    1. Piotr Kawka urodzony(a) 31 sty. 1786, Latowicz.
    2. Marianna Kawka urodzony(a) 21 wrz. 1788, Latowicz.
    3. Tekla Kawka urodzony(a) 27 wrz. 1790, Latowicz.
    4. Franciszek Kawka urodzony(a) 2 paź. 1792, Latowicz; zgon 16 sier. 1793, Latowicz.
    5. Bartłomiej Kawka urodzony(a) 24 sier. 1794, Latowicz.
    6. 7. Salomea Kawka urodzony(a) 13 list. 1803, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Józef Grzenda urodzony(a) 1744, Chyżyny (syn N Grzenda); zgon 8 maj 1814, Chyżyny.

    Józef poślubił(a) Marianna Michna 12 luty 1764, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Michna
    Dzieci:
    1. Benedykt Grzenda urodzony(a) 12 mar. 1765, Chyżyny; zgon 11 paź. 1824, Chyżyny.
    2. Rozalia Grzenda urodzony(a) 16 wrz. 1766, Chyżyny; zgon 13 maj 1770, Chyżyny.
    3. 8. Augustyn Grzenda urodzony(a) 28 sier. 1768, Chyżyny; zgon 3 sier. 1819, Chyżyny.
    4. Tekla Grzenda urodzony(a) 19 wrz. 1770, Chyżyny; zgon 26 sty. 1773, Chyżyny.
    5. Adam Grzenda urodzony(a) 30 paź. 1772, Chyżyny; zgon 8 list. 1772, Chyżyny.

  3. 18.  Jan Michna urodzony(a) 1731 (syn Żyjący); zgon 24 kwie. 1771, Redzyńskie.

    Jan poślubił(a) Magdalena Zadrożna 14 luty 1762, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Magdalena Zadrożna
    Dzieci:
    1. Franciszek Michna urodzony(a) 2 mar. 1763, Redzyńskie.
    2. Joanna Michna urodzony(a) 2 mar. 1767, Redzyńskie.
    3. Adalbertus (Wojciech) Michna urodzony(a) 21 kwie. 1765, Redzyńskie.
    4. 9. Magdalena Michna urodzony(a) 27 maj 1767, Redzyńskie.
    5. Justyna Michna urodzony(a) 19 wrz. 1770, Redzyńskie; zgon 10 list. 1771, Redzyńskie.

  5. 20.  N Zwierz
    Dzieci:
    1. Grzegorz Zwierz urodzony(a) 1720; zgon 15 paź. 1800, Transbór.
    2. Antoni Zwierz urodzony(a) 1730; zgon 3 maj 1767, Transbór.
    3. Jan Zwierz urodzony(a) 1736; zgon 10 paź. 1816, Transbór.
    4. Andrzej Zwierz urodzony(a) 1740; zgon 27 sty. 1795, Chyżyny.
    5. Jakub Zwierz urodzony(a) 1742, Borówek; zgon 22 lip. 1802, Borówek.
    6. 10. Adalbertus (Wojciech) Zwierz
    7. Stefan Zwierz
    8. Jakub Zwierz
    9. Łukasz Zwierz

  6. 22.  Walenty Cygan urodzony(a) 1736, Borówek (syn N Cygan); zgon 31 sty. 1812, Borówek.

    Walenty poślubił(a) Krystyna Mazek 13 sty. 1761, Latowicz. Krystyna urodzony(a) , Borówek. [Arkusz rodzinny]


  7. 23.  Krystyna Mazek urodzony(a) , Borówek.
    Dzieci:
    1. Monika Cygan urodzony(a) 2 maj 1762, Borówek.
    2. Andrzej Cygan urodzony(a) 27 list. 1763, Borówek.
    3. Apolonia Cygan urodzony(a) 14 luty 1766, Borówek.
    4. Kunegunda Cygan urodzony(a) 25 lip. 1768, Borówek; zgon 23 paź. 1770, Borówek.
    5. Marek Cygan urodzony(a) 23 kwie. 1771, Borówek.
    6. Aleksander Cygan urodzony(a) 3 maj 1774, Borówek.
    7. Klemens Cygan urodzony(a) 26 list. 1775, Borówek; zgon 12,8.1777, Borówek.
    8. 11. Petronella Jarzębska - Cygan urodzony(a) 7 czer. 1778, Borówek.

  8. 24.  Józef Reda (syn N Reda).

    Józef — Małgorzata. [Arkusz rodzinny]


  9. 25.  Małgorzata
    Dzieci:
    1. Łukasz Reda urodzony(a) 16 paź. 1756, Strachomin.
    2. Paweł Reda urodzony(a) 18 sty. 1758, Strachomin.
    3. Marianna Reda urodzony(a) 23 mar. 1760, Strachomin.
    4. Józefa Reda urodzony(a) 27 mar. 1762, Strachomin.
    5. 12. Augustyn Reda urodzony(a) 26 sier. 1764, Strachomin.

  10. 26.  Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin (syn N Reda); zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.

    Bartłomiej poślubił(a) Marianna Kusio 26 sty. 1766, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  11. 27.  Marianna Kusio (córka Tomasz Kusio oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Wincenty Reda urodzony(a) 18 kwie. 1768, Strachomin; zgon 16 lip. 1772, Strachomin.
    2. Bibianna Reda urodzony(a) 30 list. 1770, Strachomin.
    3. Brygida Reda urodzony(a) 2 luty 1772, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    4. Wiktoria Reda urodzony(a) 25 gru. 1773, Strachomin.
    5. 13. Klara Reda urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin.
    6. Brygida Reda urodzony(a) 4 paź. 1779, Strachomin.
    7. Tekla Reda urodzony(a) 1 list. 1782, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    8. Monika Reda urodzony(a) 5 maj 1785, Strachomin; zgon 28 wrz. 1789, Strachomin.
    9. Walerian Reda urodzony(a) 16 gru. 1787, Strachomin; zgon 21 gru. 1787, Strachomin.
    10. Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin.
    11. Marianna Reda urodzony(a) 30 mar. 1794, Strachomin; zgon 2 mar. 1796, Strachomin.

  12. 28.  Mikołaj Kawka urodzony(a) 1727 (syn N Kawka); zgon 15 list. 1791, Latowicz.

    Mikołaj — Marianna. Marianna urodzony(a) 1735; zgon 22 maj 1775, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  13. 29.  Marianna urodzony(a) 1735; zgon 22 maj 1775, Latowicz.
    Dzieci:
    1. 14. Andrzej Kawka urodzony(a) 30 list. 1756, Latowicz.
    2. Rozalia Kawka urodzony(a) 29 sier. 1762, Latowicz.
    3. Stanisław Kawka urodzony(a) 1763; zgon 15 maj 1811, Latowicz.
    4. Agnieszka Kawka urodzony(a) 19 sty. 1766, Latowicz; zgon 22 mar. 1766, Latowicz.
    5. Helena Kawka urodzony(a) 3 mar. 1768, Latowicz.