Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Antonina Myka

Antonina Myka

Kobieta 1899 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Antonina Myka urodzony(a) 30 maj 1899, Transbór (córka Franciszek Myka oraz Katarzyna Gelo).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Franciszek Myka urodzony(a) 7 gru. 1850, Transbór (syn Wojciech Franciszek Myka oraz Jadwiga Chrzyptowicz).

    Franciszek poślubił(a) Katarzyna Gelo 26 sty. 1880, Latowicz. Katarzyna (córka Stanisław Gelo oraz Weronika Górska) urodzony(a) 21 mar. 1862, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Katarzyna Gelo urodzony(a) 21 mar. 1862, Transbór (córka Stanisław Gelo oraz Weronika Górska).
    Dzieci:
    1. Antoni Myka urodzony(a) 12 sty. 1881, Transbór.
    2. Julianna Myka urodzony(a) 3 luty 1883, Transbór.
    3. Aleksandra Myka urodzony(a) 16 luty 1886, Transbór.
    4. Julian Myka urodzony(a) 24 gru. 1888, Transbór.
    5. Mikołaj Stanisław Myka urodzony(a) 4 maj 1894, Transbór.
    6. Władysław Myka urodzony(a) 4 mar. 1896, Transbór.
    7. 1. Antonina Myka urodzony(a) 30 maj 1899, Transbór.
    8. helena Myka urodzony(a) 13 list. 1901, Transbór.
    9. Dominik Myka urodzony(a) 15 wrz. 1906, Transbór.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Wojciech Franciszek Myka urodzony(a) 28 mar. 1815, Transbór (syn Samuel Myka oraz Antonina Bobotko).

    Wojciech poślubił(a) Jadwiga Chrzyptowicz 21 luty 1848, Latowicz. Jadwiga (córka Kajetan Chrzyptowicz oraz Katarzyna Gajowniczek) urodzony(a) 10 paź. 1825, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Jadwiga Chrzyptowicz urodzony(a) 10 paź. 1825, Redzyńskie (córka Kajetan Chrzyptowicz oraz Katarzyna Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Jan Myka urodzony(a) 21 sty. 1849, Transbór.
    2. 2. Franciszek Myka urodzony(a) 7 gru. 1850, Transbór.
    3. Tomasz Myka urodzony(a) 4 wrz. 1858, Transbór.
    4. Katarzyna Myka urodzony(a) 10 luty 1861, Transbór.
    5. Ludwik Myka urodzony(a) 19 sier. 1863, Transbór.
    6. Magdalena Myka urodzony(a) 3 maj 1866, Transbór.

  3. 6.  Stanisław Gelo urodzony(a) 7 maj 1833, Borówek (syn Ludwik Gielo oraz Katarzyna Marianna Sadowska).

    Stanisław poślubił(a) Weronika Górska 24 sty. 1853, Latowicz. Weronika (córka Idzi Górski oraz Anastazja Mazek) urodzony(a) 31 mar. 1831, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Weronika Górska urodzony(a) 31 mar. 1831, Borówek (córka Idzi Górski oraz Anastazja Mazek).
    Dzieci:
    1. Walenty Gelo urodzony(a) 15 sty. 1856, Borówek.
    2. Ludwik Gelo urodzony(a) 21 sier. 1857, Starogród.
    3. 3. Katarzyna Gelo urodzony(a) 21 mar. 1862, Transbór.
    4. Jan Gelo urodzony(a) 16 gru. 1864, Transbór.
    5. Stanisław Gelo urodzony(a) 25 kwie. 1866, Transbór.
    6. Jan Gelo urodzony(a) 10 gru. 1868, Transbór.
    7. Marianna Gelo urodzony(a) 24 wrz. 1870, Transbór.
    8. Szczepan Jan Gelo urodzony(a) 26 gru. 1872, Transbór.
    9. Karol Gelo urodzony(a) 31 paź. 1875, Transbór.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Samuel Myka urodzony(a) 22 sier. 1784, Transbór (syn Jan Myka oraz Katarzyna Zwierz).

    Samuel poślubił(a) Antonina Bobotko 21 sty. 1811, Latowicz. Antonina (córka Tadeusz Bobotek oraz Agnieszka Borówek) urodzony(a) 12 maj 1789, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Antonina Bobotko urodzony(a) 12 maj 1789, Chyżyny (córka Tadeusz Bobotek oraz Agnieszka Borówek).
    Dzieci:
    1. Anna Marianna Myka urodzony(a) 25 czer. 1813, Transbór.
    2. 4. Wojciech Franciszek Myka urodzony(a) 28 mar. 1815, Transbór.
    3. Aleksy Wincenty Myka urodzony(a) 18 lip. 1816, Transbór.

  3. 10.  Kajetan Chrzyptowicz urodzony(a) 7 sier. 1792, Redzyńskie (syn Ladysław Chrzyptowicz oraz Katarzyna Woźniak).

    Kajetan — Katarzyna Gajowniczek. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Katarzyna Gajowniczek
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. 5. Jadwiga Chrzyptowicz urodzony(a) 10 paź. 1825, Redzyńskie.
    5. Ludwika Chrzyptowicz urodzony(a) 28 paź. 1827, Redzyńskie; zgon 28 mar. 1858, Laliny.
    6. Żyjący
    7. Żyjący
    8. Żyjący
    9. Żyjący

  5. 12.  Ludwik Gielo urodzony(a) 25 sier. 1805, Strachomin (syn Bonifacy Gielo oraz Teresa Woźniak (Osio)).

    Ludwik poślubił(a) Katarzyna Marianna Sadowska 7 luty 1830, Latowicz. Katarzyna (córka Kacper Sadowski oraz Domicella Zwierz) urodzony(a) 24 list. 1814, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Katarzyna Marianna Sadowska urodzony(a) 24 list. 1814, Borówek (córka Kacper Sadowski oraz Domicella Zwierz).
    Dzieci:
    1. Marcella Gielo urodzony(a) 3 kwie. 1831, Borówek.
    2. 6. Stanisław Gelo urodzony(a) 7 maj 1833, Borówek.
    3. Salomea Gielo urodzony(a) 17 list. 1835, Borówek.
    4. Ludwika Gelo urodzony(a) 22 sier. 1838, Borówek.
    5. Anna Gielo urodzony(a) 23 lip. 1841, Borówek.
    6. Marianna Gielo urodzony(a) 26 maj 1844, Borówek.

  7. 14.  Idzi Górski urodzony(a) 6 wrz. 1803, Borówek (syn Paweł Górski oraz Marianna Santorek - Jarzębska).

    Idzi poślubił(a) Anastazja Mazek 2 luty 1823, Latowicz. Anastazja (córka Michał Mazek oraz Katarzyna Stanieta) urodzony(a) 30 gru. 1799, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Anastazja Mazek urodzony(a) 30 gru. 1799, Borówek (córka Michał Mazek oraz Katarzyna Stanieta).
    Dzieci:
    1. Mikołaj Górski urodzony(a) 4 gru. 1823, Borówek.
    2. Agnieszka Górska urodzony(a) 3 sty. 1826, Borówek.
    3. Eleonora Górska urodzony(a) 20 luty 1829, Borówek.
    4. 7. Weronika Górska urodzony(a) 31 mar. 1831, Borówek.
    5. Wojciech Górski urodzony(a) 12 kwie. 1833, Borówek.
    6. Elżbieta Górska urodzony(a) 18 list. 1835, Borówek.
    7. Kazimierz Górski urodzony(a) 25 luty 1838, Borówek.
    8. Franciszek Górski urodzony(a) 2 gru. 1840, Borówek.
    9. Klemens Górski urodzony(a) 18 list. 1843, Borówek.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Jan Myka

    Jan — Katarzyna Zwierz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Katarzyna Zwierz
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. 8. Samuel Myka urodzony(a) 22 sier. 1784, Transbór.

  3. 18.  Tadeusz Bobotek urodzony(a) 1750 (syn Żyjący); zgon 25 maj 1808, Chyżyny.

    Tadeusz poślubił(a) Agnieszka Borówek 24 sty. 1779, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Agnieszka Borówek (córka Żyjący).
    Dzieci:
    1. Antonina Bobotek urodzony(a) 8 czer. 1779, Chyżyny.
    2. Sylwester Bobotek urodzony(a) 1 sty. 1781, Chyżyny.
    3. Julianna Bobotek urodzony(a) 22 czer. 1783, Chyżyny.
    4. Jakub Bobotek urodzony(a) 24 lip. 1785, Chyżyny.
    5. Jadwiga Bobotek urodzony(a) 11 paź. 1787, Chyżyny; zgon 15 sier. 1788, Chyżyny.
    6. 9. Antonina Bobotko urodzony(a) 12 maj 1789, Chyżyny.
    7. Cecylia Bobotek urodzony(a) 28 list. 1790, Chyżyny; zgon 29 sty. 1795, Chyżyny.
    8. Jan Bobotek urodzony(a) 23 paź. 1792, Chyżyny.

  5. 20.  Ladysław Chrzyptowicz urodzony(a) 3 lip. 1768, Redzyńskie (syn Sebastian Chrzyptowicz oraz Anastazja).

    Ladysław poślubił(a) Katarzyna Woźniak 24 luty 1790, Latowicz. Katarzyna (córka Julian Woźniak oraz Małgorzata) urodzony(a) 19 maj 1772, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Katarzyna Woźniak urodzony(a) 19 maj 1772, Oleksianka (córka Julian Woźniak oraz Małgorzata).
    Dzieci:
    1. 10. Kajetan Chrzyptowicz urodzony(a) 7 sier. 1792, Redzyńskie.

  7. 24.  Bonifacy Gielo urodzony(a) 22 czer. 1768, Strachomin (syn Stanisław Gielo oraz Krystyna Gajowniczek).

    Bonifacy — Teresa Woźniak (Osio). [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Teresa Woźniak (Osio)
    Dzieci:
    1. Paweł Gielo urodzony(a) 14 sty. 1801, Strachomin.
    2. Stefan Gielo urodzony(a) 25 gru. 1803, Strachomin; zgon 17 wrz. 1804, Strachomin.
    3. 12. Ludwik Gielo urodzony(a) 25 sier. 1805, Strachomin.
    4. Bernard Gielo urodzony(a) 21 sier. 1808, Strachomin.
    5. Piotr Henryk Gielo urodzony(a) 16 sty. 1811, Strachomin.
    6. Roch Feliks Gielo urodzony(a) 14 sier. 1813, Strachomin.
    7. Jan Gielo urodzony(a) 19 czer. 1817, Strachomin.

  9. 26.  Kacper Sadowski urodzony(a) 13 sty. 1771, Starogród (syn Krzysztof Sadowski oraz Cecylia Czarnecka).

    Kacper poślubił(a) Domicella Zwierz 20 luty 1814, Latowicz. Domicella (córka Jakub Zwierz oraz Franciszka Sątorek) urodzony(a) 12 maj 1776, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Domicella Zwierz urodzony(a) 12 maj 1776, Borówek (córka Jakub Zwierz oraz Franciszka Sątorek).
    Dzieci:
    1. 13. Katarzyna Marianna Sadowska urodzony(a) 24 list. 1814, Borówek.
    2. Kunegunda Franciszka Sadowska urodzony(a) 1 sier. 1817, Chyżyny.

  11. 28.  Paweł Górski urodzony(a) 21 sty. 1773, Borówek (syn Fabian Górski oraz Franciszka Woyt).

    Paweł poślubił(a) Marianna Santorek - Jarzębska 17 lip. 1803, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Marianna Santorek - Jarzębska
    Dzieci:
    1. 14. Idzi Górski urodzony(a) 6 wrz. 1803, Borówek.
    2. Agnieszka Górska urodzony(a) 18 sty. 1806, Borówek.
    3. Marianna Górska urodzony(a) 16 kwie. 1808, Borówek.
    4. Bonawentura Józef Honoriusz Górski urodzony(a) 20 lip. 1811, Borówek.

  13. 30.  Michał Mazek urodzony(a) 29 wrz. 1757, Borówek (syn Adalbertus Mazek oraz Jadwiga).

    Michał poślubił(a) Katarzyna Stanieta 12 sty. 1777, Latowicz. Katarzyna (córka Maciej Stanieta oraz Agnieszka) urodzony(a) 27 paź. 1758, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Katarzyna Stanieta urodzony(a) 27 paź. 1758, Borówek (córka Maciej Stanieta oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. Wawrzyniec Mazek urodzony(a) 10 sier. 1786, Borówek.
    2. Joanna Mazek urodzony(a) 17 wrz. 1791, Borówek.
    3. Jan Mazek urodzony(a) 1794, Borówek.
    4. Małgorzata Mazek urodzony(a) 6 czer. 1797, Borówek.
    5. 15. Anastazja Mazek urodzony(a) 30 gru. 1799, Borówek.