Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Wojciech Stanisław Chróst

Wojciech Stanisław Chróst

Mężczyzna 1834 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Wojciech Stanisław Chróst urodzony(a) 14 kwie. 1834, Kamionka (syn Franciszek Chróst oraz Łucja Reda).

    Wojciech poślubił(a) Julianna Świątek 31 sty. 1853, Latowicz. Julianna (córka Izydor Świątek oraz Teresa Rybak) urodzony(a) 29 czer. 1834, Transbór. [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Franciszek Chróst urodzony(a) 28 mar. 1796, Kamionka (syn Mikołaj Chróst oraz Urszula Śledź).

    Franciszek poślubił(a) Łucja Reda 11 luty 1816, Latowicz. Łucja (córka Augustyn Reda oraz Klara Reda) urodzony(a) 19 gru. 1798, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Łucja Reda urodzony(a) 19 gru. 1798, Strachomin (córka Augustyn Reda oraz Klara Reda).
    Dzieci:
    1. Szczepan Jan Chróst urodzony(a) 26 gru. 1817, Kamionka.
    2. Jan Antoni Chróst urodzony(a) 16 maj 1820, Kamionka.
    3. Paweł Chróst urodzony(a) 15 sty. 1823, Kamionka.
    4. Marianna Chróst urodzony(a) 6 gru. 1828, Kamionka.
    5. Magdalena Chróst urodzony(a) 15 maj 1831, Kamionka.
    6. Piotr Chróst urodzony(a) 1 paź. 1832, Kamionka.
    7. 1. Wojciech Stanisław Chróst urodzony(a) 14 kwie. 1834, Kamionka.
    8. Franciszka Chróst urodzony(a) 15 mar. 1837, Kamionka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Mikołaj Chróst (syn N Chrust).

    Mikołaj poślubił(a) Urszula Śledź 12 lip. 1789, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Urszula Śledź
    Dzieci:
    1. Helena Chróst urodzony(a) 23 maj 1791, Kamionka.
    2. Błażej Chróst urodzony(a) 3 luty 1793, Kamionka; zgon 8 luty 1794, Kamionka.
    3. Karol Chróst urodzony(a) 4 list. 1794, Kamionka; zgon 19 maj 1795, Kamionka.
    4. 2. Franciszek Chróst urodzony(a) 28 mar. 1796, Kamionka.
    5. Zuzanna Chróst urodzony(a) 9 sier. 1798, Kamionka.
    6. Joanna Chróst urodzony(a) 19 paź. 1800, Kamionka; zgon 31 lip. 1808, Kamionka.
    7. Tomasz Chróst urodzony(a) 13 gru. 1803, Kamionka; zgon 27 lip. 1808, Kamionka.
    8. Daniel Chróst urodzony(a) 19 sty. 1806, Kamionka; zgon 22 wrz. 1807, Kamionka.
    9. Elżbieta Chróst urodzony(a) 9 lip. 1808, Kamionka.

  3. 6.  Augustyn Reda urodzony(a) 26 sier. 1764, Strachomin (syn Józef Reda oraz Małgorzata).

    Augustyn poślubił(a) Klara Reda 23 luty 1794, Latowicz. Klara (córka Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio) urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Klara Reda urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin (córka Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio).
    Dzieci:
    1. Marianna Reda urodzony(a) 30 czer. 1796, Strachomin; zgon 19 maj 1830, Laliny.
    2. 3. Łucja Reda urodzony(a) 19 gru. 1798, Strachomin.
    3. Stanisław Reda urodzony(a) 10 mar. 1801, Strachomin.
    4. Franciszek Reda urodzony(a) 16 wrz. 1802, Strachomin.
    5. Kajetan Reda urodzony(a) 3 sier. 1805, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  N Chrust
    Dzieci:
    1. Adalbertus Chróst urodzony(a) 1735; zgon 28 kwie. 1795, Kamionka.
    2. Grzegorz Chróst
    3. Stanisław Chróst urodzony(a) 1716; zgon 16 czer. 1776, Kamionka.
    4. 4. Mikołaj Chróst

  2. 12.  Józef Reda (syn N Reda).

    Józef — Małgorzata. [Arkusz rodzinny]


  3. 13.  Małgorzata
    Dzieci:
    1. Łukasz Reda urodzony(a) 16 paź. 1756, Strachomin.
    2. Paweł Reda urodzony(a) 18 sty. 1758, Strachomin.
    3. Marianna Reda urodzony(a) 23 mar. 1760, Strachomin.
    4. Józefa Reda urodzony(a) 27 mar. 1762, Strachomin.
    5. 6. Augustyn Reda urodzony(a) 26 sier. 1764, Strachomin.

  4. 14.  Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin (syn N Reda); zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.

    Bartłomiej poślubił(a) Marianna Kusio 26 sty. 1766, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  5. 15.  Marianna Kusio (córka Tomasz Kusio oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Wincenty Reda urodzony(a) 18 kwie. 1768, Strachomin; zgon 16 lip. 1772, Strachomin.
    2. Bibianna Reda urodzony(a) 30 list. 1770, Strachomin.
    3. Brygida Reda urodzony(a) 2 luty 1772, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    4. Wiktoria Reda urodzony(a) 25 gru. 1773, Strachomin.
    5. 7. Klara Reda urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin.
    6. Brygida Reda urodzony(a) 4 paź. 1779, Strachomin.
    7. Tekla Reda urodzony(a) 1 list. 1782, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    8. Monika Reda urodzony(a) 5 maj 1785, Strachomin; zgon 28 wrz. 1789, Strachomin.
    9. Walerian Reda urodzony(a) 16 gru. 1787, Strachomin; zgon 21 gru. 1787, Strachomin.
    10. Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin.
    11. Marianna Reda urodzony(a) 30 mar. 1794, Strachomin; zgon 2 mar. 1796, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 24.  N Reda
    Dzieci:
    1. Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin; zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.
    2. 12. Józef Reda
    3. Dominik Reda urodzony(a) 1724; zgon 28 paź. 1794, Chyżyny.
    4. Marcin Reda urodzony(a) 1725; zgon 14 sty. 1795, Strachomin.
    5. Franciszek Reda zgon 20 luty 1813, Strachomin.
    6. Paweł Reda urodzony(a) 1735; zgon 9 gru. 1795, Strachomin.
    7. Mikołaj Reda
    8. Paweł Reda urodzony(a) 1738; zgon 17 maj 1802, Oleksianka.
    9. Maciej Reda
    10. 14. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin; zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.
    11. Ignacy Reda urodzony(a) 1743; zgon 3 kwie. 1796, Wężyczyn.
    12. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1745.

  2. 30.  Tomasz Kusio urodzony(a) 1705, Redzyńskie (syn N Kusio); zgon 22 maj 1775, Redzyńskie.

    Tomasz — Katarzyna. [Arkusz rodzinny]


  3. 31.  Katarzyna
    Dzieci:
    1. Szymon Kusio urodzony(a) 1728, Redzyńskie; zgon 3 wrz. 1804, Redzyńskie.
    2. 15. Marianna Kusio
    3. Michał Kusio urodzony(a) 23 wrz. 1756, Redzyńskie; zgon 20 mar. 1776, Redzyńskie.
    4. Magdalena Kusio urodzony(a) 6 maj 1759, Redzyńskie; zgon 12 mar. 1777, Redzyńskie.
    5. Franciszek Kusio urodzony(a) 13 paź. 1761, Redzyńskie.
    6. Walenty Kusio urodzony(a) 7 luty 1764, Redzyńskie; zgon 27 luty 1808, Redzyńskie.
    7. Teresa Kusio urodzony(a) 14 paź. 1766, Redzyńskie.
    8. Felicja Kusio urodzony(a) 30 sier. 1769, Redzyńskie; zgon 21 wrz. 1769, Redzyńskie.
    9. Róża Kusio urodzony(a) 30 sier. 1769, Redzyńskie; zgon 2 list. 1769, Redzyńskie.