Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Maria Magdalena Reda

Maria Magdalena Reda

Kobieta 1866 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Maria Magdalena Reda urodzony(a) 12 lip. 1866, Latowicz (córka Jan Reda oraz Rozalia Górska).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Reda urodzony(a) 11 sier. 1832, Strachomin (syn Franciszek Reda oraz Salomea Kawka).

    Jan poślubił(a) Rozalia Górska Rozalia (córka Grzegorz Górski oraz Łucja Kowalska) urodzony(a) 21 sier. 1837, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Rozalia Górska urodzony(a) 21 sier. 1837, Wielgolas (córka Grzegorz Górski oraz Łucja Kowalska).
    Dzieci:
    1. Grzegorz Reda urodzony(a) 13 mar. 1863, Latowicz.
    2. Józef Reda urodzony(a) 2 mar. 1865, Latowicz.
    3. 1. Maria Magdalena Reda urodzony(a) 12 lip. 1866, Latowicz.
    4. Agnieszka Reda urodzony(a) 26 gru. 1869, Latowicz.
    5. Marianna Reda urodzony(a) 23 luty 1873, Latowicz.
    6. Julianna Reda urodzony(a) 15 gru. 1876, Latowicz.
    7. Ludwik Reda urodzony(a) 23 sier. 1879, Latowicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Franciszek Reda urodzony(a) 16 wrz. 1802, Strachomin (syn Augustyn Reda oraz Klara Reda).

    Franciszek poślubił(a) Salomea Kawka 20 list. 1831, Latowicz. Salomea (córka Andrzej Kawka oraz Klara Padkowska) urodzony(a) 13 list. 1803, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Salomea Kawka urodzony(a) 13 list. 1803, Latowicz (córka Andrzej Kawka oraz Klara Padkowska).
    Dzieci:
    1. 2. Jan Reda urodzony(a) 11 sier. 1832, Strachomin.
    2. Bartłomiej Reda urodzony(a) 23 sier. 1834, Strachomin.
    3. Marianna Reda urodzony(a) 29 list. 1835, Strachomin.
    4. Józef Reda urodzony(a) 2 lip. 1838, Strachomin.
    5. Katarzyna Reda urodzony(a) 22 list. 1840, Strachomin.
    6. Agnieszka Reda urodzony(a) 1 sty. 1844, Strachomin.
    7. Stanisław Reda urodzony(a) 1 lip. 1847, Strachomin.
    8. Weronika Reda urodzony(a) 12 czer. 1849, Strachomin.

  3. 6.  Grzegorz Górski urodzony(a) 10 mar. 1796, Chyżyny (syn Jakub Górski oraz Katarzyna Rybak).

    Grzegorz poślubił(a) Łucja Kowalska 4 luty 1816, Latowicz. Łucja (córka Andrzej Kowalik oraz Scholastyka Brauła) urodzony(a) 94.12.1796, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Łucja Kowalska urodzony(a) 94.12.1796, Wielgolas (córka Andrzej Kowalik oraz Scholastyka Brauła).
    Dzieci:
    1. Franciszek Ambroży Górski urodzony(a) 3 gru. 1817, Wielgolas.
    2. Jadwiga Franciszka Górska urodzony(a) 16 paź. 1820, Wielgolas.
    3. Ewa Górska urodzony(a) 21 gru. 1822, Wielgolas.
    4. Dominik Górski urodzony(a) 4 sier. 1825, Wielgolas.
    5. Balcer Górski urodzony(a) 6 sty. 1827, Wielgolas.
    6. Katarzyna Górska urodzony(a) 31 mar. 1828, Wielgolas.
    7. Zuzanna Górska urodzony(a) 16 czer. 1832, Wielgolas.
    8. Marianna Górska urodzony(a) 8 sty. 1835, Wielgolas.
    9. 3. Rozalia Górska urodzony(a) 21 sier. 1837, Wielgolas.
    10. Szymon Górski urodzony(a) 30 paź. 1842, Wielgolas.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Augustyn Reda urodzony(a) 26 sier. 1764, Strachomin (syn Józef Reda oraz Małgorzata).

    Augustyn poślubił(a) Klara Reda 23 luty 1794, Latowicz. Klara (córka Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio) urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Klara Reda urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin (córka Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio).
    Dzieci:
    1. Marianna Reda urodzony(a) 30 czer. 1796, Strachomin; zgon 19 maj 1830, Laliny.
    2. Łucja Reda urodzony(a) 19 gru. 1798, Strachomin.
    3. Stanisław Reda urodzony(a) 10 mar. 1801, Strachomin.
    4. 4. Franciszek Reda urodzony(a) 16 wrz. 1802, Strachomin.
    5. Kajetan Reda urodzony(a) 3 sier. 1805, Strachomin.

  3. 10.  Andrzej Kawka urodzony(a) 30 list. 1756, Latowicz (syn Mikołaj Kawka oraz Marianna).

    Andrzej poślubił(a) Klara Padkowska 30 sty. 1785, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Klara Padkowska
    Dzieci:
    1. Piotr Kawka urodzony(a) 31 sty. 1786, Latowicz.
    2. Marianna Kawka urodzony(a) 21 wrz. 1788, Latowicz.
    3. Tekla Kawka urodzony(a) 27 wrz. 1790, Latowicz.
    4. Franciszek Kawka urodzony(a) 2 paź. 1792, Latowicz; zgon 16 sier. 1793, Latowicz.
    5. Bartłomiej Kawka urodzony(a) 24 sier. 1794, Latowicz.
    6. 5. Salomea Kawka urodzony(a) 13 list. 1803, Latowicz.

  5. 12.  Jakub Górski urodzony(a) 1733 (syn N Górski); zgon 15 list. 1813, Chyżyny.

    Jakub poślubił(a) Katarzyna Rybak 26 sty. 1783, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Katarzyna Rybak (córka Baltazar Rybak oraz Marianna).
    Dzieci:
    1. Pelagia Górska urodzony(a) 22 mar. 1784, Chyżyny.
    2. Jan Górski urodzony(a) 22 czer. 1787, Chyżyny.
    3. Stanisław Konstanty Górski urodzony(a) 17 list. 1788, Chyżyny.
    4. Daniel Górski urodzony(a) 13 mar. 1791, Chyżyny.
    5. Joanna Górska urodzony(a) 26 gru. 1793, Chyżyny.
    6. 6. Grzegorz Górski urodzony(a) 10 mar. 1796, Chyżyny.
    7. Antoni Górski urodzony(a) 1797, Chyżyny.
    8. Franciszek Górski urodzony(a) 11 paź. 1801, Chyżyny.
    9. Marianna Górska urodzony(a) 3 luty 1805, Chyżyny.

  7. 14.  Andrzej Kowalik

    Andrzej poślubił(a) Scholastyka Brauła Scholastyka (córka Tomasz Brauła oraz Ewa Zwierz) urodzony(a) 12 luty 1763, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Scholastyka Brauła urodzony(a) 12 luty 1763, Wielgolas (córka Tomasz Brauła oraz Ewa Zwierz).
    Dzieci:
    1. Paweł Kowalczyk urodzony(a) 10 sty. 1782, Wielgolas.
    2. Gertruda Kowalczyk urodzony(a) 17 mar. 1784, Wielgolas.
    3. Marcella Kowalczyk urodzony(a) 15 sty. 1787, Wielgolas.
    4. Róża Kowalczyk urodzony(a) 6 wrz. 1787, Wielgolas.
    5. Walenty Kowalczyk urodzony(a) 18 luty 1792, Wielgolas.
    6. Józef Kowalski urodzony(a) 26 kwie. 1795, Wielgolas.
    7. 7. Łucja Kowalska urodzony(a) 94.12.1796, Wielgolas.
    8. Mikołaj Kowalski urodzony(a) 16 gru. 1799, Wielgolas.
    9. Kazimierz Kowalski urodzony(a) 8 mar. 1803, Wielgolas.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Józef Reda (syn N Reda).

    Józef — Małgorzata. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Małgorzata
    Dzieci:
    1. Łukasz Reda urodzony(a) 16 paź. 1756, Strachomin.
    2. Paweł Reda urodzony(a) 18 sty. 1758, Strachomin.
    3. Marianna Reda urodzony(a) 23 mar. 1760, Strachomin.
    4. Józefa Reda urodzony(a) 27 mar. 1762, Strachomin.
    5. 8. Augustyn Reda urodzony(a) 26 sier. 1764, Strachomin.

  3. 18.  Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin (syn N Reda); zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.

    Bartłomiej poślubił(a) Marianna Kusio 26 sty. 1766, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Marianna Kusio (córka Tomasz Kusio oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Wincenty Reda urodzony(a) 18 kwie. 1768, Strachomin; zgon 16 lip. 1772, Strachomin.
    2. Bibianna Reda urodzony(a) 30 list. 1770, Strachomin.
    3. Brygida Reda urodzony(a) 2 luty 1772, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    4. Wiktoria Reda urodzony(a) 25 gru. 1773, Strachomin.
    5. 9. Klara Reda urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin.
    6. Brygida Reda urodzony(a) 4 paź. 1779, Strachomin.
    7. Tekla Reda urodzony(a) 1 list. 1782, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    8. Monika Reda urodzony(a) 5 maj 1785, Strachomin; zgon 28 wrz. 1789, Strachomin.
    9. Walerian Reda urodzony(a) 16 gru. 1787, Strachomin; zgon 21 gru. 1787, Strachomin.
    10. Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin.
    11. Marianna Reda urodzony(a) 30 mar. 1794, Strachomin; zgon 2 mar. 1796, Strachomin.

  5. 20.  Mikołaj Kawka urodzony(a) 1727 (syn N Kawka); zgon 15 list. 1791, Latowicz.

    Mikołaj — Marianna. Marianna urodzony(a) 1735; zgon 22 maj 1775, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Marianna urodzony(a) 1735; zgon 22 maj 1775, Latowicz.
    Dzieci:
    1. 10. Andrzej Kawka urodzony(a) 30 list. 1756, Latowicz.
    2. Rozalia Kawka urodzony(a) 29 sier. 1762, Latowicz.
    3. Stanisław Kawka urodzony(a) 1763; zgon 15 maj 1811, Latowicz.
    4. Agnieszka Kawka urodzony(a) 19 sty. 1766, Latowicz; zgon 22 mar. 1766, Latowicz.
    5. Helena Kawka urodzony(a) 3 mar. 1768, Latowicz.

  7. 24.  N Górski
    Dzieci:
    1. Jan Górski urodzony(a) 1711; zgon 9 luty 1789, Chyżyny.
    2. Andrzej Górski urodzony(a) 1719; zgon 30 wrz. 1799, Borówek.
    3. Mateusz Górski urodzony(a) 1722; zgon 16 luty 1767, Borówek.
    4. 12. Jakub Górski urodzony(a) 1733; zgon 15 list. 1813, Chyżyny.
    5. Laurenty Górski urodzony(a) 1739; zgon 19 luty 1819, Chyżyny.
    6. Fabian Górski urodzony(a) 1745; zgon 20 wrz. 1795, Borówek.

  8. 26.  Baltazar Rybak (syn N Rybak); zgon 30 paź. 1795, Transbór.

    Baltazar — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  9. 27.  Marianna
    Dzieci:
    1. Jan Rybak urodzony(a) , Transbór.
    2. Magdalena Rybak urodzony(a) 6 maj 1759, Transbór.
    3. Krystyna Rybak urodzony(a) 25 lip. 1761, Transbór.
    4. 13. Katarzyna Rybak
    5. Stanisław Rybak urodzony(a) 24 list. 1765, Transbór.
    6. Fryderyk Rybak urodzony(a) 10 mar. 1768, Transbór; zgon 28 czer. 1769, Transbór.
    7. Jan Gwalbert Rybak urodzony(a) 3 lip. 1770, Transbór; zgon 5 luty 1773, Transbór.
    8. Gertruda Rybak urodzony(a) 18 list. 1773, Transbór.

  10. 30.  Tomasz Brauła urodzony(a) 1732 (syn N Brauła); zgon 21 kwie. 1772, Waliska.

    Tomasz — Ewa Zwierz. [Arkusz rodzinny]


  11. 31.  Ewa Zwierz
    Dzieci:
    1. Barbara Brauła urodzony(a) 1756, Wielgolas; zgon 23 wrz. 1814, Wielgolas.
    2. Stanisław Brauła urodzony(a) 27 wrz. 1757, Wielgolas.
    3. Magdalena Brauła urodzony(a) 19 lip. 1760, Wielgolas.
    4. 15. Scholastyka Brauła urodzony(a) 12 luty 1763, Wielgolas.
    5. Maciej Brauła urodzony(a) 23 luty 1766, Wielgolas.
    6. Klemens Brauła urodzony(a) 23 list. 1768, Wielgolas; zgon 19 gru. 1774, Wielgolas.
    7. Fabian Brauła urodzony(a) 21 sty. 1772, Wielgolas; zgon 19 maj 1778, Wielgolas.