Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Mikołaj Dzięcioł

Mikołaj Dzięcioł

Mężczyzna 1803 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Mikołaj Dzięcioł urodzony(a) 14 wrz. 1803, Oleksianka (syn Adam Dzięcioł oraz Klara Reda).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Adam Dzięcioł urodzony(a) 26 mar. 1769, Oleksianka (syn Paweł Dzięcioł oraz Marianna).

    Adam poślubił(a) Klara Reda 3 sier. 1800, Latowicz. Klara (córka Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio) urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Klara Reda urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin (córka Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio).
    Dzieci:
    1. Marcin Dzięcioł urodzony(a) 12 paź. 1801, Oleksianka.
    2. 1. Mikołaj Dzięcioł urodzony(a) 14 wrz. 1803, Oleksianka.
    3. Marek Dzięcioł urodzony(a) 20 kwie. 1805, Oleksianka.
    4. Fabian Dzięcioł urodzony(a) 20 sty. 1808, Oleksianka.
    5. Łukasz Dionizy Dzięcioł urodzony(a) 16 paź. 1810, Oleksianka.
    6. Marianna Benedykta Dzięcioł urodzony(a) 21 mar. 1814, Oleksianka.
    7. Rozalia Klara Dzęcioł urodzony(a) 20 sier. 1816, Oleksianka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Paweł Dzięcioł urodzony(a) 1713 (syn N Dzięcioł); zgon 6 mar. 1773, Oleksianka.

    Paweł — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna
    Dzieci:
    1. Piotr Dzięcioł urodzony(a) 2 sier. 1756, Oleksianka; zgon 10 kwie. 1758, Oleksianka.
    2. Kunegunda Dzięcioł urodzony(a) 28 luty 1759, Oleksianka.
    3. Kazimierz Dzięcioł urodzony(a) 1 mar. 1761, Oleksianka.
    4. Apolonia Dzięcioł urodzony(a) 12 luty 1764, Oleksianka.
    5. Scholastyka Dzięcioł urodzony(a) 23 luty 1766, Oleksianka.
    6. 2. Adam Dzięcioł urodzony(a) 26 mar. 1769, Oleksianka.
    7. Wincenty Dzięcioł urodzony(a) 8 kwie. 1772, Oleksianka; zgon 29 kwie. 1773, Oleksianka.

  3. 6.  Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin (syn N Reda); zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.

    Bartłomiej poślubił(a) Marianna Kusio 26 sty. 1766, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Kusio (córka Tomasz Kusio oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Wincenty Reda urodzony(a) 18 kwie. 1768, Strachomin; zgon 16 lip. 1772, Strachomin.
    2. Bibianna Reda urodzony(a) 30 list. 1770, Strachomin.
    3. Brygida Reda urodzony(a) 2 luty 1772, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    4. Wiktoria Reda urodzony(a) 25 gru. 1773, Strachomin.
    5. 3. Klara Reda urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin.
    6. Brygida Reda urodzony(a) 4 paź. 1779, Strachomin.
    7. Tekla Reda urodzony(a) 1 list. 1782, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    8. Monika Reda urodzony(a) 5 maj 1785, Strachomin; zgon 28 wrz. 1789, Strachomin.
    9. Walerian Reda urodzony(a) 16 gru. 1787, Strachomin; zgon 21 gru. 1787, Strachomin.
    10. Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin.
    11. Marianna Reda urodzony(a) 30 mar. 1794, Strachomin; zgon 2 mar. 1796, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  N Dzięcioł
    Dzieci:
    1. Jakub Dzięcioł urodzony(a) 1704; zgon 31 sier. 1774, Oleksianka.
    2. Jakub Dzięcioł urodzony(a) 1709; zgon 29 gru. 1789, Latowicz.
    3. 4. Paweł Dzięcioł urodzony(a) 1713; zgon 6 mar. 1773, Oleksianka.
    4. Paweł Dzięcioł urodzony(a) 1723, Redzyńskie; zgon 18 luty 1791, Redzyńskie.
    5. Stanisław Dzięcioł urodzony(a) 1730; zgon 7 sier. 1780, Strachomin.
    6. Antoni Dzięcioł urodzony(a) 1746; zgon 28 paź. 1766, Oleksianka.
    7. Franciszek Dzięcioł urodzony(a) 1753, Latowicz; zgon 28 sier. 1823, Latowicz.
    8. Wincenty Dzięcioł

  2. 12.  N Reda
    Dzieci:
    1. Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin; zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.
    2. Józef Reda
    3. Dominik Reda urodzony(a) 1724; zgon 28 paź. 1794, Chyżyny.
    4. Marcin Reda urodzony(a) 1725; zgon 14 sty. 1795, Strachomin.
    5. Franciszek Reda zgon 20 luty 1813, Strachomin.
    6. Paweł Reda urodzony(a) 1735; zgon 9 gru. 1795, Strachomin.
    7. Mikołaj Reda
    8. Paweł Reda urodzony(a) 1738; zgon 17 maj 1802, Oleksianka.
    9. Maciej Reda
    10. 6. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin; zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.
    11. Ignacy Reda urodzony(a) 1743; zgon 3 kwie. 1796, Wężyczyn.
    12. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1745.

  3. 14.  Tomasz Kusio urodzony(a) 1705, Redzyńskie (syn N Kusio); zgon 22 maj 1775, Redzyńskie.

    Tomasz — Katarzyna. [Arkusz rodzinny]


  4. 15.  Katarzyna
    Dzieci:
    1. Szymon Kusio urodzony(a) 1728, Redzyńskie; zgon 3 wrz. 1804, Redzyńskie.
    2. 7. Marianna Kusio
    3. Michał Kusio urodzony(a) 23 wrz. 1756, Redzyńskie; zgon 20 mar. 1776, Redzyńskie.
    4. Magdalena Kusio urodzony(a) 6 maj 1759, Redzyńskie; zgon 12 mar. 1777, Redzyńskie.
    5. Franciszek Kusio urodzony(a) 13 paź. 1761, Redzyńskie.
    6. Walenty Kusio urodzony(a) 7 luty 1764, Redzyńskie; zgon 27 luty 1808, Redzyńskie.
    7. Teresa Kusio urodzony(a) 14 paź. 1766, Redzyńskie.
    8. Felicja Kusio urodzony(a) 30 sier. 1769, Redzyńskie; zgon 21 wrz. 1769, Redzyńskie.
    9. Róża Kusio urodzony(a) 30 sier. 1769, Redzyńskie; zgon 2 list. 1769, Redzyńskie.


Pokolenie: 5

  1. 28.  N Kusio
    Dzieci:
    1. 14. Tomasz Kusio urodzony(a) 1705, Redzyńskie; zgon 22 maj 1775, Redzyńskie.
    2. Piotr Kusio urodzony(a) 1715, Redzyńskie; zgon 27 maj 1775, Redzyńskie.
    3. Józef Kusio urodzony(a) , Redzyńskie.
    4. Katarzyna Kusio urodzony(a) , Redzyńskie.