Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Marianna Dyła

Marianna Dyła

Kobieta 1857 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marianna Dyła urodzony(a) 26 gru. 1857, Wielgolas (córka Urban Jan Dyła oraz Katarzyna Prus).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Urban Jan Dyła urodzony(a) 24 maj 1814, Wielgolas (syn Roch Dyła oraz Teresa Zarzycka).

    Urban poślubił(a) Katarzyna Prus 23 list. 1856, Latowicz. Katarzyna (córka Hilary (Paweł) Prus oraz Helena Chróst) urodzony(a) 9 list. 1827, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Katarzyna Prus urodzony(a) 9 list. 1827, Chyżyny (córka Hilary (Paweł) Prus oraz Helena Chróst).
    Dzieci:
    1. 1. Marianna Dyła urodzony(a) 26 gru. 1857, Wielgolas.
    2. Piotr Dyła urodzony(a) 27 lip. 1859, Wielgolas.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Roch Dyła urodzony(a) 16 sier. 1774, Wielgolas (syn Adalbertus Dyła oraz Katarzyna Leszek).

    Roch poślubił(a) Teresa Zarzycka 27 sty. 1799, Latowicz. Teresa urodzony(a) 1779. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Teresa Zarzycka urodzony(a) 1779.
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Michał Dyła urodzony(a) 22 wrz. 1807, Wielgolas.
    5. Żyjący
    6. Żyjący
    7. Żyjący
    8. 2. Urban Jan Dyła urodzony(a) 24 maj 1814, Wielgolas.
    9. Żyjący
    10. Żyjący
    11. Żyjący

  3. 6.  Hilary (Paweł) Prus urodzony(a) 11 maj 1789, Chyżyny (syn Andrzej Prus oraz Krystyna Świątek).

    Hilary poślubił(a) Helena Chróst 10 luty 1811, Latowicz. Helena (córka Mikołaj Chróst oraz Urszula Śledź) urodzony(a) 23 maj 1791, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Helena Chróst urodzony(a) 23 maj 1791, Kamionka (córka Mikołaj Chróst oraz Urszula Śledź).
    Dzieci:
    1. Stanisław Jakub Prus urodzony(a) 9 maj 1812, Chyżyny.
    2. Antoni Balcer Prus urodzony(a) 7 sty. 1814, Chyżyny.
    3. Marianna Elżbieta Prus urodzony(a) 13 sier. 1816, Chyżyny.
    4. Polikarp Paweł Prus urodzony(a) 26 sty. 1819, Chyżyny.
    5. Karol Teodor Prus urodzony(a) 5 list. 1820, Chyżyny.
    6. Gabriel Prus urodzony(a) 13 mar. 1823, Chyżyny.
    7. Józef Prus urodzony(a) 2 lip. 1825, Chyżyny.
    8. 3. Katarzyna Prus urodzony(a) 9 list. 1827, Chyżyny.
    9. Zuzanna Prus urodzony(a) 15 wrz. 1830, Chyżyny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Adalbertus Dyła urodzony(a) 1734, Wielgolas (syn N Dyła); zgon 19 gru. 1794, Wielgolas.

    Adalbertus poślubił(a) Katarzyna Leszek 14 luty 1773, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Katarzyna Leszek
    Dzieci:
    1. 4. Roch Dyła urodzony(a) 16 sier. 1774, Wielgolas.
    2. Helena Dyła
    3. Zofia Dyła urodzony(a) 3 maj 1777, Wielgolas.
    4. Laurenty Dyła urodzony(a) 12 sier. 1781, Wielgolas; zgon 19 gru. 1781, Wielgolas.
    5. Marianna Dyła urodzony(a) 15 wrz. 1782, Wielgolas; zgon 21 lip. 1785, Wielgolas.
    6. Magdalena Dyła urodzony(a) 29 maj 1785, Wielgolas; zgon 4 luty 1787, Wielgolas.
    7. Gracjan Dyła urodzony(a) 19 gru. 1787, Wielgolas; zgon 4 mar. 1788, Wielgolas.
    8. Barbara Dyła urodzony(a) 8 gru. 1789, Wielgolas; zgon 23 sty. 1795, Wielgolas.
    9. Grzegorz Dyła urodzony(a) 13 mar. 1793, Wielgolas; zgon 8 lip. 1794, Wielgolas.

  3. 12.  Andrzej Prus urodzony(a) 23 gru. 1760, Chyżyny (syn Adalbert Prus oraz Apolonia).

    Andrzej poślubił(a) Krystyna Świątek 1781, Latowicz. Krystyna (córka Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek) urodzony(a) 12 wrz. 1756, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 13.  Krystyna Świątek urodzony(a) 12 wrz. 1756, Strachomin (córka Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Julianna Prus urodzony(a) 15 luty 1784, Chyżyny.
    2. Janina Prus urodzony(a) 12 czer. 1787, Chyżyny; zgon 19 kwie. 1788, Chyżyny.
    3. 6. Hilary (Paweł) Prus urodzony(a) 11 maj 1789, Chyżyny.
    4. Leon Prus urodzony(a) 10 kwie. 1792, Chyżyny; zgon 16 luty 1795, Chyżyny.
    5. Józefa Prus urodzony(a) 1796, Chyżyny.
    6. Filip Prus urodzony(a) 28 maj 1799, Chyżyny; zgon 24 paź. 1799, Chyżyny.

  5. 14.  Mikołaj Chróst (syn N Chrust).

    Mikołaj poślubił(a) Urszula Śledź 12 lip. 1789, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 15.  Urszula Śledź
    Dzieci:
    1. 7. Helena Chróst urodzony(a) 23 maj 1791, Kamionka.
    2. Błażej Chróst urodzony(a) 3 luty 1793, Kamionka; zgon 8 luty 1794, Kamionka.
    3. Karol Chróst urodzony(a) 4 list. 1794, Kamionka; zgon 19 maj 1795, Kamionka.
    4. Franciszek Chróst urodzony(a) 28 mar. 1796, Kamionka.
    5. Zuzanna Chróst urodzony(a) 9 sier. 1798, Kamionka.
    6. Joanna Chróst urodzony(a) 19 paź. 1800, Kamionka; zgon 31 lip. 1808, Kamionka.
    7. Tomasz Chróst urodzony(a) 13 gru. 1803, Kamionka; zgon 27 lip. 1808, Kamionka.
    8. Daniel Chróst urodzony(a) 19 sty. 1806, Kamionka; zgon 22 wrz. 1807, Kamionka.
    9. Elżbieta Chróst urodzony(a) 9 lip. 1808, Kamionka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Dyła
    Dzieci:
    1. 8. Adalbertus Dyła urodzony(a) 1734, Wielgolas; zgon 19 gru. 1794, Wielgolas.
    2. Jakub Dyła

  2. 24.  Adalbert Prus (syn N Prus oraz Marianna).

    Adalbert — Apolonia. [Arkusz rodzinny]


  3. 25.  Apolonia
    Dzieci:
    1. Scholastyka Prus urodzony(a) 12 luty 1757, Chyżyny.
    2. Marianna Prus urodzony(a) 21 czer. 1759, Chyżyny.
    3. 12. Andrzej Prus urodzony(a) 23 gru. 1760, Chyżyny.
    4. Małgorzata Prus urodzony(a) 4 lip. 1762, Chyżyny.
    5. Teresa Prus urodzony(a) 9 list. 1764, Chyżyny.
    6. Konstancja Prus urodzony(a) 4 mar. 1766, Chyżyny.
    7. Roch Prus urodzony(a) 12 sier. 1769, Chyżyny; zgon 12 kwie. 1771, Chyżyny.

  4. 26.  Walenty Świątek urodzony(a) 1728, Strachomin (syn N Świątek); zgon 24 gru. 1792, Strachomin.

    Walenty — Katarzyna Gajowniczek. Katarzyna urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  5. 27.  Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. 13. Krystyna Świątek urodzony(a) 12 wrz. 1756, Strachomin.
    2. Katarzyna Świątek
    3. Anastazja Świątek urodzony(a) 27 gru. 1761, Strachomin.
    4. Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin.
    5. Benedykt Świątek urodzony(a) 16 lip. 1767, Strachomin.
    6. Paweł Świątek urodzony(a) 1 lip. 1770, Strachomin.
    7. Grzegorz Świątek urodzony(a) 28 maj 1773, Strachomin.
    8. Aleksander Świątek urodzony(a) 3 maj 1776, Strachomin.
    9. Scholastyka Świątek urodzony(a) 17 luty 1779, Strachomin.

  6. 28.  N Chrust
    Dzieci:
    1. Adalbertus Chróst urodzony(a) 1735; zgon 28 kwie. 1795, Kamionka.
    2. Grzegorz Chróst
    3. Stanisław Chróst urodzony(a) 1716; zgon 16 czer. 1776, Kamionka.
    4. 14. Mikołaj Chróst