Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Helena Chrust

Helena Chrust

Kobieta 1858 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Helena Chrust urodzony(a) 1858, Latowicz (córka Jan Antoni Chróst oraz Agnieszka Ługowska).

    Helena poślubił(a) Edward Unkiewicz 19 luty 1878, Latowicz. Edward (syn Jan Unkiewicz oraz Franciszka Tekla Świątek) urodzony(a) 7 paź. 1853, Latowicz. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Marianna Unkiewicz urodzony(a) 28 sty. 1879, Latowicz.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Antoni Chróst urodzony(a) 16 maj 1820, Kamionka (syn Franciszek Chróst oraz Łucja Reda).

    Jan poślubił(a) Agnieszka Ługowska 3 luty 1840, Latowicz. Agnieszka (córka Onufry Ługowski oraz Anastazja Świeczka) urodzony(a) 10 kwie. 1822, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Agnieszka Ługowska urodzony(a) 10 kwie. 1822, Latowicz (córka Onufry Ługowski oraz Anastazja Świeczka).
    Dzieci:
    1. Franciszka Chrust urodzony(a) 6 mar. 1842, Latowicz.
    2. Marianna Chróst urodzony(a) 22 luty 1845, Latowicz.
    3. Wawrzyniec Chrust urodzony(a) 8 sier. 1846, Latowicz.
    4. Marianna Chróst urodzony(a) 4 czer. 1849, Latowicz.
    5. Kornelia Chrust urodzony(a) 7 wrz. 1851, Latowicz.
    6. Piotr Chrust urodzony(a) 1854, Latowicz.
    7. Marianna Chrust urodzony(a) 31 paź. 1857, Latowicz.
    8. 1. Helena Chrust urodzony(a) 1858, Latowicz.
    9. Franciszek Chrust urodzony(a) 1860, Latowicz.
    10. Ludwika Chróst urodzony(a) 21 paź. 1863, Latowicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Franciszek Chróst urodzony(a) 28 mar. 1796, Kamionka (syn Mikołaj Chróst oraz Urszula Śledź).

    Franciszek poślubił(a) Łucja Reda 11 luty 1816, Latowicz. Łucja (córka Augustyn Reda oraz Klara Reda) urodzony(a) 19 gru. 1798, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Łucja Reda urodzony(a) 19 gru. 1798, Strachomin (córka Augustyn Reda oraz Klara Reda).
    Dzieci:
    1. Szczepan Jan Chróst urodzony(a) 26 gru. 1817, Kamionka.
    2. 2. Jan Antoni Chróst urodzony(a) 16 maj 1820, Kamionka.
    3. Paweł Chróst urodzony(a) 15 sty. 1823, Kamionka.
    4. Marianna Chróst urodzony(a) 6 gru. 1828, Kamionka.
    5. Magdalena Chróst urodzony(a) 15 maj 1831, Kamionka.
    6. Piotr Chróst urodzony(a) 1 paź. 1832, Kamionka.
    7. Wojciech Stanisław Chróst urodzony(a) 14 kwie. 1834, Kamionka.
    8. Franciszka Chróst urodzony(a) 15 mar. 1837, Kamionka.

  3. 6.  Onufry Ługowski urodzony(a) 7 czer. 1797, Latowicz (syn Fabian Ługowski oraz Elżbieta Sytek).

    Onufry poślubił(a) Anastazja Świeczka 9 luty 1820, Latowicz. Anastazja (córka Tomasz Świeczka oraz Brygida Sabak) urodzony(a) 5 sty. 1800, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Anastazja Świeczka urodzony(a) 5 sty. 1800, Latowicz (córka Tomasz Świeczka oraz Brygida Sabak).
    Dzieci:
    1. 3. Agnieszka Ługowska urodzony(a) 10 kwie. 1822, Latowicz.
    2. Joanna Ługowska urodzony(a) 23 gru. 1824, Latowicz.
    3. Jędrzej Ługowski urodzony(a) 26 list. 1827, Latowicz.
    4. Józef Ługowski urodzony(a) 3 lip. 1829, Latowicz.
    5. Jakub Ługowski urodzony(a) 25 lip. 1831, Latowicz.
    6. Józef Ługowski urodzony(a) 12 mar. 1834, Latowicz.
    7. Paweł Ługowski urodzony(a) 14 sty. 1837, Latowicz.
    8. Tomasz Ługowski urodzony(a) 4 mar. 1841, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Mikołaj Chróst (syn N Chrust).

    Mikołaj poślubił(a) Urszula Śledź 12 lip. 1789, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Urszula Śledź
    Dzieci:
    1. Helena Chróst urodzony(a) 23 maj 1791, Kamionka.
    2. Błażej Chróst urodzony(a) 3 luty 1793, Kamionka; zgon 8 luty 1794, Kamionka.
    3. Karol Chróst urodzony(a) 4 list. 1794, Kamionka; zgon 19 maj 1795, Kamionka.
    4. 4. Franciszek Chróst urodzony(a) 28 mar. 1796, Kamionka.
    5. Zuzanna Chróst urodzony(a) 9 sier. 1798, Kamionka.
    6. Joanna Chróst urodzony(a) 19 paź. 1800, Kamionka; zgon 31 lip. 1808, Kamionka.
    7. Tomasz Chróst urodzony(a) 13 gru. 1803, Kamionka; zgon 27 lip. 1808, Kamionka.
    8. Daniel Chróst urodzony(a) 19 sty. 1806, Kamionka; zgon 22 wrz. 1807, Kamionka.
    9. Elżbieta Chróst urodzony(a) 9 lip. 1808, Kamionka.

  3. 10.  Augustyn Reda urodzony(a) 26 sier. 1764, Strachomin (syn Józef Reda oraz Małgorzata).

    Augustyn poślubił(a) Klara Reda 23 luty 1794, Latowicz. Klara (córka Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio) urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Klara Reda urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin (córka Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio).
    Dzieci:
    1. Marianna Reda urodzony(a) 30 czer. 1796, Strachomin; zgon 19 maj 1830, Laliny.
    2. 5. Łucja Reda urodzony(a) 19 gru. 1798, Strachomin.
    3. Stanisław Reda urodzony(a) 10 mar. 1801, Strachomin.
    4. Franciszek Reda urodzony(a) 16 wrz. 1802, Strachomin.
    5. Kajetan Reda urodzony(a) 3 sier. 1805, Strachomin.

  5. 12.  Fabian Ługowski

    Fabian poślubił(a) Elżbieta Sytek 5 luty 1792, Latowicz. Elżbieta (córka Kazimierz Sytek oraz Ewa Mazek) urodzony(a) 2 lip. 1776, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Elżbieta Sytek urodzony(a) 2 lip. 1776, Latowicz (córka Kazimierz Sytek oraz Ewa Mazek).
    Dzieci:
    1. Agata Ługowska urodzony(a) 6 luty 1795, Latowicz; zgon 31 mar. 1795, Latowicz.
    2. 6. Onufry Ługowski urodzony(a) 7 czer. 1797, Latowicz.
    3. Agnieszka Ługowska urodzony(a) 18 sty. 1800, Latowicz; zgon 15 mar. 1801, Latowicz.
    4. Marianna Ługowska urodzony(a) 24 kwie. 1802, Latowicz.
    5. Brygida Ługowska urodzony(a) 4 wrz. 1803, Latowicz; zgon 5 list. 1803, Latowicz.

  7. 14.  Tomasz Świeczka urodzony(a) 7 mar. 1775, Latowicz (syn Adalbertus Świeczka oraz Krystyna Ozimek).

    Tomasz poślubił(a) Brygida Sabak 27 sty. 1799, Latowicz. Brygida (córka Jakub Sabak oraz Anastazja Jarmuł) urodzony(a) 11 paź. 1780, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Brygida Sabak urodzony(a) 11 paź. 1780, Latowicz (córka Jakub Sabak oraz Anastazja Jarmuł).
    Dzieci:
    1. 7. Anastazja Świeczka urodzony(a) 5 sty. 1800, Latowicz.
    2. Franciszek Ksawery Świeczka urodzony(a) 2 gru. 1802, Latowicz.
    3. Paweł Świeczka urodzony(a) 16 sty. 1806, Latowicz.
    4. Marianna Świeczka urodzony(a) 29 wrz. 1808, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Chrust
    Dzieci:
    1. Adalbertus Chróst urodzony(a) 1735; zgon 28 kwie. 1795, Kamionka.
    2. Grzegorz Chróst
    3. Stanisław Chróst urodzony(a) 1716; zgon 16 czer. 1776, Kamionka.
    4. 8. Mikołaj Chróst

  2. 20.  Józef Reda (syn N Reda).

    Józef — Małgorzata. [Arkusz rodzinny]


  3. 21.  Małgorzata
    Dzieci:
    1. Łukasz Reda urodzony(a) 16 paź. 1756, Strachomin.
    2. Paweł Reda urodzony(a) 18 sty. 1758, Strachomin.
    3. Marianna Reda urodzony(a) 23 mar. 1760, Strachomin.
    4. Józefa Reda urodzony(a) 27 mar. 1762, Strachomin.
    5. 10. Augustyn Reda urodzony(a) 26 sier. 1764, Strachomin.

  4. 22.  Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin (syn N Reda); zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.

    Bartłomiej poślubił(a) Marianna Kusio 26 sty. 1766, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  5. 23.  Marianna Kusio (córka Tomasz Kusio oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Wincenty Reda urodzony(a) 18 kwie. 1768, Strachomin; zgon 16 lip. 1772, Strachomin.
    2. Bibianna Reda urodzony(a) 30 list. 1770, Strachomin.
    3. Brygida Reda urodzony(a) 2 luty 1772, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    4. Wiktoria Reda urodzony(a) 25 gru. 1773, Strachomin.
    5. 11. Klara Reda urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin.
    6. Brygida Reda urodzony(a) 4 paź. 1779, Strachomin.
    7. Tekla Reda urodzony(a) 1 list. 1782, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    8. Monika Reda urodzony(a) 5 maj 1785, Strachomin; zgon 28 wrz. 1789, Strachomin.
    9. Walerian Reda urodzony(a) 16 gru. 1787, Strachomin; zgon 21 gru. 1787, Strachomin.
    10. Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin.
    11. Marianna Reda urodzony(a) 30 mar. 1794, Strachomin; zgon 2 mar. 1796, Strachomin.

  6. 26.  Kazimierz Sytek urodzony(a) 1740 (syn N Sytek); zgon 25 maj 1788, Latowicz.

    Kazimierz poślubił(a) Ewa Mazek 13 luty 1764, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  7. 27.  Ewa Mazek
    Dzieci:
    1. Zofia Sytek urodzony(a) 17 kwie. 1765, Latowicz; zgon 1 mar. 1818, Latowicz.
    2. Ludwik Sytek urodzony(a) 30 sty. 1768, Latowicz; zgon 8 gru. 1769, Latowicz.
    3. Feliks Sytek urodzony(a) 1 wrz. 1773, Latowicz; zgon 24 mar. 1818, Latowicz.
    4. 13. Elżbieta Sytek urodzony(a) 2 lip. 1776, Latowicz.
    5. Rozalia Sytek urodzony(a) 5 wrz. 1779, Latowicz; zgon 12 wrz. 1779, Latowicz.

  8. 28.  Adalbertus Świeczka (syn N Świeczka).

    Adalbertus poślubił(a) Krystyna Ozimek [Arkusz rodzinny]


  9. 29.  Krystyna Ozimek
    Dzieci:
    1. Felicja Świeczka urodzony(a) 29 maj 1766, Latowicz; zgon 29 czer. 1766, Latowicz.
    2. Dawid Świeczka urodzony(a) 9 lip. 1767, Latowicz; zgon 20 czer. 1773, Latowicz.
    3. Rozalia Świeczka urodzony(a) 24 sier. 1769, Latowicz; zgon 23 list. 1772, Latowicz.
    4. Salomea Świeczka urodzony(a) 28 paź. 1771, Latowicz.
    5. 14. Tomasz Świeczka urodzony(a) 7 mar. 1775, Latowicz.

  10. 30.  Jakub Sabak urodzony(a) 1731, Wężyczyn (syn nSabak); zgon 19 sty. 1784, Latowicz.

    Jakub poślubił(a) Anastazja Jarmuł 12 luty 1776, Latowicz. Anastazja urodzony(a) , Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  11. 31.  Anastazja Jarmuł urodzony(a) , Latowicz.
    Dzieci:
    1. Tomasz Sabak urodzony(a) 13 mar. 1777, Latowicz; zgon 21 lip. 1778, Latowicz.
    2. Łukasz Sabak urodzony(a) 19 paź. 1778, Latowicz.
    3. 15. Brygida Sabak urodzony(a) 11 paź. 1780, Latowicz.
    4. Franciszek Sabak urodzony(a) 27 mar. 1783, Latowicz; zgon 4 maj 1785, Latowicz.