Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Tomasz Zawiliński

Tomasz Zawiliński

Mężczyzna 1842 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Tomasz Zawiliński urodzony(a) 13 gru. 1842, Chyżyny (syn Piotr Zawiliński oraz Marianna Julianna Reda).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Piotr Zawiliński (syn Piotr Zawileński oraz Anastazja Janus).

    Piotr poślubił(a) Marianna Julianna Reda 24 sty. 1830, Latowicz. Marianna (córka Romuald Reda oraz Ewa Miszta) urodzony(a) 25 czer. 1814, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Julianna Reda urodzony(a) 25 czer. 1814, Strachomin (córka Romuald Reda oraz Ewa Miszta).
    Dzieci:
    1. Franciszka Zawilińska urodzony(a) 3 paź. 1833, Chyżyny.
    2. Marcjanna Zawilińska urodzony(a) 21 maj 1836, Chyżyny.
    3. Ludwik Zawiliński urodzony(a) 17 sier. 1838, Chyżyny.
    4. 1. Tomasz Zawiliński urodzony(a) 13 gru. 1842, Chyżyny.
    5. Franciszka Zawilińska urodzony(a) 25 luty 1845, Chyżyny.
    6. Magdalena Zawilińska urodzony(a) 21 czer. 1847, Chyżyny; zgon 22 maj 1913, Laliny.
    7. Walenty Zawiliński urodzony(a) 11 luty 1850, Chyżyny.
    8. Jan Zawiliński urodzony(a) 12 czer. 1853, Chyżyny.
    9. Katarzyna Zawilińska urodzony(a) 5 wrz. 1858, Chyżyny.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Piotr Zawileński urodzony(a) 1 sier. 1787, Chyżyny (syn Bartłomiej Zawileński oraz Elżbieta Śluzek); zgon 19 kwie. 1819, Chyżyny.

    Piotr poślubił(a) Anastazja Janus 21 sty. 1809, Latowicz. Anastazja (córka Stanisław Janus oraz Anastazja Świątek) urodzony(a) 28 gru. 1788, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Anastazja Janus urodzony(a) 28 gru. 1788, Chyżyny (córka Stanisław Janus oraz Anastazja Świątek).
    Dzieci:
    1. 2. Piotr Zawiliński
    2. Jan Mateusz Zawileński urodzony(a) 18 wrz. 1811, Chyżyny.

  3. 6.  Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin (syn Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio).

    Romuald poślubił(a) Ewa Miszta 26 maj 1811, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Ewa Miszta
    Dzieci:
    1. Piotr Paweł Reda urodzony(a) 29 czer. 1812, Strachomin.
    2. 3. Marianna Julianna Reda urodzony(a) 25 czer. 1814, Strachomin.
    3. Elżbieta Petronella Reda urodzony(a) 7 lip. 1816, Strachomin.
    4. Brygida Marianna Reda urodzony(a) 9 paź. 1818, Strachomin.
    5. Grzegorz Marcin Reda urodzony(a) 15 list. 1820, Strachomin.
    6. Kajetan Reda urodzony(a) 7 sier. 1823, Strachomin.
    7. Marcella Reda urodzony(a) 5 mar. 1825, Strachomin.
    8. Agnieszka Reda urodzony(a) 2 sty. 1827, Strachomin.
    9. Marianna Reda urodzony(a) 5 gru. 1830, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Bartłomiej Zawileński urodzony(a) 1737, Wielgolas (syn N Zawiliński); zgon 23 wrz. 1776, Transbór.

    Bartłomiej poślubił(a) Elżbieta Śluzek 23 wrz. 1776, Latowicz. Elżbieta urodzony(a) , Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Elżbieta Śluzek urodzony(a) , Chyżyny.
    Dzieci:
    1. Julianna Zawileńska urodzony(a) 27 luty 1785, Chyżyny; zgon 6 mar. 1785, Chyżyny.
    2. Stanisław Zawiliński urodzony(a) 5 maj 1779, Chyżyny.
    3. Agata Zawileńska urodzony(a) 18 wrz. 1780, Chyżyny.
    4. Agnieszka Zawileńska urodzony(a) 5 sty. 1783, Chyżyny.
    5. Julianna Zawileńska urodzony(a) 27 luty 1785, Chyżyny; zgon 6 mar. 1785, Chyżyny.
    6. Walenty Zawileński urodzony(a) 29 maj 1786, Chyżyny.
    7. 4. Piotr Zawileński urodzony(a) 1 sier. 1787, Chyżyny; zgon 19 kwie. 1819, Chyżyny.
    8. Ludysław Zawileński urodzony(a) 3 paź. 1790, Chyżyny.

  3. 10.  Stanisław Janus urodzony(a) 1 maj 1763, Wielgolas (syn Kazimierz Janusz (Anusz) oraz Marianna Dejakówna).

    Stanisław poślubił(a) Anastazja Świątek 3 luty 1788, Latowicz. Anastazja (córka Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek) urodzony(a) 27 gru. 1761, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Anastazja Świątek urodzony(a) 27 gru. 1761, Strachomin (córka Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. 5. Anastazja Janus urodzony(a) 28 gru. 1788, Chyżyny.
    2. Onufry Janus urodzony(a) 12 czer. 1791, Chyżyny.
    3. Franciszek Janus urodzony(a) 30 mar. 1794, Chyżyny.
    4. Justyna Janus urodzony(a) 15 sty. 1797, Chyżyny.
    5. Karol Janus urodzony(a) 4 list. 1798, Chyżyny.

  5. 12.  Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin (syn N Reda); zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.

    Bartłomiej poślubił(a) Marianna Kusio 26 sty. 1766, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Marianna Kusio (córka Tomasz Kusio oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Wincenty Reda urodzony(a) 18 kwie. 1768, Strachomin; zgon 16 lip. 1772, Strachomin.
    2. Bibianna Reda urodzony(a) 30 list. 1770, Strachomin.
    3. Brygida Reda urodzony(a) 2 luty 1772, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    4. Wiktoria Reda urodzony(a) 25 gru. 1773, Strachomin.
    5. Klara Reda urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin.
    6. Brygida Reda urodzony(a) 4 paź. 1779, Strachomin.
    7. Tekla Reda urodzony(a) 1 list. 1782, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    8. Monika Reda urodzony(a) 5 maj 1785, Strachomin; zgon 28 wrz. 1789, Strachomin.
    9. Walerian Reda urodzony(a) 16 gru. 1787, Strachomin; zgon 21 gru. 1787, Strachomin.
    10. 6. Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin.
    11. Marianna Reda urodzony(a) 30 mar. 1794, Strachomin; zgon 2 mar. 1796, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Zawiliński
    Dzieci:
    1. 8. Bartłomiej Zawileński urodzony(a) 1737, Wielgolas; zgon 23 wrz. 1776, Transbór.
    2. Walenty Zawiliński urodzony(a) 1737; zgon 13 sty. 1777, Wielgolas.
    3. Maciej Zawiliński urodzony(a) 1744; zgon 1 kwie. 1789, Wielgolas.

  2. 20.  Kazimierz Janusz (Anusz) urodzony(a) 1716; zgon 26 maj 1797, Chyżyny.

    Kazimierz poślubił(a) Marianna Dejakówna 22 paź. 1759, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  3. 21.  Marianna Dejakówna
    Dzieci:
    1. Maciej Janusz urodzony(a) 19 luty 1762, Chyżyny; zgon 19 mar. 1795, Chyżyny.
    2. 10. Stanisław Janus urodzony(a) 1 maj 1763, Wielgolas.
    3. Antoni Janusz urodzony(a) 11 czer. 1764, Chyżyny.
    4. Małgorzata Janus urodzony(a) 13 lip. 1765, Wielgolas.
    5. Jakub Janusz urodzony(a) 20 lip. 1766, Chyżyny; zgon 26 luty 1769, Chyżyny.
    6. Nikodem Janusz urodzony(a) 19 wrz. 1767, Chyżyny; zgon 23 kwie. 1768, Chyżyny.
    7. Józef Janusz urodzony(a) 19 mar. 1769, Chyżyny; zgon 24 lip. 1772, Chyżyny.
    8. Leon Janusz urodzony(a) 29 kwie. 1770, Chyżyny; zgon 24 lip. 1772, Chyżyny.
    9. Balbina Janusz urodzony(a) 9 kwie. 1771, Chyżyny; zgon 16 lip. 1772, Chyżyny.
    10. Barbara Janusz urodzony(a) 29 list. 1772, Chyżyny.
    11. Łucja Janusz urodzony(a) 15 gru. 1773, Chyżyny.
    12. Antoni Janusz urodzony(a) 12 lip. 1775, Chyżyny.
    13. Bartłomiej Janusz urodzony(a) 24 sier. 1776, Chyżyny.
    14. Gabriel Janusz urodzony(a) 16 mar. 1779, Chyżyny.

  4. 22.  Walenty Świątek urodzony(a) 1728, Strachomin (syn N Świątek); zgon 24 gru. 1792, Strachomin.

    Walenty — Katarzyna Gajowniczek. Katarzyna urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  5. 23.  Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Krystyna Świątek urodzony(a) 12 wrz. 1756, Strachomin.
    2. Katarzyna Świątek
    3. 11. Anastazja Świątek urodzony(a) 27 gru. 1761, Strachomin.
    4. Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin.
    5. Benedykt Świątek urodzony(a) 16 lip. 1767, Strachomin.
    6. Paweł Świątek urodzony(a) 1 lip. 1770, Strachomin.
    7. Grzegorz Świątek urodzony(a) 28 maj 1773, Strachomin.
    8. Aleksander Świątek urodzony(a) 3 maj 1776, Strachomin.
    9. Scholastyka Świątek urodzony(a) 17 luty 1779, Strachomin.

  6. 24.  N Reda
    Dzieci:
    1. Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin; zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.
    2. Józef Reda
    3. Dominik Reda urodzony(a) 1724; zgon 28 paź. 1794, Chyżyny.
    4. Marcin Reda urodzony(a) 1725; zgon 14 sty. 1795, Strachomin.
    5. Franciszek Reda zgon 20 luty 1813, Strachomin.
    6. Paweł Reda urodzony(a) 1735; zgon 9 gru. 1795, Strachomin.
    7. Mikołaj Reda
    8. Paweł Reda urodzony(a) 1738; zgon 17 maj 1802, Oleksianka.
    9. Maciej Reda
    10. 12. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin; zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.
    11. Ignacy Reda urodzony(a) 1743; zgon 3 kwie. 1796, Wężyczyn.
    12. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1745.

  7. 26.  Tomasz Kusio urodzony(a) 1705, Redzyńskie (syn N Kusio); zgon 22 maj 1775, Redzyńskie.

    Tomasz — Katarzyna. [Arkusz rodzinny]


  8. 27.  Katarzyna
    Dzieci:
    1. Szymon Kusio urodzony(a) 1728, Redzyńskie; zgon 3 wrz. 1804, Redzyńskie.
    2. 13. Marianna Kusio
    3. Michał Kusio urodzony(a) 23 wrz. 1756, Redzyńskie; zgon 20 mar. 1776, Redzyńskie.
    4. Magdalena Kusio urodzony(a) 6 maj 1759, Redzyńskie; zgon 12 mar. 1777, Redzyńskie.
    5. Franciszek Kusio urodzony(a) 13 paź. 1761, Redzyńskie.
    6. Walenty Kusio urodzony(a) 7 luty 1764, Redzyńskie; zgon 27 luty 1808, Redzyńskie.
    7. Teresa Kusio urodzony(a) 14 paź. 1766, Redzyńskie.
    8. Felicja Kusio urodzony(a) 30 sier. 1769, Redzyńskie; zgon 21 wrz. 1769, Redzyńskie.
    9. Róża Kusio urodzony(a) 30 sier. 1769, Redzyńskie; zgon 2 list. 1769, Redzyńskie.