Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Ludwik Chrzanowski

Ludwik Chrzanowski

Mężczyzna 1843 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Ludwik Chrzanowski urodzony(a) 12 sier. 1843, Strachomin (syn Mikołaj Chrzanowski oraz Marianna Julianna Dzięcioł).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Mikołaj Chrzanowski urodzony(a) 11 gru. 1823, Strachomin (syn Mateusz Chrzanowski oraz Marcjanna Gajowniczek).

    Mikołaj poślubił(a) Marianna Julianna Dzięcioł 19 wrz. 1842, Latowicz. Marianna (córka Benedykt Dzięcioł oraz Anastazja Świeczka) urodzony(a) 28 czer. 1818, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Julianna Dzięcioł urodzony(a) 28 czer. 1818, Strachomin (córka Benedykt Dzięcioł oraz Anastazja Świeczka).
    Dzieci:
    1. 1. Ludwik Chrzanowski urodzony(a) 12 sier. 1843, Strachomin.
    2. Ludwika Chrzanowska urodzony(a) 1 sier. 1844, Strachomin.
    3. Agnieszka Chrzanowska urodzony(a) 9 sty. 1848, Strachomin.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Mateusz Chrzanowski urodzony(a) 6 wrz. 1797, Strachomin (syn Andrzej Chrzanowski oraz Franciszka Sochacka).

    Mateusz poślubił(a) Marcjanna Gajowniczek 25 sty. 1818, Latowicz. Marcjanna (córka Ignacy Gajowniczek oraz Magdalena Kenecka) urodzony(a) 9 sty. 1798, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marcjanna Gajowniczek urodzony(a) 9 sty. 1798, Strachomin (córka Ignacy Gajowniczek oraz Magdalena Kenecka).
    Dzieci:
    1. Paweł Fabian Chrzanowski urodzony(a) 25 sty. 1819, Strachomin.
    2. Marianna Agnieszka Chrzanowska urodzony(a) 13 sty. 1821, Strachomin.
    3. 2. Mikołaj Chrzanowski urodzony(a) 11 gru. 1823, Strachomin.
    4. Maciej Chrzanowski urodzony(a) 16 luty 1826, Strachomin.
    5. Marianna Chrzanowska urodzony(a) 28 sty. 1828, Strachomin.
    6. Augustyn Chrzanowski urodzony(a) 26 sier. 1830, Strachomin.
    7. Ludwika Chrzanowska urodzony(a) 27 mar. 1833, Strachomin.
    8. Marianna Chrzanowska urodzony(a) 2 sier. 1834, Strachomin.
    9. Piotr Chrzanowski urodzony(a) 24 czer. 1838, Strachomin.
    10. Józef Chrzanowski urodzony(a) 17 mar. 1844, Strachomin.

  3. 6.  Benedykt Dzięcioł urodzony(a) 3 kwie. 1768, Strachomin (syn Stanisław Dzięcioł oraz Marianna).

    Benedykt poślubił(a) Anastazja Świeczka Anastazja (córka Jakub Świeczka oraz Marianna Świątek) urodzony(a) 29 gru. 1779, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Anastazja Świeczka urodzony(a) 29 gru. 1779, Strachomin (córka Jakub Świeczka oraz Marianna Świątek).
    Dzieci:
    1. Feliks Dzięcioł urodzony(a) 10 czer. 1801, Strachomin.
    2. Kazimierz Dzięcioł urodzony(a) 19 luty 1803, Strachomin.
    3. Antoni Dzięcioł urodzony(a) 15 maj 1805, Strachomin.
    4. Hipolit Dzięcioł urodzony(a) 11 lip. 1806, Strachomin.
    5. Daria Dzięcioł urodzony(a) 9 paź. 1807, Strachomin.
    6. Stanisław Dzięcioł urodzony(a) 6 maj 1810, Strachomin.
    7. Sylwester Tomasz Dzięcioł urodzony(a) 30 gru. 1814, Strachomin.
    8. 3. Marianna Julianna Dzięcioł urodzony(a) 28 czer. 1818, Strachomin.
    9. Klemens Jędrzej Dzięcioł urodzony(a) 16 list. 1821, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 10.  Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Ignacy — Magdalena Kenecka. [Arkusz rodzinny]


  2. 11.  Magdalena Kenecka
    Dzieci:
    1. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 9 sty. 1798, Strachomin.
    2. Hieronim Gajowniczek urodzony(a) 28 lip. 1799, Strachomin.
    3. Michał Gajowniczek urodzony(a) 24 wrz. 1801, Strachomin.
    4. Zofia Gajowniczek urodzony(a) 11 maj 1804, Strachomin.
    5. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 17 maj 1807, Strachomin.
    6. 5. Marcjanna Gajowniczek urodzony(a) 9 sty. 1798, Strachomin.

  3. 12.  Stanisław Dzięcioł urodzony(a) 1730 (syn N Dzięcioł); zgon 7 sier. 1780, Strachomin.

    Stanisław — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  4. 13.  Marianna
    Dzieci:
    1. Petronella Dzięcioł urodzony(a) 13 kwie. 1760, Strachomin.
    2. Maciej Dzięcioł urodzony(a) 25 luty 1762, Strachomin.
    3. Zofia Dzięcioł urodzony(a) 25 maj 1763, Strachomin.
    4. Franciszek Dzięcioł urodzony(a) 2 gru. 1765, Strachomin.
    5. 6. Benedykt Dzięcioł urodzony(a) 3 kwie. 1768, Strachomin.
    6. Łucja Dzięcioł urodzony(a) 11 gru. 1769, Strachomin.
    7. Wieńczysław Dzięcioł urodzony(a) 5 mar. 1772, Strachomin.
    8. Bernard Dzięcioł urodzony(a) 22 maj 1775, Strachomin.
    9. Małgorzata Dzięcioł urodzony(a) 14 lip. 1777, Strachomin.
    10. Karol Dzięcioł urodzony(a) 1 list. 1779, Strachomin; zgon 20 sty. 1780, Strachomin.

  5. 14.  Jakub Świeczka urodzony(a) 1752 (syn N Świeczka); zgon 29 maj 1812, Strachomin.

    Jakub poślubił(a) Marianna Świątek 4 luty 1775, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 15.  Marianna Świątek
    Dzieci:
    1. Stanisław Świeczka urodzony(a) 8 maj 1776, Strachomin.
    2. 7. Anastazja Świeczka urodzony(a) 29 gru. 1779, Strachomin.
    3. Petronalla Świeczka urodzony(a) 20 maj 1783, Strachomin.
    4. Paweł Świeczka urodzony(a) 6 lip. 1786, Strachomin.
    5. Jacenty Świeczka urodzony(a) 21 lip. 1787, Strachomin.
    6. Małgorzata Świeczka urodzony(a) 14 lip. 1790, Strachomin.
    7. Piotr Świeczka urodzony(a) 30 kwie. 1795, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 20.  Szymon Gajowniczek urodzony(a) 1701, Strachomin (syn N Gajowniczek); zgon 18 maj 1785, Strachomin.

    Szymon — Zuzanna Reda. Zuzanna urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 21.  Zuzanna Reda urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. 10. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin.
    2. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 17 list. 1756, Strachomin; zgon 13 luty 1759, Strachomin.
    3. Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin.
    4. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1760, Strachomin.
    5. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 15 list. 1761, Strachomin.
    6. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin.
    7. Bartłomiej Gajowniczek urodzony(a) 24 sier. 1765, Strachomin.
    8. Marek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1767, Strachomin.
    9. Barbara Gajowniczek urodzony(a) 6 gru. 1770, Strachomin; zgon 19 mar. 1772, Strachomin.

  3. 24.  N Dzięcioł
    Dzieci:
    1. Jakub Dzięcioł urodzony(a) 1704; zgon 31 sier. 1774, Oleksianka.
    2. Jakub Dzięcioł urodzony(a) 1709; zgon 29 gru. 1789, Latowicz.
    3. Paweł Dzięcioł urodzony(a) 1713; zgon 6 mar. 1773, Oleksianka.
    4. Paweł Dzięcioł urodzony(a) 1723, Redzyńskie; zgon 18 luty 1791, Redzyńskie.
    5. 12. Stanisław Dzięcioł urodzony(a) 1730; zgon 7 sier. 1780, Strachomin.
    6. Antoni Dzięcioł urodzony(a) 1746; zgon 28 paź. 1766, Oleksianka.
    7. Franciszek Dzięcioł urodzony(a) 1753, Latowicz; zgon 28 sier. 1823, Latowicz.
    8. Wincenty Dzięcioł

  4. 28.  N Świeczka
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Świeczka urodzony(a) 1727; zgon 18 sty. 1805, Latowicz.
    2. Szymon Świeczka urodzony(a) 1731; zgon 14 mar. 1797, Strachomin.
    3. Jakub Świeczka urodzony(a) 1734; zgon 27 lip. 1794, Latowicz.
    4. Tomasz Świeczka urodzony(a) 1749, Wielgolas; zgon 6 sty. 1795, Wielgolas.
    5. Walenty Świeczka urodzony(a) 1748, Iwowe; zgon 27 list. 1778, Iwowe.
    6. 14. Jakub Świeczka urodzony(a) 1752; zgon 29 maj 1812, Strachomin.
    7. Adalbertus Świeczka
    8. Baltazar Świeczka