Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Mateusz Dyła

Mateusz Dyła

Mężczyzna 1824 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Mateusz Dyła urodzony(a) 18 wrz. 1824, Kamionka (syn Jacek Dyła oraz Katarzyna Zwierz).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jacek Dyła urodzony(a) 22 sier. 1802, Kamionka (syn Benedykt Dyła oraz Elżbieta Szostak).

    Jacek poślubił(a) Katarzyna Zwierz 17 luty 1822, Latowicz. Katarzyna (córka Kazimierz Zwierz oraz Domicella Śluzek) urodzony(a) 8 lip. 1798, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Katarzyna Zwierz urodzony(a) 8 lip. 1798, Transbór (córka Kazimierz Zwierz oraz Domicella Śluzek).
    Dzieci:
    1. Gertruda Dyła urodzony(a) 15 mar. 1823, Kamionka.
    2. 1. Mateusz Dyła urodzony(a) 18 wrz. 1824, Kamionka.
    3. Franciszka Dyła urodzony(a) 24 sier. 1827, Kamionka.
    4. Antonina Dyła urodzony(a) 11 czer. 1830, Kamionka.
    5. Marcella Dyła urodzony(a) 24 kwie. 1832, Kamionka.
    6. Anna Dyła urodzony(a) 24 lip. 1841, Kamionka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Benedykt Dyła urodzony(a) 30 mar. 1758, Kamionka (syn Jakub Dyła oraz Marianna).

    Benedykt poślubił(a) Elżbieta Szostak 26 luty 1786, Latowicz. Elżbieta (córka Adalbertus Szostak oraz Łucja) urodzony(a) 26 mar. 1760, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Elżbieta Szostak urodzony(a) 26 mar. 1760, Wężyczyn (córka Adalbertus Szostak oraz Łucja).
    Dzieci:
    1. izydor Dyła urodzony(a) 5 kwie. 1784, Kamionka; zgon 26 list. 1784, Kamionka.
    2. Godfryd Dyła urodzony(a) 13 sty. 1787, Kamionka.
    3. Mikołaj Dyła urodzony(a) 6 gru. 1789, Kamionka.
    4. Jan Dyła urodzony(a) 8 luty 1792, Kamionka.
    5. Izydor Dyła urodzony(a) 10 kwie. 1793, Kamionka; zgon 16 czer. 1802, Kamionka.
    6. Piotr Dyła urodzony(a) 2 sier. 1796, Kamionka; zgon 2 lip. 1816, Kamionka.
    7. Józef Dyła urodzony(a) 1 kwie. 1799, Kamionka; zgon 17 kwie. 1799, Kamionka.
    8. 2. Jacek Dyła urodzony(a) 22 sier. 1802, Kamionka.

  3. 6.  Kazimierz Zwierz urodzony(a) 27 luty 1759, Transbór (syn Grzegorz Zwierz oraz Agnieszka).

    Kazimierz poślubił(a) Domicella Śluzek 26 luty 1786, Latowicz. Domicella (córka Jakub Śluzek oraz Żyjący) urodzony(a) 12 lip. 1769, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Domicella Śluzek urodzony(a) 12 lip. 1769, Transbór (córka Jakub Śluzek oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. Sylwester Zwierz urodzony(a) 1 sty. 1787, Transbór; zgon 5 luty 1787, Transbór.
    2. Justyna Zwierz urodzony(a) 10 kwie. 1788, Transbór; zgon 24 kwie. 1788, Transbór.
    3. Augustyn Zwierz urodzony(a) 15 sier. 1790, Transbór.
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. 3. Katarzyna Zwierz urodzony(a) 8 lip. 1798, Transbór.
    7. Marianna Zwierz urodzony(a) 8 lip. 1798, Transbór; zgon 17 gru. 1799, Transbór.
    8. Małgorzata Zwierz urodzony(a) 13 lip. 1803, Transbór; zgon 26 mar. 1804, Transbór.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Jakub Dyła (syn N Dyła).

    Jakub — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna
    Dzieci:
    1. 4. Benedykt Dyła urodzony(a) 30 mar. 1758, Kamionka.

  3. 10.  Adalbertus Szostak

    Adalbertus — Łucja. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Łucja
    Dzieci:
    1. 5. Elżbieta Szostak urodzony(a) 26 mar. 1760, Wężyczyn.

  5. 12.  Grzegorz Zwierz urodzony(a) 1720 (syn N Zwierz); zgon 15 paź. 1800, Transbór.

    Grzegorz — Agnieszka. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Agnieszka
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. 6. Kazimierz Zwierz urodzony(a) 27 luty 1759, Transbór.
    3. Żyjący
    4. Ignacy Zwierz urodzony(a) 31 sty. 1762, Transbór; zgon 15 gru. 1766, Transbór.
    5. Walenty Zwierz urodzony(a) 13 luty 1764, Transbór.
    6. Katarzyna Zwierz urodzony(a) 26 list. 1765, Transbór.
    7. Żyjący

  7. 14.  Jakub Śluzek urodzony(a) 1729, Chyżyny (syn N Śluzek); zgon 17 maj 1769, Chyżyny.

    Jakub poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Żyjący
    Dzieci:
    1. 7. Domicella Śluzek urodzony(a) 12 lip. 1769, Transbór.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Dyła
    Dzieci:
    1. Adalbertus Dyła urodzony(a) 1734, Wielgolas; zgon 19 gru. 1794, Wielgolas.
    2. 8. Jakub Dyła

  2. 24.  N Zwierz
    Dzieci:
    1. 12. Grzegorz Zwierz urodzony(a) 1720; zgon 15 paź. 1800, Transbór.
    2. Antoni Zwierz urodzony(a) 1730; zgon 3 maj 1767, Transbór.
    3. Jan Zwierz urodzony(a) 1736; zgon 10 paź. 1816, Transbór.
    4. Andrzej Zwierz urodzony(a) 1740; zgon 27 sty. 1795, Chyżyny.
    5. Jakub Zwierz urodzony(a) 1742, Borówek; zgon 22 lip. 1802, Borówek.
    6. Adalbertus (Wojciech) Zwierz
    7. Stefan Zwierz
    8. Jakub Zwierz
    9. Łukasz Zwierz

  3. 28.  N Śluzek
    Dzieci:
    1. Walenty Śluzek urodzony(a) 1716; zgon 11 lip. 1776, Transbór.
    2. Jakub Śluzek urodzony(a) 1717; zgon 19 mar. 1784, Chyżyny.
    3. Jakub Śluzek urodzony(a) 1722; zgon 23 lip. 1782, Redzyńskie.
    4. 14. Jakub Śluzek urodzony(a) 1729, Chyżyny; zgon 17 maj 1769, Chyżyny.
    5. Bartłomiej Śluzek urodzony(a) 1729, Chyżyny; zgon 10 kwie. 1809, Chyżyny.
    6. Adam Śluzek urodzony(a) 1738, Redzyńskie; zgon 15 kwie. 1798, Redzyńskie.
    7. Krzysztof Śluzek urodzony(a) 1738; zgon 3 paź. 1803, Redzyńskie.
    8. Maciej Śluzek urodzony(a) 1739; zgon 13 kwie. 1809, Latowicz.
    9. Józef Śluzek urodzony(a) 1742, Redzyńskie; zgon 14 czer. 1822, Redzyńskie.
    10. Maciej Śluzek urodzony(a) 1746, Wielgolas; zgon 19 maj 1795, Chyżyny.
    11. Baltazar Śluzek