Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Feliks Gelo

Feliks Gelo

Mężczyzna 1893 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Feliks Gelo urodzony(a) 9 czer. 1893, Redzyńskie (syn Piotr Gelo oraz Katarzyna Zawilińska).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Piotr Gelo urodzony(a) 15 sty. 1854, Redzyńskie (syn Jan Gelo oraz Franciszka Honorata Dzięcioł).

    Piotr poślubił(a) Katarzyna Zawilińska 22 luty 1892, Latowicz. Katarzyna (córka Piotr Zawiliński oraz Marianna Julianna Reda) urodzony(a) 5 wrz. 1858, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Katarzyna Zawilińska urodzony(a) 5 wrz. 1858, Chyżyny (córka Piotr Zawiliński oraz Marianna Julianna Reda).
    Dzieci:
    1. 1. Feliks Gelo urodzony(a) 9 czer. 1893, Redzyńskie.
    2. Józefa Gelo urodzony(a) 11 mar. 1895, Redzyńskie.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan Gelo urodzony(a) 15 maj 1815, Oleksianka (syn Baltazar Gielo oraz Marianna Matraszek).

    Jan poślubił(a) Franciszka Honorata Dzięcioł 21 sty. 1839, Latowicz. Franciszka (córka Dydak Dzięcioł oraz Małgorzata Świeczka) urodzony(a) 25 luty 1820, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Franciszka Honorata Dzięcioł urodzony(a) 25 luty 1820, Oleksianka (córka Dydak Dzięcioł oraz Małgorzata Świeczka).
    Dzieci:
    1. Ludwik Gelo urodzony(a) 17 sier. 1841, Oleksianka.
    2. Marianna Gelo urodzony(a) 28 sty. 1844, Redzyńskie.
    3. Walenty Gelo urodzony(a) 14 luty 1846, Redzyńskie.
    4. Aleksander Gelo urodzony(a) 27 luty 1848, Redzyńskie.
    5. Anastazja Gelo urodzony(a) 23 gru. 1850, Redzyńskie.
    6. 2. Piotr Gelo urodzony(a) 15 sty. 1854, Redzyńskie.
    7. Marianna Gielo urodzony(a) 5 mar. 1857, Redzyńskie.
    8. Tomasz Gelo urodzony(a) 28 gru. 1859, Redzyńskie.
    9. Antoni Gelo urodzony(a) 5 czer. 1863, Redzyńskie.

  3. 6.  Piotr Zawiliński (syn Piotr Zawileński oraz Anastazja Janus).

    Piotr poślubił(a) Marianna Julianna Reda 24 sty. 1830, Latowicz. Marianna (córka Romuald Reda oraz Ewa Miszta) urodzony(a) 25 czer. 1814, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Julianna Reda urodzony(a) 25 czer. 1814, Strachomin (córka Romuald Reda oraz Ewa Miszta).
    Dzieci:
    1. Franciszka Zawilińska urodzony(a) 3 paź. 1833, Chyżyny.
    2. Marcjanna Zawilińska urodzony(a) 21 maj 1836, Chyżyny.
    3. Ludwik Zawiliński urodzony(a) 17 sier. 1838, Chyżyny.
    4. Tomasz Zawiliński urodzony(a) 13 gru. 1842, Chyżyny.
    5. Franciszka Zawilińska urodzony(a) 25 luty 1845, Chyżyny.
    6. Magdalena Zawilińska urodzony(a) 21 czer. 1847, Chyżyny; zgon 22 maj 1913, Laliny.
    7. Walenty Zawiliński urodzony(a) 11 luty 1850, Chyżyny.
    8. Jan Zawiliński urodzony(a) 12 czer. 1853, Chyżyny.
    9. 3. Katarzyna Zawilińska urodzony(a) 5 wrz. 1858, Chyżyny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Baltazar Gielo urodzony(a) 19 sty. 1780, Oleksianka (syn Andrzej Gielo oraz Agata Rowicka).

    Baltazar — Marianna Matraszek. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Matraszek
    Dzieci:
    1. Paweł Gielo urodzony(a) 25 sty. 1805, Oleksianka.
    2. Franciszka Gielo urodzony(a) 26 kwie. 1807, Oleksianka; zgon 7 czer. 1807, Oleksianka.
    3. Marianna Gielo urodzony(a) 18 kwie. 1808, Oleksianka; zgon 4 lip. 1808, Oleksianka.
    4. Katarzyna Gielo urodzony(a) 18 kwie. 1808, Oleksianka; zgon 4 lip. 1808, Oleksianka.
    5. Jędrzej Gielo urodzony(a) 11 luty 1810, Oleksianka.
    6. Zuzanna Marianna Gielo urodzony(a) 17 sier. 1812, Oleksianka.
    7. 4. Jan Gelo urodzony(a) 15 maj 1815, Oleksianka.
    8. Stanisław Gielo urodzony(a) 15 maj 1815, Oleksianka; zgon 19 czer. 1815, Oleksianka.
    9. Karol Franciszek Gielo urodzony(a) 30 paź. 1817, Oleksianka.

  3. 10.  Dydak Dzięcioł urodzony(a) 1789, Oleksianka (syn Wincenty Dzięcioł oraz Małgorzata Płatek).

    Dydak poślubił(a) Małgorzata Świeczka 21 luty 1819, Latowicz. Małgorzata (córka Jakub Świeczka oraz Marianna Świątek) urodzony(a) 14 lip. 1790, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Małgorzata Świeczka urodzony(a) 14 lip. 1790, Strachomin (córka Jakub Świeczka oraz Marianna Świątek).
    Dzieci:
    1. 5. Franciszka Honorata Dzięcioł urodzony(a) 25 luty 1820, Oleksianka.
    2. Wawrzyniec Dzięcioł urodzony(a) 10 sier. 1822, Oleksianka.
    3. Julianna Dzięcioł urodzony(a) 17 luty 1825, Oleksianka.
    4. Ewa Dzięcioł urodzony(a) 8 gru. 1830, Oleksianka.
    5. Paweł Dzięcioł urodzony(a) 30 mar. 1834, Oleksianka.

  5. 12.  Piotr Zawileński urodzony(a) 1 sier. 1787, Chyżyny (syn Bartłomiej Zawileński oraz Elżbieta Śluzek); zgon 19 kwie. 1819, Chyżyny.

    Piotr poślubił(a) Anastazja Janus 21 sty. 1809, Latowicz. Anastazja (córka Stanisław Janus oraz Anastazja Świątek) urodzony(a) 28 gru. 1788, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Anastazja Janus urodzony(a) 28 gru. 1788, Chyżyny (córka Stanisław Janus oraz Anastazja Świątek).
    Dzieci:
    1. 6. Piotr Zawiliński
    2. Jan Mateusz Zawileński urodzony(a) 18 wrz. 1811, Chyżyny.

  7. 14.  Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin (syn Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio).

    Romuald poślubił(a) Ewa Miszta 26 maj 1811, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Ewa Miszta
    Dzieci:
    1. Piotr Paweł Reda urodzony(a) 29 czer. 1812, Strachomin.
    2. 7. Marianna Julianna Reda urodzony(a) 25 czer. 1814, Strachomin.
    3. Elżbieta Petronella Reda urodzony(a) 7 lip. 1816, Strachomin.
    4. Brygida Marianna Reda urodzony(a) 9 paź. 1818, Strachomin.
    5. Grzegorz Marcin Reda urodzony(a) 15 list. 1820, Strachomin.
    6. Kajetan Reda urodzony(a) 7 sier. 1823, Strachomin.
    7. Marcella Reda urodzony(a) 5 mar. 1825, Strachomin.
    8. Agnieszka Reda urodzony(a) 2 sty. 1827, Strachomin.
    9. Marianna Reda urodzony(a) 5 gru. 1830, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Andrzej Gielo (syn N Gielo).

    Andrzej — Agata Rowicka. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Agata Rowicka
    Dzieci:
    1. Klara Gielo urodzony(a) 15 sier. 1778, Oleksianka.
    2. 8. Baltazar Gielo urodzony(a) 19 sty. 1780, Oleksianka.
    3. Stanisław Gielo urodzony(a) 9 maj 1782, Oleksianka.
    4. Leopold Gielo urodzony(a) 29 list. 1784, Oleksianka.
    5. Julianna Gielo urodzony(a) 20 czer. 1787, Oleksianka.
    6. Łukasz Gielo urodzony(a) 16 paź. 1788, Oleksianka.
    7. Gerwazy Protazy Gielo urodzony(a) 23 czer. 1791, Oleksianka.
    8. Helena Gielo urodzony(a) 28 luty 1793, Oleksianka.
    9. Katarzyna Gielo urodzony(a) 22 list. 1795, Oleksianka.

  3. 20.  Wincenty Dzięcioł (syn N Dzięcioł).

    Wincenty poślubił(a) Małgorzata Płatek 19 sty. 1777, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 21.  Małgorzata Płatek
    Dzieci:
    1. Zofia Gertruda Dzięcioł urodzony(a) 11 list. 1777, Oleksianka.
    2. Magdalena Dzięcioł urodzony(a) 20 lip. 1779, Oleksianka.
    3. Regina Dzięcioł urodzony(a) 14 wrz. 1781, Oleksianka.
    4. Zuzanna Dzięcioł urodzony(a) 10 sier. 1786, Oleksianka.
    5. 10. Dydak Dzięcioł urodzony(a) 1789, Oleksianka.
    6. Roch Dzięcioł urodzony(a) 17 sier. 1791, Oleksianka.
    7. Elżbieta Dzięcioł
    8. Marcin Dzięcioł urodzony(a) 20 wrz. 1796, Oleksianka.
    9. Filip Dzięcioł urodzony(a) 1 maj 1799, Oleksianka.

  5. 22.  Jakub Świeczka urodzony(a) 1752 (syn N Świeczka); zgon 29 maj 1812, Strachomin.

    Jakub poślubił(a) Marianna Świątek 4 luty 1775, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 23.  Marianna Świątek
    Dzieci:
    1. Stanisław Świeczka urodzony(a) 8 maj 1776, Strachomin.
    2. Anastazja Świeczka urodzony(a) 29 gru. 1779, Strachomin.
    3. Petronalla Świeczka urodzony(a) 20 maj 1783, Strachomin.
    4. Paweł Świeczka urodzony(a) 6 lip. 1786, Strachomin.
    5. Jacenty Świeczka urodzony(a) 21 lip. 1787, Strachomin.
    6. 11. Małgorzata Świeczka urodzony(a) 14 lip. 1790, Strachomin.
    7. Piotr Świeczka urodzony(a) 30 kwie. 1795, Strachomin.

  7. 24.  Bartłomiej Zawileński urodzony(a) 1737, Wielgolas (syn N Zawiliński); zgon 23 wrz. 1776, Transbór.

    Bartłomiej poślubił(a) Elżbieta Śluzek 23 wrz. 1776, Latowicz. Elżbieta urodzony(a) , Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Elżbieta Śluzek urodzony(a) , Chyżyny.
    Dzieci:
    1. Julianna Zawileńska urodzony(a) 27 luty 1785, Chyżyny; zgon 6 mar. 1785, Chyżyny.
    2. Stanisław Zawiliński urodzony(a) 5 maj 1779, Chyżyny.
    3. Agata Zawileńska urodzony(a) 18 wrz. 1780, Chyżyny.
    4. Agnieszka Zawileńska urodzony(a) 5 sty. 1783, Chyżyny.
    5. Julianna Zawileńska urodzony(a) 27 luty 1785, Chyżyny; zgon 6 mar. 1785, Chyżyny.
    6. Walenty Zawileński urodzony(a) 29 maj 1786, Chyżyny.
    7. 12. Piotr Zawileński urodzony(a) 1 sier. 1787, Chyżyny; zgon 19 kwie. 1819, Chyżyny.
    8. Ludysław Zawileński urodzony(a) 3 paź. 1790, Chyżyny.

  9. 26.  Stanisław Janus urodzony(a) 1 maj 1763, Wielgolas (syn Kazimierz Janusz (Anusz) oraz Marianna Dejakówna).

    Stanisław poślubił(a) Anastazja Świątek 3 luty 1788, Latowicz. Anastazja (córka Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek) urodzony(a) 27 gru. 1761, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Anastazja Świątek urodzony(a) 27 gru. 1761, Strachomin (córka Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. 13. Anastazja Janus urodzony(a) 28 gru. 1788, Chyżyny.
    2. Onufry Janus urodzony(a) 12 czer. 1791, Chyżyny.
    3. Franciszek Janus urodzony(a) 30 mar. 1794, Chyżyny.
    4. Justyna Janus urodzony(a) 15 sty. 1797, Chyżyny.
    5. Karol Janus urodzony(a) 4 list. 1798, Chyżyny.

  11. 28.  Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin (syn N Reda); zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.

    Bartłomiej poślubił(a) Marianna Kusio 26 sty. 1766, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Marianna Kusio (córka Tomasz Kusio oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Wincenty Reda urodzony(a) 18 kwie. 1768, Strachomin; zgon 16 lip. 1772, Strachomin.
    2. Bibianna Reda urodzony(a) 30 list. 1770, Strachomin.
    3. Brygida Reda urodzony(a) 2 luty 1772, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    4. Wiktoria Reda urodzony(a) 25 gru. 1773, Strachomin.
    5. Klara Reda urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin.
    6. Brygida Reda urodzony(a) 4 paź. 1779, Strachomin.
    7. Tekla Reda urodzony(a) 1 list. 1782, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    8. Monika Reda urodzony(a) 5 maj 1785, Strachomin; zgon 28 wrz. 1789, Strachomin.
    9. Walerian Reda urodzony(a) 16 gru. 1787, Strachomin; zgon 21 gru. 1787, Strachomin.
    10. 14. Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin.
    11. Marianna Reda urodzony(a) 30 mar. 1794, Strachomin; zgon 2 mar. 1796, Strachomin.