Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Helena Całka

Helena Całka

Kobieta 1881 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Helena Całka urodzony(a) 2 luty 1881, Oleksianka (córka Franciszek Całka oraz Justyna Świątek).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Franciszek Całka urodzony(a) 29 mar. 1841, Redzyńskie (syn Hieronim Całka oraz Rozalia Klara Dzęcioł).

    Franciszek poślubił(a) Justyna Świątek 3 luty 1864, Latowicz. Justyna (córka Urban Świątek oraz Marianna Kosut) urodzony(a) 16 wrz. 1841, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Justyna Świątek urodzony(a) 16 wrz. 1841, Oleksianka (córka Urban Świątek oraz Marianna Kosut).
    Dzieci:
    1. Jan Całka urodzony(a) 14 gru. 1864, Oleksianka.
    2. Wiktoria Całka urodzony(a) 18 luty 1869, Oleksianka.
    3. Piotr Całka urodzony(a) 3 sier. 1873, Oleksianka.
    4. Marianna Całka urodzony(a) 18 maj 1875, Waliska.
    5. Piotr Całka urodzony(a) 9 sty. 1879, Wielgolas.
    6. 1. Helena Całka urodzony(a) 2 luty 1881, Oleksianka.
    7. Józef Całka urodzony(a) 9 czer. 1883, Wielgolas.
    8. Dominik Całka urodzony(a) 3 mar. 1886, Budziska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Hieronim Całka urodzony(a) 30 wrz. 1798, Redzyńskie (syn Wit Całka oraz Hedwiga Malitka-Zbojna).

    Hieronim — Rozalia Klara Dzęcioł. Rozalia (córka Adam Dzięcioł oraz Klara Reda) urodzony(a) 20 sier. 1816, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Rozalia Klara Dzęcioł urodzony(a) 20 sier. 1816, Oleksianka (córka Adam Dzięcioł oraz Klara Reda).
    Dzieci:
    1. 2. Franciszek Całka urodzony(a) 29 mar. 1841, Redzyńskie.

  3. 6.  Urban Świątek urodzony(a) 24 maj 1789, Oleksianka (syn Franciszek Świątek oraz Franciszka Pieniak).

    Urban poślubił(a) Marianna Kosut 9 czer. 1822, Latowicz. Marianna (córka Bartłomiej Kosut oraz Ewa (Helena) Reda) urodzony(a) 7 wrz. 1802, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Kosut urodzony(a) 7 wrz. 1802, Oleksianka (córka Bartłomiej Kosut oraz Ewa (Helena) Reda).
    Dzieci:
    1. Anna Świątek urodzony(a) 5 sier. 1825, Oleksianka.
    2. Franciszka Świątek urodzony(a) 20 wrz. 1834, Oleksianka.
    3. Dominik Świątek urodzony(a) 5 sier. 1832, Oleksianka.
    4. Walenty Świątek urodzony(a) 14 luty 1838, Oleksianka.
    5. Agnieszka Świątek urodzony(a) 27 gru. 1839, Oleksianka.
    6. 3. Justyna Świątek urodzony(a) 16 wrz. 1841, Oleksianka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Wit Całka urodzony(a) 16 czer. 1771, Redzyńskie (syn Feliks (Szczęsny) Całka oraz Marianna Śluzek).

    Wit poślubił(a) Hedwiga Malitka-Zbojna 20 list. 1796, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Hedwiga Malitka-Zbojna
    Dzieci:
    1. Jan Całka urodzony(a) 24 paź. 1797, Redzyńskie; zgon 26 paź. 1797, Redzyńskie.
    2. 4. Hieronim Całka urodzony(a) 30 wrz. 1798, Redzyńskie.
    3. Jakub Całka urodzony(a) 26 lip. 1801, Redzyńskie.
    4. Izydor Całka urodzony(a) 1 sier. 1804, Redzyńskie.
    5. Franciszek Całka urodzony(a) 9 paź. 1806, Redzyńskie.
    6. Benedykt Całka urodzony(a) 31 mar. 1809, Redzyńskie.
    7. Jan Stanisław Całka urodzony(a) 16 maj 1812, Redzyńskie.
    8. Barbara Gertruda Całka urodzony(a) 2 gru. 1814, Redzyńskie.
    9. Michał Władysław Całka urodzony(a) 27 wrz. 1816, Redzyńskie.

  3. 10.  Adam Dzięcioł urodzony(a) 26 mar. 1769, Oleksianka (syn Paweł Dzięcioł oraz Marianna).

    Adam poślubił(a) Klara Reda 3 sier. 1800, Latowicz. Klara (córka Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio) urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Klara Reda urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin (córka Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio).
    Dzieci:
    1. Marcin Dzięcioł urodzony(a) 12 paź. 1801, Oleksianka.
    2. Mikołaj Dzięcioł urodzony(a) 14 wrz. 1803, Oleksianka.
    3. Marek Dzięcioł urodzony(a) 20 kwie. 1805, Oleksianka.
    4. Fabian Dzięcioł urodzony(a) 20 sty. 1808, Oleksianka.
    5. Łukasz Dionizy Dzięcioł urodzony(a) 16 paź. 1810, Oleksianka.
    6. Marianna Benedykta Dzięcioł urodzony(a) 21 mar. 1814, Oleksianka.
    7. 5. Rozalia Klara Dzęcioł urodzony(a) 20 sier. 1816, Oleksianka.

  5. 12.  Franciszek Świątek urodzony(a) 1750 (syn N Świątek); zgon 6 lip. 1805, Oleksianka.

    Franciszek poślubił(a) Franciszka Pieniak 11 luty 1770, Latowicz. Franciszka (córka Paweł Pieniak oraz Jadwiga) urodzony(a) 6 mar. 1757, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Franciszka Pieniak urodzony(a) 6 mar. 1757, Iwowe (córka Paweł Pieniak oraz Jadwiga).
    Dzieci:
    1. Gabriel Świątek urodzony(a) 18 mar. 1773, Oleksianka.
    2. Wiktoria Świątek urodzony(a) 2 sty. 1775, Oleksianka.
    3. Kazimierz Świątek urodzony(a) 10 mar. 1776, Oleksianka.
    4. Łukasz Świątek urodzony(a) 18 paź. 1778, Iwowe.
    5. Hiacynt Świątek urodzony(a) 13 wrz. 1781, Iwowe.
    6. Józef Świątek urodzony(a) 29 kwie. 1787, Oleksianka.
    7. 6. Urban Świątek urodzony(a) 24 maj 1789, Oleksianka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Feliks (Szczęsny) Całka urodzony(a) 1748, Redzyńskie (syn N Całka); zgon 31 lip. 1808, Redzyńskie.

    Feliks poślubił(a) Marianna Śluzek 19 list. 1769, Latowicz. Marianna urodzony(a) 1751, Redzyńskie; zgon 9 paź. 1792, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Śluzek urodzony(a) 1751, Redzyńskie; zgon 9 paź. 1792, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. 8. Wit Całka urodzony(a) 16 czer. 1771, Redzyńskie.
    2. Augustyn Całka urodzony(a) 29 sier. 1773, Redzyńskie.
    3. Piotr Całka urodzony(a) 1 sier. 1776, Redzyńskie.
    4. Franciszek Ksawery Całka urodzony(a) 13 gru. 1778, Redzyńskie.
    5. Abdan Całka urodzony(a) 1 sier. 1781, Redzyńskie; zgon 6 sier. 1781, Redzyńskie.
    6. Elzbieta Całka urodzony(a) 27 paź. 1782, Redzyńskie; zgon 1 czer. 1812, Redzyńskie.
    7. Józef Całka urodzony(a) 19 mar. 1785, Redzyńskie; zgon 24 mar. 1785, Redzyńskie.
    8. Walenty Całka urodzony(a) 29 mar. 1786, Redzyńskie.
    9. Jan Całka urodzony(a) 30 sty. 1789, Redzyńskie; zgon 2 luty 1789, Redzyńskie.
    10. Jakub Całka urodzony(a) 25 lip. 1791, Redzyńskie; zgon 17 wrz. 1794, Redzyńskie.

  3. 20.  Paweł Dzięcioł urodzony(a) 1713 (syn N Dzięcioł); zgon 6 mar. 1773, Oleksianka.

    Paweł — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  4. 21.  Marianna
    Dzieci:
    1. Piotr Dzięcioł urodzony(a) 2 sier. 1756, Oleksianka; zgon 10 kwie. 1758, Oleksianka.
    2. Kunegunda Dzięcioł urodzony(a) 28 luty 1759, Oleksianka.
    3. Kazimierz Dzięcioł urodzony(a) 1 mar. 1761, Oleksianka.
    4. Apolonia Dzięcioł urodzony(a) 12 luty 1764, Oleksianka.
    5. Scholastyka Dzięcioł urodzony(a) 23 luty 1766, Oleksianka.
    6. 10. Adam Dzięcioł urodzony(a) 26 mar. 1769, Oleksianka.
    7. Wincenty Dzięcioł urodzony(a) 8 kwie. 1772, Oleksianka; zgon 29 kwie. 1773, Oleksianka.

  5. 22.  Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin (syn N Reda); zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.

    Bartłomiej poślubił(a) Marianna Kusio 26 sty. 1766, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 23.  Marianna Kusio (córka Tomasz Kusio oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Wincenty Reda urodzony(a) 18 kwie. 1768, Strachomin; zgon 16 lip. 1772, Strachomin.
    2. Bibianna Reda urodzony(a) 30 list. 1770, Strachomin.
    3. Brygida Reda urodzony(a) 2 luty 1772, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    4. Wiktoria Reda urodzony(a) 25 gru. 1773, Strachomin.
    5. 11. Klara Reda urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin.
    6. Brygida Reda urodzony(a) 4 paź. 1779, Strachomin.
    7. Tekla Reda urodzony(a) 1 list. 1782, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    8. Monika Reda urodzony(a) 5 maj 1785, Strachomin; zgon 28 wrz. 1789, Strachomin.
    9. Walerian Reda urodzony(a) 16 gru. 1787, Strachomin; zgon 21 gru. 1787, Strachomin.
    10. Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin.
    11. Marianna Reda urodzony(a) 30 mar. 1794, Strachomin; zgon 2 mar. 1796, Strachomin.

  7. 24.  N Świątek
    Dzieci:
    1. Walenty Świątek urodzony(a) 1728, Strachomin; zgon 24 gru. 1792, Strachomin.
    2. Maciej Świątek urodzony(a) 1733; zgon 26 mar. 1793, Strachomin.
    3. Maciej Świątek urodzony(a) 1734; zgon 28 gru. 1789, Latowicz.
    4. Andrzej Świątek urodzony(a) 1736, Strachomin; zgon 27 paź. 1781, Strachomin.
    5. Józef Świątek urodzony(a) 1740; zgon 22 sier. 1810, Oleksianka.
    6. Józef Świątek urodzony(a) 1740, Latowicz; zgon 5 maj 1791, Latowicz.
    7. 12. Franciszek Świątek urodzony(a) 1750; zgon 6 lip. 1805, Oleksianka.
    8. Augustyn Świątek urodzony(a) 1750; zgon 26 kwie. 1810, Wężyczyn.
    9. Michał Świątek urodzony(a) , Oleksianka.

  8. 26.  Paweł Pieniak urodzony(a) 1717 (syn N Pieniak); zgon 25 luty 1774, Iwowe.

    Paweł — Jadwiga. [Arkusz rodzinny]


  9. 27.  Jadwiga
    Dzieci:
    1. Marianna Pieniak urodzony(a) 1733, Iwowe; zgon 28 sty. 1783, Iwowe.
    2. Paweł Pieniak urodzony(a) 25 sty. 1761, Iwowe.
    3. 13. Franciszka Pieniak urodzony(a) 6 mar. 1757, Iwowe.