Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Józefa Sankowska

Józefa Sankowska

Kobieta 1885 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Józefa Sankowska urodzony(a) 14 luty 1885, Transbór (córka Franciszek Sankowski oraz Magdalena Szczepańczyk).

    Józefa poślubił(a) Wojciech Sadowski 1 mar. 1905, Latowicz. Wojciech (syn Stanisław Sadowski oraz Marcjanna Zawilińska) urodzony(a) 11 kwie. 1875, Transbór. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Władysław Sadowski urodzony(a) 25 list. 1905, Transbór.
    2. Stanisław Sadowski urodzony(a) 12 mar. 1912, Transbór.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Franciszek Sankowski urodzony(a) 3 paź. 1848, Transbór (syn Piotr Ignacy Sankowski oraz Agnieszka Julianna Wójcik).

    Franciszek poślubił(a) Magdalena Szczepańczyk 8 lip. 1883, Latowicz. Magdalena (córka Franciszek Szczepańczyk oraz Małgorzata Rybak) urodzony(a) 7 lip. 1843, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Magdalena Szczepańczyk urodzony(a) 7 lip. 1843, Transbór (córka Franciszek Szczepańczyk oraz Małgorzata Rybak).
    Dzieci:
    1. 1. Józefa Sankowska urodzony(a) 14 luty 1885, Transbór.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Piotr Ignacy Sankowski urodzony(a) 1 sier. 1816, Transbór (syn Michał Sankowski oraz Kornelia Wójcik).

    Piotr — Agnieszka Julianna Wójcik. Agnieszka (córka Walenty Woycik oraz Bertylda Grzenda) urodzony(a) 2 sty. 1822, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Agnieszka Julianna Wójcik urodzony(a) 2 sty. 1822, Transbór (córka Walenty Woycik oraz Bertylda Grzenda).
    Dzieci:
    1. Magdalena Sankowska urodzony(a) 12 lip. 1843, Transbór.
    2. Paulina Sankowska urodzony(a) 20 czer. 1846, Transbór.
    3. 2. Franciszek Sankowski urodzony(a) 3 paź. 1848, Transbór.
    4. Anna Sankowska urodzony(a) 22 maj 1852, Transbór.
    5. Jan Sankowski urodzony(a) 11 paź. 1855, Transbór.
    6. Józef Sankowski urodzony(a) 19 mar. 1859, Transbór.
    7. Marianna Sankowska urodzony(a) 26 paź. 1861, Transbór.
    8. Wiktoria Sankowska urodzony(a) 22 sty. 1864, Transbór.

  3. 6.  Franciszek Szczepańczyk urodzony(a) 1805, Transbór (syn Tomasz Szczepańczyk oraz Agnieszka Jakubicka).

    Franciszek poślubił(a) Małgorzata Rybak 10 luty 1828, Latowicz. Małgorzata (córka Stanisław Rybak oraz Katarzyna Zwierz) urodzony(a) 4 lip. 1808, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Małgorzata Rybak urodzony(a) 4 lip. 1808, Transbór (córka Stanisław Rybak oraz Katarzyna Zwierz).
    Dzieci:
    1. Kazimierz Szczepańczyk urodzony(a) 1 mar. 1829, Transbór.
    2. Grzegorz Szczepańczyk urodzony(a) 12 mar. 1832, Transbór.
    3. Dominik Szczepańczyk urodzony(a) 3 sier. 1834, Transbór.
    4. Agnieszka Szczepańczyk urodzony(a) 14 sty. 1837, Transbór.
    5. Tekla Szczepańczyk urodzony(a) 22 wrz. 1839, Transbór.
    6. 3. Magdalena Szczepańczyk urodzony(a) 7 lip. 1843, Transbór.
    7. Małgorzata Szczepańczyk urodzony(a) 14 lip. 1846, Transbór.
    8. Józefa Szczepańczyk urodzony(a) 2 sier. 1847, Transbór.
    9. Piotr Szczepańczyk urodzony(a) 31 lip. 1849, Transbór.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Michał Sankowski urodzony(a) 1792, Transbór (syn Jan Sankowski oraz Reina Cygan).

    Michał poślubił(a) Kornelia Wójcik 24 list. 1811, Latowicz. Kornelia (córka Karol Woycik oraz Tekla Cygan - Jarząbek) urodzony(a) 16 wrz. 1793, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Kornelia Wójcik urodzony(a) 16 wrz. 1793, Transbór (córka Karol Woycik oraz Tekla Cygan - Jarząbek).
    Dzieci:
    1. Kazimierz Wacław Sankowski urodzony(a) 1 mar. 1814, Transbór; zgon 13 lip. 1816, Transbór.
    2. 4. Piotr Ignacy Sankowski urodzony(a) 1 sier. 1816, Transbór.
    3. Wit Antoni Sankowski urodzony(a) 6 czer. 1819, Transbór; zgon 4 mar. 1820, Transbór.
    4. Eleonora Józefa Sankowska urodzony(a) 13 luty 1821, Transbór.
    5. Kacper Sankowski urodzony(a) 1 sty. 1824, Transbór; zgon 30 maj 1824, Transbór.
    6. Marianna Sankowska urodzony(a) 13 lip. 1825, Transbór.
    7. Franciszka Sankowska urodzony(a) 27 wrz. 1829, Transbór.
    8. Józef Sankowski urodzony(a) 18 mar. 1832, Transbór.
    9. Karol Sankowski urodzony(a) 1 list. 1833, Transbór.

  3. 10.  Walenty Woycik urodzony(a) 25 luty 1786, Transbór (syn Laurenty Woyt oraz Rozalia Jakubicka).

    Walenty poślubił(a) Bertylda Grzenda 25 luty 1810, Latowicz. Bertylda (córka Augustyn Grzenda oraz Magdalena Michna) urodzony(a) 6 list. 1790, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Bertylda Grzenda urodzony(a) 6 list. 1790, Chyżyny (córka Augustyn Grzenda oraz Magdalena Michna).
    Dzieci:
    1. Piotr Paweł Wójcik urodzony(a) 29 kwie. 1811, Transbór.
    2. Antoni Jan Wójcik urodzony(a) 9 maj 1813, Transbór.
    3. Klemens Woycik urodzony(a) 1817, Transbór.
    4. Szymon Jan Wójcik urodzony(a) 23 paź. 1817, Transbór.
    5. Honorata Anastazja Wójcik urodzony(a) 6 sty. 1820, Transbór.
    6. 5. Agnieszka Julianna Wójcik urodzony(a) 2 sty. 1822, Transbór.
    7. Kacper Wójcik urodzony(a) 1825, Transbór.
    8. Andrzej Wójcik urodzony(a) 2 list. 1827, Transbór.
    9. Rozalia Wójcik urodzony(a) 31 sier. 1830, Transbór.

  5. 12.  Tomasz Szczepańczyk

    Tomasz poślubił(a) Agnieszka Jakubicka 19 sty. 1794, Latowicz. Agnieszka (córka Marcin Jakubicki oraz Agnieszka) urodzony(a) 30 sty. 1774, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Agnieszka Jakubicka urodzony(a) 30 sty. 1774, Transbór (córka Marcin Jakubicki oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. Tomasz Szczepańczyk urodzony(a) 25 mar. 1801, Transbór.
    2. 6. Franciszek Szczepańczyk urodzony(a) 1805, Transbór.
    3. Anastazja Szczepańczyk urodzony(a) 28 gru. 1807, Transbór.
    4. Mateusz Franciszek Szczepańczyk urodzony(a) 24 wrz. 1810, Transbór.
    5. Mateusz Szczepańczyk urodzony(a) 25 wrz. 1810, Transbór.
    6. Krystyna Kunegunda Szczepańczyk urodzony(a) 6 kwie. 1812, Transbór.
    7. Piotr Maciej Szczepańczyk urodzony(a) 22 luty 1815, Transbór.

  7. 14.  Stanisław Rybak urodzony(a) 24 list. 1765, Transbór (syn Baltazar Rybak oraz Marianna).

    Stanisław poślubił(a) Katarzyna Zwierz 14 sty. 1787, Latowicz. Katarzyna (córka Grzegorz Zwierz oraz Agnieszka) urodzony(a) 26 list. 1765, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Katarzyna Zwierz urodzony(a) 26 list. 1765, Transbór (córka Grzegorz Zwierz oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. Dydak Rybak urodzony(a) 13 list. 1787, Transbór.
    2. Joanna Rybak urodzony(a) 28 gru. 1790, Transbór.
    3. Józef Rybak urodzony(a) 19 mar. 1793, Transbór.
    4. Kacper Rybak urodzony(a) 5 sty. 1796, Transbór.
    5. Marianna Rybak urodzony(a) 2 lip. 1798, Transbór.
    6. Kunegunda Rybak urodzony(a) 2 sier. 1801, Transbór.
    7. Izydor Rybak urodzony(a) 26 mar. 1804, Transbór.
    8. Helwa Rybak urodzony(a) 1 sty. 1807, Transbór.
    9. Anastazja Rybak urodzony(a) 1 sty. 1807, Transbór.
    10. 7. Małgorzata Rybak urodzony(a) 4 lip. 1808, Transbór.
    11. Franciszka Rybak urodzony(a) 4 lip. 1808, Transbór.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Jan Sankowski urodzony(a) 1 sty. 1762, Transbór (syn Jan Sankowski oraz Agnieszka Rybak).

    Jan poślubił(a) Reina Cygan 25 sty. 1789, Latowicz. Reina (córka Adalbertus Cygan oraz Krystyna Woytówna) urodzony(a) 6 sty. 1773, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Reina Cygan urodzony(a) 6 sty. 1773, Borówek (córka Adalbertus Cygan oraz Krystyna Woytówna).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Sankowska urodzony(a) 24 list. 1790, Transbór.
    2. 8. Michał Sankowski urodzony(a) 1792, Transbór.
    3. Józefat Sankowski urodzony(a) 29 wrz. 1793, Transbór.
    4. Wincenty Sankowski urodzony(a) 19 lip. 1796, Transbór.
    5. Błażej Sankowski urodzony(a) 4 luty 1799, Transbór.
    6. Katarzyna Sankowska urodzony(a) 12 list. 1801, Transbór.
    7. Franciszka Sankowska urodzony(a) 4 luty 1804, Transbór.
    8. Augustyn Sankowski urodzony(a) 26 sier. 1808, Transbór; zgon 26 kwie. 1810, Transbór.

  3. 18.  Karol Woycik urodzony(a) 2 list. 1769, Transbór (syn Kazimierz Woycik oraz Helena Remblicka).

    Karol — Tekla Cygan - Jarząbek. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Tekla Cygan - Jarząbek
    Dzieci:
    1. 9. Kornelia Wójcik urodzony(a) 16 wrz. 1793, Transbór.

  5. 20.  Laurenty Woyt urodzony(a) 10 sier. 1759, Transbór (syn Piotr Woyt oraz Katarzyna).

    Laurenty poślubił(a) Rozalia Jakubicka 1 luty 1784, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Rozalia Jakubicka
    Dzieci:
    1. 10. Walenty Woycik urodzony(a) 25 luty 1786, Transbór.
    2. Walerian Woycik urodzony(a) 15 kwie. 1788, Transbór.
    3. Julianna Woycik urodzony(a) 22 czer. 1790, Transbór.
    4. Szymon Woycik urodzony(a) 18 lip. 1792, Transbór.
    5. Agnieszka Woycik urodzony(a) 4 sty. 1795, Transbór.
    6. Katarzyna Wójcik urodzony(a) 15 wrz. 1801, Transbór.
    7. Leon Wójcik urodzony(a) 17 kwie. 1804, Transbór.

  7. 22.  Augustyn Grzenda urodzony(a) 28 sier. 1768, Chyżyny (syn Józef Grzenda oraz Marianna Michna); zgon 3 sier. 1819, Chyżyny.

    Augustyn poślubił(a) Magdalena Michna 31 sty. 1790, Latowicz. Magdalena (córka Jan Michna oraz Magdalena Zadrożna) urodzony(a) 27 maj 1767, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Magdalena Michna urodzony(a) 27 maj 1767, Redzyńskie (córka Jan Michna oraz Magdalena Zadrożna).
    Dzieci:
    1. 11. Bertylda Grzenda urodzony(a) 6 list. 1790, Chyżyny.
    2. Mateusz Grzenda urodzony(a) 15 sier. 1793, Chyżyny.
    3. Brygida Grzęda urodzony(a) 24 paź. 1796, Chyżyny.
    4. Marianna Grzenda urodzony(a) 20 maj 1798, Chyżyny; zgon 7 wrz. 1799, Chyżyny.
    5. Bartłomiej Grzenda urodzony(a) 26 sier. 1800, Chyżyny.
    6. Apolinary Daniel Grzenda urodzony(a) 23 lip. 1803, Chyżyny.
    7. Petronella Grzenda urodzony(a) 3 czer. 1805, Chyżyny; zgon 25 sty. 1808, Chyżyny.
    8. Katarzyna Grzenda urodzony(a) 23 list. 1808, Chyżyny; zgon 14 lip. 1811, Chyżyny.

  9. 26.  Marcin Jakubicki urodzony(a) 1750, Transbór (syn N Jakubicki); zgon 8 paź. 1800, Transbór.

    Marcin — Agnieszka. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Agnieszka
    Dzieci:
    1. 13. Agnieszka Jakubicka urodzony(a) 30 sty. 1774, Transbór.
    2. Grzegorz Jakubicki urodzony(a) 6 mar. 1777, Transbór; zgon 29 gru. 1777, Transbór.
    3. Sebastian Jakubicki urodzony(a) 20 sty. 1780, Transbór.
    4. Barbara Jakubicka urodzony(a) 2 gru. 1785, Transbór; zgon 6 czer. 1788, Transbór.

  11. 28.  Baltazar Rybak (syn N Rybak); zgon 30 paź. 1795, Transbór.

    Baltazar — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Marianna
    Dzieci:
    1. Jan Rybak urodzony(a) , Transbór.
    2. Magdalena Rybak urodzony(a) 6 maj 1759, Transbór.
    3. Krystyna Rybak urodzony(a) 25 lip. 1761, Transbór.
    4. Katarzyna Rybak
    5. 14. Stanisław Rybak urodzony(a) 24 list. 1765, Transbór.
    6. Fryderyk Rybak urodzony(a) 10 mar. 1768, Transbór; zgon 28 czer. 1769, Transbór.
    7. Jan Gwalbert Rybak urodzony(a) 3 lip. 1770, Transbór; zgon 5 luty 1773, Transbór.
    8. Gertruda Rybak urodzony(a) 18 list. 1773, Transbór.

  13. 30.  Grzegorz Zwierz urodzony(a) 1720 (syn N Zwierz); zgon 15 paź. 1800, Transbór.

    Grzegorz — Agnieszka. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Agnieszka
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Kazimierz Zwierz urodzony(a) 27 luty 1759, Transbór.
    3. Żyjący
    4. Ignacy Zwierz urodzony(a) 31 sty. 1762, Transbór; zgon 15 gru. 1766, Transbór.
    5. Walenty Zwierz urodzony(a) 13 luty 1764, Transbór.
    6. 15. Katarzyna Zwierz urodzony(a) 26 list. 1765, Transbór.
    7. Żyjący