Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Franciszek Gołędowski

Franciszek Gołędowski

Mężczyzna 1855 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Franciszek Gołędowski urodzony(a) 12 wrz. 1855, Iwowe (syn Piotr Dołęgowski oraz Marianna Agnieszka Skorupa).

    Franciszek poślubił(a) Franciszka Dzięcioł 6 luty 1876, Latowicz. Franciszka (córka Marcin Dzięcioł oraz Marianna Oszkiel) urodzony(a) 9 paź. 1856, Iwowe. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Walenty Gołędowski urodzony(a) 8 luty 1877, Iwowe.
    2. Jan Gołędowski urodzony(a) 28 sier. 1879, Iwowe.
    3. Piotr Gołędowski urodzony(a) 20 luty 1883, Iwowe.
    4. Kacper Gołędowski urodzony(a) 8 list. 1887, Iwowe.
    5. Agnieszka Gołędowska urodzony(a) 13 gru. 1890, Iwowe.
    6. Marianna Gołędowska urodzony(a) 1885, Iwowe.

    Franciszek poślubił(a) Julianna Kowalska 9 maj 1894, Latowicz. Julianna (córka Ambroży Kowalski oraz Magdalena Zawilińska) urodzony(a) 1 gru. 1869, Laliny. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Władysław Gołędowski urodzony(a) 13 czer. 1895, Iwowe.
    2. Władysław Gołędowski urodzony(a) 28 mar. 1897, Iwowe.
    3. Stanisław Gołędowski urodzony(a) 20 sty. 1901, Iwowe.
    4. Józef Gołędowski urodzony(a) 18 wrz. 1905, Iwowe.
    5. Władysław Gołędowski urodzony(a) 24 wrz. 1908, Iwowe.
    6. Walenty Gołędowski urodzony(a) 14 luty 1911, Iwowe.
    7. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Piotr Dołęgowski urodzony(a) 31 lip. 1803, Redzyńskie (syn Sebastian Dołęgowski oraz Honorata Olko).

    Piotr poślubił(a) Marianna Agnieszka Skorupa 17 lip. 1843, Latowicz. Marianna (córka Wincenty Skorupa oraz Ewa Gajowniczek) urodzony(a) 28 sty. 1816, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Agnieszka Skorupa urodzony(a) 28 sty. 1816, Iwowe (córka Wincenty Skorupa oraz Ewa Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Zofia Gołędowska urodzony(a) 10 maj 1845, Iwowe.
    2. Gertruda Gołędowska urodzony(a) 13 list. 1848, Iwowe.
    3. Piotr Gołędowski urodzony(a) 1 sier. 1851, Iwowe.
    4. Tekla Gołędowska urodzony(a) 18 wrz. 1852, Iwowe.
    5. 1. Franciszek Gołędowski urodzony(a) 12 wrz. 1855, Iwowe.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Sebastian Dołęgowski urodzony(a) 21 sty. 1779, Redzyńskie (syn Krzysztof Dołęgowski oraz Petronella Całka).

    Sebastian poślubił(a) Honorata Olko 25 luty 1800, Latowicz. Honorata (córka Piotr Olko oraz Ewa) urodzony(a) 17 sty. 1780, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Honorata Olko urodzony(a) 17 sty. 1780, Chyżyny (córka Piotr Olko oraz Ewa).
    Dzieci:
    1. 2. Piotr Dołęgowski urodzony(a) 31 lip. 1803, Redzyńskie.
    2. Rafał Dołęgowski urodzony(a) 23 paź. 1805, Redzyńskie.
    3. Jan Dołęgowski urodzony(a) 21 czer. 1807, Redzyńskie; zgon 16 czer. 1808, Redzyńskie.
    4. Małgorzata Dołęgowska urodzony(a) 29 czer. 1809, Redzyńskie; zgon 16 sty. 1814, Redzyńskie.
    5. Anna Marianna Gołędowska urodzony(a) 17 lip. 1812, Redzyńskie; zgon 9 sty. 1814, Redzyńskie.
    6. Franciszka Eleonora Dołęgowska urodzony(a) 3 mar. 1815, Redzyńskie; zgon 8 paź. 1815, Redzyńskie.
    7. Gabriel Józef Dołęgowski urodzony(a) 16 mar. 1817, Redzyńskie; zgon 13 kwie. 1823, Redzyńskie.
    8. Małgorzata Petronella Dołęgowska urodzony(a) 26 czer. 1820, Redzyńskie.

  3. 6.  Wincenty Skorupa urodzony(a) 22 sty. 1777, Iwowe (syn Michał Skorupa oraz Katarzyna Pieniak).

    Wincenty poślubił(a) Ewa Gajowniczek 5 luty 1804, Latowicz. Ewa (córka Ludwik Gajowniczek oraz Franciszka Paśnik) urodzony(a) 24 gru. 1788, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Ewa Gajowniczek urodzony(a) 24 gru. 1788, Strachomin (córka Ludwik Gajowniczek oraz Franciszka Paśnik).
    Dzieci:
    1. Helena Skorupa urodzony(a) 5 mar. 1808, Iwowe.
    2. Marianna Skorupa urodzony(a) 28 sier. 1809, Iwowe; zgon 6 list. 1809, Iwowe.
    3. Katarzyna Marianna Skorupa urodzony(a) 8.9.11810, Iwowe.
    4. Katarzyna Skorupa urodzony(a) 9 wrz. 1810, Iwowe; zgon 24 luty 1890, Laliny.
    5. Martyna Julianna Skorupa urodzony(a) 4 lip. 1812, Iwowe.
    6. 3. Marianna Agnieszka Skorupa urodzony(a) 28 sty. 1816, Iwowe.
    7. Łucja Barbara Skorupa urodzony(a) 1 gru. 1817, Iwowe.
    8. Grzegorz Franciszek Skorupa urodzony(a) 7 mar. 1820, Iwowe.
    9. Józefa Skorupa urodzony(a) 4 kwie. 1824, Iwowe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Krzysztof Dołęgowski urodzony(a) 1755, Redzyńskie (syn Jan Dołęgowski oraz Katarzyna); zgon 6 mar. 1795, Budziska.

    Krzysztof poślubił(a) Petronella Całka 9 luty 1778, Latowicz. Petronella (córka Piotr Całka oraz Zofia) urodzony(a) 4 czer. 1758, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Petronella Całka urodzony(a) 4 czer. 1758, Redzyńskie (córka Piotr Całka oraz Zofia).
    Dzieci:
    1. 4. Sebastian Dołęgowski urodzony(a) 21 sty. 1779, Redzyńskie.
    2. Tymoteusz Dołęgowski urodzony(a) 22 sier. 1781, Redzyńskie; zgon 8 kwie. 1791, Redzyńskie.
    3. Ignacy Dołęgowski urodzony(a) 29 lip. 1783, Redzyńskie; zgon 27 lip. 1789, Redzyńskie.
    4. Agata Dołęgowska urodzony(a) 5 luty 1786, Redzyńskie; zgon 10 gru. 1789, Redzyńskie.
    5. Joachim Dołęgowski urodzony(a) 31 sier. 1788, Redzyńskie; zgon 23 czer. 1789, Redzyńskie.
    6. Jan Dołęgoski urodzony(a) 30 paź. 1791, Redzyńskie; zgon 27 paź. 1792, Redzyńskie.
    7. Szymon Dołęgowski urodzony(a) 1 list. 1793, Redzyńskie; zgon 21 mar. 1796, Redzyńskie.

  3. 10.  Piotr Olko urodzony(a) 1709, Chyżyny (syn Bartłomiej Olko); zgon 22 mar. 1787, Chyżyny.

    Piotr poślubił(a) Ewa 19 sty. 1772, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Ewa
    Dzieci:
    1. Maciej Olko urodzony(a) 24 luty 1777, Chyżyny.
    2. Ludwika Olko urodzony(a) 3 list. 1773, Chyżyny; zgon 10 mar. 1776, Chyżyny.
    3. Benedykt Olko urodzony(a) 23 mar. 1776, Chyżyny; zgon 8 kwie. 1776, Chyżyny.
    4. 5. Honorata Olko urodzony(a) 17 sty. 1780, Chyżyny.
    5. Zofia Olko urodzony(a) 10 maj 1784, Chyżyny; zgon 22 sier. 1785, Chyżyny.

  5. 12.  Michał Skorupa (syn N Skorupa).

    Michał poślubił(a) Katarzyna Pieniak 20 list. 1774, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Katarzyna Pieniak
    Dzieci:
    1. 6. Wincenty Skorupa urodzony(a) 22 sty. 1777, Iwowe.
    2. Mikołaj Skorupa urodzony(a) 10 wrz. 1780, Iwowe.
    3. Anastazja Skorupa urodzony(a) 6 sty. 1783, Iwowe; zgon 12 sty. 1783, Iwowe.
    4. Pium Skorupa urodzony(a) 28 mar. 1784, Iwowe.
    5. Kornelia Skorupa urodzony(a) 8 paź. 1786, Iwowe; zgon 14 sier. 1788, Iwowe.
    6. Piotr Skorupa urodzony(a) 29 sty. 1789, Iwowe.
    7. Franciszek Skorupa urodzony(a) 12 paź. 1791, Iwowe; zgon 31 sier. 1794, Iwowe.
    8. Cyprian Skorupa urodzony(a) 27 wrz. 1795, Iwowe.

  7. 14.  Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Ludwik — Franciszka Paśnik. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Franciszka Paśnik
    Dzieci:
    1. Cyprian Gajowniczek urodzony(a) 26 wrz. 1791, Strachomin; zgon 26 sty. 1796, Strachomin.
    2. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 15 sier. 1793, Strachomin.
    3. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 19 sty. 1796, Strachomin; zgon 6 mar. 1796, Strachomin.
    4. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 22 sty. 1797, Strachomin; zgon 5 maj 1805, Strachomin.
    5. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 14 luty 1799, Strachomin; zgon 23 maj 1805, Strachomin.
    6. Elżbieta Gajowniczek urodzony(a) 19 wrz. 1802, Strachomin.
    7. Karol Gajowniczek urodzony(a) 2 list. 1805, Strachomin; zgon 3 kwie. 1806, Strachomin.
    8. 7. Ewa Gajowniczek urodzony(a) 24 gru. 1788, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Jan Dołęgowski urodzony(a) 1720; zgon 24 luty 1777, Redzyńskie.

    Jan — Katarzyna. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Katarzyna
    Dzieci:
    1. 8. Krzysztof Dołęgowski urodzony(a) 1755, Redzyńskie; zgon 6 mar. 1795, Budziska.
    2. Franciszek de Paulo Dołęgowski urodzony(a) 31 mar. 1759, Redzyńskie.

  3. 18.  Piotr Całka urodzony(a) 1730 (syn N Całka); zgon 23 wrz. 1770, Redzyńskie.

    Piotr — Zofia. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Zofia
    Dzieci:
    1. 9. Petronella Całka urodzony(a) 4 czer. 1758, Redzyńskie.
    2. Apolonia Całka urodzony(a) 7 gru. 1761, Redzyńskie.
    3. Rozalia Całka urodzony(a) 4 wrz. 1767, Redzyńskie.
    4. Grzegorz Całka urodzony(a) 9 maj 1769, Redzyńskie.

  5. 20.  Bartłomiej Olko urodzony(a) 1669 (syn N Olko); zgon 15 lip. 1769, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. 10. Piotr Olko urodzony(a) 1709, Chyżyny; zgon 22 mar. 1787, Chyżyny.
    2. Bartłomiej Olko

  6. 24.  N Skorupa
    Dzieci:
    1. Tomasz Skorupa urodzony(a) 1705; zgon 2 sty. 1785, Iwowe.
    2. Walenty Skorupa urodzony(a) 1727; zgon 19 sier. 1777, Iwowe.
    3. Antoni Skorupa urodzony(a) 1728; zgon 30 sty. 1798, Iwowe.
    4. Bartłomiej Skorupa
    5. 12. Michał Skorupa
    6. Józef Skorupa

  7. 28.  Szymon Gajowniczek urodzony(a) 1701, Strachomin (syn N Gajowniczek); zgon 18 maj 1785, Strachomin.

    Szymon — Zuzanna Reda. Zuzanna urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 29.  Zuzanna Reda urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin.
    2. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 17 list. 1756, Strachomin; zgon 13 luty 1759, Strachomin.
    3. 14. Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin.
    4. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1760, Strachomin.
    5. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 15 list. 1761, Strachomin.
    6. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin.
    7. Bartłomiej Gajowniczek urodzony(a) 24 sier. 1765, Strachomin.
    8. Marek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1767, Strachomin.
    9. Barbara Gajowniczek urodzony(a) 6 gru. 1770, Strachomin; zgon 19 mar. 1772, Strachomin.