Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Kobieta

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Franciszek Gołędowski urodzony(a) 12 wrz. 1855, Iwowe (syn Piotr Dołęgowski oraz Marianna Agnieszka Skorupa).

    Franciszek poślubił(a) Julianna Kowalska 9 maj 1894, Latowicz. Julianna (córka Ambroży Kowalski oraz Magdalena Zawilińska) urodzony(a) 1 gru. 1869, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Julianna Kowalska urodzony(a) 1 gru. 1869, Laliny (córka Ambroży Kowalski oraz Magdalena Zawilińska).
    Dzieci:
    1. Władysław Gołędowski urodzony(a) 13 czer. 1895, Iwowe.
    2. Władysław Gołędowski urodzony(a) 28 mar. 1897, Iwowe.
    3. Stanisław Gołędowski urodzony(a) 20 sty. 1901, Iwowe.
    4. Józef Gołędowski urodzony(a) 18 wrz. 1905, Iwowe.
    5. Władysław Gołędowski urodzony(a) 24 wrz. 1908, Iwowe.
    6. Walenty Gołędowski urodzony(a) 14 luty 1911, Iwowe.
    7. 1. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Piotr Dołęgowski urodzony(a) 31 lip. 1803, Redzyńskie (syn Sebastian Dołęgowski oraz Honorata Olko).

    Piotr poślubił(a) Marianna Agnieszka Skorupa 17 lip. 1843, Latowicz. Marianna (córka Wincenty Skorupa oraz Ewa Gajowniczek) urodzony(a) 28 sty. 1816, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Agnieszka Skorupa urodzony(a) 28 sty. 1816, Iwowe (córka Wincenty Skorupa oraz Ewa Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Zofia Gołędowska urodzony(a) 10 maj 1845, Iwowe.
    2. Gertruda Gołędowska urodzony(a) 13 list. 1848, Iwowe.
    3. Piotr Gołędowski urodzony(a) 1 sier. 1851, Iwowe.
    4. Tekla Gołędowska urodzony(a) 18 wrz. 1852, Iwowe.
    5. 2. Franciszek Gołędowski urodzony(a) 12 wrz. 1855, Iwowe.

  3. 6.  Ambroży Kowalski urodzony(a) 13 gru. 1827, Laliny (syn Franciszek Kowalski oraz Monika Wiechetek); zgon 15 sty. 1908, Laliny.

    Ambroży poślubił(a) Magdalena Zawilińska 22 list. 1868, Latowicz. Magdalena (córka Piotr Zawiliński oraz Marianna Julianna Reda) urodzony(a) 21 czer. 1847, Chyżyny; zgon 22 maj 1913, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Magdalena Zawilińska urodzony(a) 21 czer. 1847, Chyżyny (córka Piotr Zawiliński oraz Marianna Julianna Reda); zgon 22 maj 1913, Laliny.
    Dzieci:
    1. 3. Julianna Kowalska urodzony(a) 1 gru. 1869, Laliny.
    2. Marcella (Marianna) Kowalska urodzony(a) 18 mar. 1872, Laliny; zgon 7 czer. 1949, Laliny.
    3. Jan Kowalski urodzony(a) 12 mar. 1874, Laliny; zgon 24 mar. 1878, Laliny.
    4. Piotr Kowalski urodzony(a) 21 paź. 1875, Laliny.
    5. Franciszek Kowalski urodzony(a) 4 luty 1879, Laliny; zgon 27 luty 1882, Laliny.
    6. Agnieszka Kowalska urodzony(a) 18 kwie. 1881, Laliny; zgon 1 wrz. 1882, Laliny.
    7. Weronika Kowalska urodzony(a) 17 mar. 1883, Laliny; zgon 25 czer. 1927, Laliny.
    8. Jan Kowalski urodzony(a) 16 paź. 1887, Laliny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Sebastian Dołęgowski urodzony(a) 21 sty. 1779, Redzyńskie (syn Krzysztof Dołęgowski oraz Petronella Całka).

    Sebastian poślubił(a) Honorata Olko 25 luty 1800, Latowicz. Honorata (córka Piotr Olko oraz Ewa) urodzony(a) 17 sty. 1780, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Honorata Olko urodzony(a) 17 sty. 1780, Chyżyny (córka Piotr Olko oraz Ewa).
    Dzieci:
    1. 4. Piotr Dołęgowski urodzony(a) 31 lip. 1803, Redzyńskie.
    2. Rafał Dołęgowski urodzony(a) 23 paź. 1805, Redzyńskie.
    3. Jan Dołęgowski urodzony(a) 21 czer. 1807, Redzyńskie; zgon 16 czer. 1808, Redzyńskie.
    4. Małgorzata Dołęgowska urodzony(a) 29 czer. 1809, Redzyńskie; zgon 16 sty. 1814, Redzyńskie.
    5. Anna Marianna Gołędowska urodzony(a) 17 lip. 1812, Redzyńskie; zgon 9 sty. 1814, Redzyńskie.
    6. Franciszka Eleonora Dołęgowska urodzony(a) 3 mar. 1815, Redzyńskie; zgon 8 paź. 1815, Redzyńskie.
    7. Gabriel Józef Dołęgowski urodzony(a) 16 mar. 1817, Redzyńskie; zgon 13 kwie. 1823, Redzyńskie.
    8. Małgorzata Petronella Dołęgowska urodzony(a) 26 czer. 1820, Redzyńskie.

  3. 10.  Wincenty Skorupa urodzony(a) 22 sty. 1777, Iwowe (syn Michał Skorupa oraz Katarzyna Pieniak).

    Wincenty poślubił(a) Ewa Gajowniczek 5 luty 1804, Latowicz. Ewa (córka Ludwik Gajowniczek oraz Franciszka Paśnik) urodzony(a) 24 gru. 1788, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Ewa Gajowniczek urodzony(a) 24 gru. 1788, Strachomin (córka Ludwik Gajowniczek oraz Franciszka Paśnik).
    Dzieci:
    1. Helena Skorupa urodzony(a) 5 mar. 1808, Iwowe.
    2. Marianna Skorupa urodzony(a) 28 sier. 1809, Iwowe; zgon 6 list. 1809, Iwowe.
    3. Katarzyna Marianna Skorupa urodzony(a) 8.9.11810, Iwowe.
    4. Katarzyna Skorupa urodzony(a) 9 wrz. 1810, Iwowe; zgon 24 luty 1890, Laliny.
    5. Martyna Julianna Skorupa urodzony(a) 4 lip. 1812, Iwowe.
    6. 5. Marianna Agnieszka Skorupa urodzony(a) 28 sty. 1816, Iwowe.
    7. Łucja Barbara Skorupa urodzony(a) 1 gru. 1817, Iwowe.
    8. Grzegorz Franciszek Skorupa urodzony(a) 7 mar. 1820, Iwowe.
    9. Józefa Skorupa urodzony(a) 4 kwie. 1824, Iwowe.

  5. 12.  Franciszek Kowalski urodzony(a) 13 paź. 1803, Laliny (syn Jan Kowalski oraz Anastazja Stynka); zgon 4 mar. 1865, Laliny.

    Franciszek poślubił(a) Monika Wiechetek 19 sty. 1823, Latowicz. Monika (córka Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek oraz Katarzyna Nocek) urodzony(a) 21 sier. 1804, Redzyńskie; zgon 30 mar. 1868, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Monika Wiechetek urodzony(a) 21 sier. 1804, Redzyńskie (córka Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek oraz Katarzyna Nocek); zgon 30 mar. 1868, Laliny.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Kowalska urodzony(a) 26 4 1826, Laliny; zgon 10 gru. 1826, Laliny.
    2. 6. Ambroży Kowalski urodzony(a) 13 gru. 1827, Laliny; zgon 15 sty. 1908, Laliny.
    3. Sylwester Kowalski urodzony(a) 31 gru. 1829, Laliny; zgon 9 luty 1830, Laliny.
    4. Józef Kowalski urodzony(a) 18 mar. 1832, Laliny; zgon 15 kwie. 1833, Laliny.
    5. Marianna Kowalska urodzony(a) 14 luty 1834, Laliny.
    6. Romuald Kowalski urodzony(a) 28 luty 1837, Laliny; zgon 10 wrz. 1840, Laliny.
    7. Stanisław Kowalski urodzony(a) 8 kwie. 1839, Laliny; zgon 25 sier. 1853, Laliny.
    8. Jan Kowalski urodzony(a) 1 luty 1842, Laliny; zgon 26 mar. 1844, Laliny.
    9. Filip Kowalski urodzony(a) 30 kwie. 1846, Laliny.

  7. 14.  Piotr Zawiliński (syn Piotr Zawileński oraz Anastazja Janus).

    Piotr poślubił(a) Marianna Julianna Reda 24 sty. 1830, Latowicz. Marianna (córka Romuald Reda oraz Ewa Miszta) urodzony(a) 25 czer. 1814, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Marianna Julianna Reda urodzony(a) 25 czer. 1814, Strachomin (córka Romuald Reda oraz Ewa Miszta).
    Dzieci:
    1. Franciszka Zawilińska urodzony(a) 3 paź. 1833, Chyżyny.
    2. Marcjanna Zawilińska urodzony(a) 21 maj 1836, Chyżyny.
    3. Ludwik Zawiliński urodzony(a) 17 sier. 1838, Chyżyny.
    4. Tomasz Zawiliński urodzony(a) 13 gru. 1842, Chyżyny.
    5. Franciszka Zawilińska urodzony(a) 25 luty 1845, Chyżyny.
    6. 7. Magdalena Zawilińska urodzony(a) 21 czer. 1847, Chyżyny; zgon 22 maj 1913, Laliny.
    7. Walenty Zawiliński urodzony(a) 11 luty 1850, Chyżyny.
    8. Jan Zawiliński urodzony(a) 12 czer. 1853, Chyżyny.
    9. Katarzyna Zawilińska urodzony(a) 5 wrz. 1858, Chyżyny.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Krzysztof Dołęgowski urodzony(a) 1755, Redzyńskie (syn Jan Dołęgowski oraz Katarzyna); zgon 6 mar. 1795, Budziska.

    Krzysztof poślubił(a) Petronella Całka 9 luty 1778, Latowicz. Petronella (córka Piotr Całka oraz Zofia) urodzony(a) 4 czer. 1758, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Petronella Całka urodzony(a) 4 czer. 1758, Redzyńskie (córka Piotr Całka oraz Zofia).
    Dzieci:
    1. 8. Sebastian Dołęgowski urodzony(a) 21 sty. 1779, Redzyńskie.
    2. Tymoteusz Dołęgowski urodzony(a) 22 sier. 1781, Redzyńskie; zgon 8 kwie. 1791, Redzyńskie.
    3. Ignacy Dołęgowski urodzony(a) 29 lip. 1783, Redzyńskie; zgon 27 lip. 1789, Redzyńskie.
    4. Agata Dołęgowska urodzony(a) 5 luty 1786, Redzyńskie; zgon 10 gru. 1789, Redzyńskie.
    5. Joachim Dołęgowski urodzony(a) 31 sier. 1788, Redzyńskie; zgon 23 czer. 1789, Redzyńskie.
    6. Jan Dołęgoski urodzony(a) 30 paź. 1791, Redzyńskie; zgon 27 paź. 1792, Redzyńskie.
    7. Szymon Dołęgowski urodzony(a) 1 list. 1793, Redzyńskie; zgon 21 mar. 1796, Redzyńskie.

  3. 18.  Piotr Olko urodzony(a) 1709, Chyżyny (syn Bartłomiej Olko); zgon 22 mar. 1787, Chyżyny.

    Piotr poślubił(a) Ewa 19 sty. 1772, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Ewa
    Dzieci:
    1. Maciej Olko urodzony(a) 24 luty 1777, Chyżyny.
    2. Ludwika Olko urodzony(a) 3 list. 1773, Chyżyny; zgon 10 mar. 1776, Chyżyny.
    3. Benedykt Olko urodzony(a) 23 mar. 1776, Chyżyny; zgon 8 kwie. 1776, Chyżyny.
    4. 9. Honorata Olko urodzony(a) 17 sty. 1780, Chyżyny.
    5. Zofia Olko urodzony(a) 10 maj 1784, Chyżyny; zgon 22 sier. 1785, Chyżyny.

  5. 20.  Michał Skorupa (syn N Skorupa).

    Michał poślubił(a) Katarzyna Pieniak 20 list. 1774, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Katarzyna Pieniak
    Dzieci:
    1. 10. Wincenty Skorupa urodzony(a) 22 sty. 1777, Iwowe.
    2. Mikołaj Skorupa urodzony(a) 10 wrz. 1780, Iwowe.
    3. Anastazja Skorupa urodzony(a) 6 sty. 1783, Iwowe; zgon 12 sty. 1783, Iwowe.
    4. Pium Skorupa urodzony(a) 28 mar. 1784, Iwowe.
    5. Kornelia Skorupa urodzony(a) 8 paź. 1786, Iwowe; zgon 14 sier. 1788, Iwowe.
    6. Piotr Skorupa urodzony(a) 29 sty. 1789, Iwowe.
    7. Franciszek Skorupa urodzony(a) 12 paź. 1791, Iwowe; zgon 31 sier. 1794, Iwowe.
    8. Cyprian Skorupa urodzony(a) 27 wrz. 1795, Iwowe.

  7. 22.  Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Ludwik — Franciszka Paśnik. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Franciszka Paśnik
    Dzieci:
    1. Cyprian Gajowniczek urodzony(a) 26 wrz. 1791, Strachomin; zgon 26 sty. 1796, Strachomin.
    2. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 15 sier. 1793, Strachomin.
    3. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 19 sty. 1796, Strachomin; zgon 6 mar. 1796, Strachomin.
    4. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 22 sty. 1797, Strachomin; zgon 5 maj 1805, Strachomin.
    5. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 14 luty 1799, Strachomin; zgon 23 maj 1805, Strachomin.
    6. Elżbieta Gajowniczek urodzony(a) 19 wrz. 1802, Strachomin.
    7. Karol Gajowniczek urodzony(a) 2 list. 1805, Strachomin; zgon 3 kwie. 1806, Strachomin.
    8. 11. Ewa Gajowniczek urodzony(a) 24 gru. 1788, Strachomin.

  9. 24.  Jan Kowalski urodzony(a) 23 paź. 1779, Redzyńskie (syn Kazimierz Kowalski oraz Katarzyna Kusio); zgon 29 list. 1824, Laliny.

    Jan poślubił(a) Anastazja Stynka 28 sty. 1799, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Anastazja Stynka
    Dzieci:
    1. 12. Franciszek Kowalski urodzony(a) 13 paź. 1803, Laliny; zgon 4 mar. 1865, Laliny.
    2. Cecylia Kowalska urodzony(a) 18 paź. 1806, Laliny; zgon 15 gru. 1806, Laliny.
    3. Marianna Kowalska urodzony(a) 27 sty. 1808, Laliny; zgon 30 gru. 1811, Laliny.
    4. Józef Kowalski urodzony(a) 18 wrz. 1810, Laliny.
    5. Benedykt Kowalski urodzony(a) 26 mar. 1813, Redzyńskie; zgon 1 kwie. 1813, Redzyńskie.
    6. Karol Szymon Kowalski urodzony(a) 24 paź. 1815, Laliny; zgon 30 paź. 1815, Laliny.
    7. Maciej Kazimierz Kowalski urodzony(a) 25 luty 1817, Laliny; zgon 3 luty 1885, Laliny.
    8. Anastazja Marianna Kowalska urodzony(a) 20 lip. 1821, Laliny.

  11. 26.  Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek urodzony(a) 12 sier. 1764, Redzyńskie (syn Jakub Wiechetek oraz Zofia).

    Laurenty — Katarzyna Nocek. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Katarzyna Nocek
    Dzieci:
    1. Krystyna Wiechetek zgon 16 paź. 1844, Laliny.
    2. Mikołaj Wiechetek urodzony(a) 7 gru. 1790, Redzyńskie; zgon 25 lip. 1844, Laliny.
    3. Ladysław Wiechetek urodzony(a) 25 wrz. 1792, Redzyńskie.
    4. Agnieszka Wiechetek urodzony(a) 19 sty. 1795, Redzyńskie.
    5. Dorota Wiechetek urodzony(a) 7 luty 1797, Redzyńskie.
    6. Karolina Wiechetek urodzony(a) 7 paź. 1798, Redzyńskie.
    7. Franciszka Wiechetek urodzony(a) 9 wrz. 1800, Redzyńskie.
    8. Magdalena Wiechetek urodzony(a) 8 maj 1802, Redzyńskie; zgon 28 kwie. 1864, Redzyńskie.
    9. 13. Monika Wiechetek urodzony(a) 21 sier. 1804, Redzyńskie; zgon 30 mar. 1868, Laliny.
    10. Joanna Wiechetek urodzony(a) 23 paź. 1806, Redzyńskie.

  13. 28.  Piotr Zawileński urodzony(a) 1 sier. 1787, Chyżyny (syn Bartłomiej Zawileński oraz Elżbieta Śluzek); zgon 19 kwie. 1819, Chyżyny.

    Piotr poślubił(a) Anastazja Janus 21 sty. 1809, Latowicz. Anastazja (córka Stanisław Janus oraz Anastazja Świątek) urodzony(a) 28 gru. 1788, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Anastazja Janus urodzony(a) 28 gru. 1788, Chyżyny (córka Stanisław Janus oraz Anastazja Świątek).
    Dzieci:
    1. 14. Piotr Zawiliński
    2. Jan Mateusz Zawileński urodzony(a) 18 wrz. 1811, Chyżyny.

  15. 30.  Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin (syn Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio).

    Romuald poślubił(a) Ewa Miszta 26 maj 1811, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Ewa Miszta
    Dzieci:
    1. Piotr Paweł Reda urodzony(a) 29 czer. 1812, Strachomin.
    2. 15. Marianna Julianna Reda urodzony(a) 25 czer. 1814, Strachomin.
    3. Elżbieta Petronella Reda urodzony(a) 7 lip. 1816, Strachomin.
    4. Brygida Marianna Reda urodzony(a) 9 paź. 1818, Strachomin.
    5. Grzegorz Marcin Reda urodzony(a) 15 list. 1820, Strachomin.
    6. Kajetan Reda urodzony(a) 7 sier. 1823, Strachomin.
    7. Marcella Reda urodzony(a) 5 mar. 1825, Strachomin.
    8. Agnieszka Reda urodzony(a) 2 sty. 1827, Strachomin.
    9. Marianna Reda urodzony(a) 5 gru. 1830, Strachomin.