Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Helena Świątek

Helena Świątek

Kobieta 1861 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Helena Świątek urodzony(a) 15 paź. 1861, Strachomin (córka Stanisław Świątek oraz Marianna Ożarek).

    Helena poślubił(a) Józef Reda 29 sty. 1883, Latowicz. Józef (syn Grzegorz Marcin Reda oraz Katarzyna Petronella Sabak) urodzony(a) 7 3 1860, Strachomin. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Aleksandra Reda urodzony(a) 27 luty 1884, Strachomin.
    2. Stanisław Reda urodzony(a) 3 luty 1886, Strachomin.
    3. Weronika Reda urodzony(a) 2 luty 1887, Strachomin.
    4. Piotr Karol Reda urodzony(a) 22 paź. 1888, Strachomin.
    5. Walenty Reda urodzony(a) 10 luty 1890, Strachomin.
    6. Stefania Reda urodzony(a) 19 maj 1892, Strachomin.
    7. Marianna Reda urodzony(a) 16 kwie. 1894, Strachomin.
    8. Wiktor Kazimierz Reda urodzony(a) 18 wrz. 1896, Strachomin.
    9. Helena Reda urodzony(a) 19 lip. 1898, Strachomin.
    10. Franciszek Reda urodzony(a) 28 paź. 1900, Strachomin.
    11. Helena Reda urodzony(a) 14 sty. 1904, Strachomin.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Stanisław Świątek urodzony(a) 22 wrz. 1839, Strachomin (syn Franciszek Świątek oraz Weronika Nidek).

    Stanisław poślubił(a) Marianna Ożarek 8 luty 1860, Latowicz. Marianna (córka Mikołaj Ożarek oraz Dorota Nidek) urodzony(a) 8 mar. 1841, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Ożarek urodzony(a) 8 mar. 1841, Latowicz (córka Mikołaj Ożarek oraz Dorota Nidek).
    Dzieci:
    1. 1. Helena Świątek urodzony(a) 15 paź. 1861, Strachomin.
    2. Aleksandra Świątek urodzony(a) 10 wrz. 1863, Strachomin.
    3. Teofila Świątek urodzony(a) 30 paź. 1865, Strachomin.
    4. Marianna Świątek ( Świątkowska ) urodzony(a) 13 luty 1868, Strachomin.
    5. Walenty Świątek urodzony(a) 19 luty 1870, Strachomin.
    6. Jan Świątek urodzony(a) 1 mar. 1872, Strachomin.
    7. Franciszek Świątek urodzony(a) 30 sty. 1879, Strachomin.
    8. Aleksander Świątek urodzony(a) 21 sier. 1881, Strachomin.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Franciszek Świątek urodzony(a) 12 paź. 1807, Strachomin (syn Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda).

    Franciszek poślubił(a) Weronika Nidek 18 luty 1827, Latowicz. Weronika (córka Bernard Niedek oraz Katarzyna Ryfka (Zatorska)) urodzony(a) 11 lip. 1806, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Weronika Nidek urodzony(a) 11 lip. 1806, Strachomin (córka Bernard Niedek oraz Katarzyna Ryfka (Zatorska)).
    Dzieci:
    1. Zuzanna Świątek urodzony(a) 14 wrz. 1829, Strachomin.
    2. Jan Świątek urodzony(a) 21 czer. 1833, Strachomin.
    3. Ignacy Świątek urodzony(a) 1 luty 1837, Strachomin.
    4. 2. Stanisław Świątek urodzony(a) 22 wrz. 1839, Strachomin.
    5. Marianna Świątek urodzony(a) 27 luty 1842, Strachomin.
    6. Salomea Świątek urodzony(a) 30 paź. 1843, Strachomin.
    7. Julianna Świątek urodzony(a) 29 paź. 1844, Strachomin; zgon 21 list. 1884, Laliny.
    8. Marianna Świątek urodzony(a) 24 mar. 1847, Strachomin; zgon 6 sty. 1922, Wężyczyn.
    9. Antonina Świątek urodzony(a) 31 maj 1850, Strachomin.

  3. 6.  Mikołaj Ożarek urodzony(a) 8 gru. 1805, Latowicz (syn Karol Ożarek oraz Małgorzata Bojanek).

    Mikołaj poślubił(a) Dorota Nidek 27 sty. 1824, Latowicz. Dorota (córka Jan Nidkiewicz oraz Małgorzata Walewska) urodzony(a) 1804, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Dorota Nidek urodzony(a) 1804, Latowicz (córka Jan Nidkiewicz oraz Małgorzata Walewska).
    Dzieci:
    1. Piotr Ożarek urodzony(a) 22 czer. 1827, Latowicz.
    2. Franciszka Ożarek urodzony(a) 1 mar. 1831, Latowicz.
    3. Ludwika Ożarek urodzony(a) 24 sier. 1832, Latowicz.
    4. Karol Ożarek urodzony(a) 24 paź. 1837, Latowicz.
    5. Agnieszka Ożarek urodzony(a) 21 paź. 1838, Latowicz.
    6. 3. Marianna Ożarek urodzony(a) 8 mar. 1841, Latowicz.
    7. Helena Ożarek urodzony(a) 10 kwie. 1845, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin (syn Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek).

    Mikołaj poślubił(a) Małgorzata Reda 23 luty 1794, Latowicz. Małgorzata (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio) urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Świątek urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin.
    2. Jan Świątek urodzony(a) 28 sty. 1798, Strachomin.
    3. Kunegunda Świątek urodzony(a) 24 czer. 1800, Strachomin; zgon 5 maj 1805, Strachomin.
    4. Konstancja Świątek urodzony(a) 19 luty 1803, Strachomin; zgon 12 maj 1805, Strachomin.
    5. Ludwika Świątek urodzony(a) 25 kwie. 1805, Strachomin.
    6. 4. Franciszek Świątek urodzony(a) 12 paź. 1807, Strachomin.
    7. Izydor Świątek urodzony(a) 4 kwie. 1810, Strachomin.
    8. Roch Piotr Świątek urodzony(a) 13 sier. 1812, Strachomin.
    9. Bonifacy Jan Świątek urodzony(a) 19 czer. 1815, Strachomin.
    10. Teresa Jadwiga Świątek urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin.

  3. 10.  Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin (syn Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).

    Bernard — Katarzyna Ryfka (Zatorska). [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Katarzyna Ryfka (Zatorska)
    Dzieci:
    1. Remigiusz Niedek urodzony(a) 2 wrz. 1799, Strachomin; zgon 1 list. 1799, Strachomin.
    2. Baltazar Miedek urodzony(a) 6 sty. 1801, Strachomin.
    3. Marianna Nidek urodzony(a) 6 kwie. 1803, Strachomin.
    4. Elżbieta Niedek urodzony(a) 29 czer. 1805, Strachomin; zgon 5 lip. 1805, Strachomin.
    5. 5. Weronika Nidek urodzony(a) 11 lip. 1806, Strachomin.
    6. Zofia Julianna Niedek urodzony(a) 18 czer. 1809, Strachomin.
    7. Łucja Marianna Niedek urodzony(a) 9 gru. 1811, Strachomin; zgon 28 gru. 1814, Strachomin.
    8. Karolina Jozefa Nidek urodzony(a) 31 paź. 1814, Strachomin.
    9. Anastazja Konstancja Niedek urodzony(a) 10 kwie. 1817, Strachomin; zgon 12 wrz. 1819, Strachomin.
    10. Apolonia Nidek urodzony(a) 1821, Strachomin.

  5. 12.  Karol Ożarek urodzony(a) 4 list. 1773, Latowicz (syn Fabian Ożarek oraz Katarzyna Bojanek); zgon 20 kwie. 1814, Latowicz.

    Karol poślubił(a) Małgorzata Bojanek 24 sty. 1796, Latowicz. Małgorzata (córka Grzegorz Bojanek oraz Ewa Ciernio) urodzony(a) 6 lip. 1778, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Małgorzata Bojanek urodzony(a) 6 lip. 1778, Latowicz (córka Grzegorz Bojanek oraz Ewa Ciernio).
    Dzieci:
    1. Julianna Ożarek urodzony(a) 18 luty 1796, Latowicz; zgon 3 gru. 1801, Latowicz.
    2. Marianna Ożarek urodzony(a) 5 kwie. 1799, Latowicz; zgon 12 gru. 1801, Latowicz.
    3. Katarzyna Ożarek urodzony(a) 5 list. 1801, Latowicz; zgon 26 wrz. 1802, Latowicz.
    4. Franciszka Ożarek urodzony(a) 23 sier. 1803, Latowicz.
    5. 6. Mikołaj Ożarek urodzony(a) 8 gru. 1805, Latowicz.
    6. Julianna Ożarek urodzony(a) 13 luty 1808, Latowicz.
    7. Katarzyna Ożarek urodzony(a) 31 mar. 1810, Latowicz.
    8. Jan Ubald Ożarek urodzony(a) 10 maj 1811, Latowicz; zgon 28 lip. 1813, Latowicz.
    9. Janusz Ożarek urodzony(a) 11 maj 1811, Latowicz.

  7. 14.  Jan Nidkiewicz urodzony(a) 25 czer. 1771, Latowicz (syn Andrzej Nidek oraz Rozalia Maleta).

    Jan poślubił(a) Małgorzata Walewska 16 luty 1800, Latowicz. Małgorzata (córka Maciej Walewski oraz Marianna) urodzony(a) 16 lip. 1761, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Małgorzata Walewska urodzony(a) 16 lip. 1761, Latowicz (córka Maciej Walewski oraz Marianna).
    Dzieci:
    1. Adalbertus (Wojciech) Nidek urodzony(a) 11 kwie. 1801, Latowicz.
    2. 7. Dorota Nidek urodzony(a) 1804, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Walenty Świątek urodzony(a) 1728, Strachomin (syn N Świątek); zgon 24 gru. 1792, Strachomin.

    Walenty — Katarzyna Gajowniczek. Katarzyna urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Krystyna Świątek urodzony(a) 12 wrz. 1756, Strachomin.
    2. Katarzyna Świątek
    3. Anastazja Świątek urodzony(a) 27 gru. 1761, Strachomin.
    4. 8. Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin.
    5. Benedykt Świątek urodzony(a) 16 lip. 1767, Strachomin.
    6. Paweł Świątek urodzony(a) 1 lip. 1770, Strachomin.
    7. Grzegorz Świątek urodzony(a) 28 maj 1773, Strachomin.
    8. Aleksander Świątek urodzony(a) 3 maj 1776, Strachomin.
    9. Scholastyka Świątek urodzony(a) 17 luty 1779, Strachomin.

  3. 18.  Franciszek Reda (syn N Reda); zgon 20 luty 1813, Strachomin.

    Franciszek poślubił(a) Marianna Rechnio 15 luty 1767, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Marianna Rechnio
    Dzieci:
    1. Karol Reda urodzony(a) 7 list. 1768, Strachomin.
    2. Cyprian Reda urodzony(a) 14 wrz. 1771, Strachomin; zgon 21 wrz. 1771, Strachomin.
    3. Katarzyna Reda urodzony(a) 24 list. 1772, Strachomin; zgon 18 wrz. 1799, Redzyńskie.
    4. Franciszek Reda Reda urodzony(a) 11 paź. 1775, Strachomin; zgon 24 sier. 1776, Strachomin.
    5. 9. Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin.
    6. Krystyna Reda urodzony(a) 14 wrz. 1780, Strachomin.
    7. Jędrzej Reda urodzony(a) 16 paź. 1783, Strachomin.
    8. Jan Reda urodzony(a) 26 czer. 1787, Strachomin.
    9. Damazy Reda urodzony(a) 13 gru. 1791, Strachomin; zgon 30 kwie. 1808, Strachomin.

  5. 20.  Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744 (syn N Niedek); zgon 18 luty 1820, Strachomin.

    Kazimierz poślubił(a) Franciszka Kozianka Franciszka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Franciszka Kozianka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Andrzej Miedek urodzony(a) 4 luty 1770, Strachomin.
    2. Karol Niedek urodzony(a) 10 list. 1772, Strachomin; zgon 17 list. 1772, Strachomin.
    3. Franciszek Miedek urodzony(a) 10 kwie. 1774, Strachomin; zgon 14 maj 1775, Strachomin.
    4. 10. Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin.
    5. Justyna Nidek urodzony(a) 27 czer. 1779, Strachomin.
    6. Grzegorz Nidek urodzony(a) 13 mar. 1782, Strachomin.
    7. Komelia Nidek urodzony(a) 18 wrz. 1785, Strachomin.
    8. Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin.
    9. Helena Nidek urodzony(a) 2 sier. 1790, Strachomin.
    10. Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin.

  7. 24.  Fabian Ożarek urodzony(a) 1718 (syn N Ożarek); zgon 4 sier. 1801, Latowicz.

    Fabian poślubił(a) Katarzyna Bojanek 8 luty 1762, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Katarzyna Bojanek
    Dzieci:
    1. Łukasz Ożarek urodzony(a) 8 paź. 1762, Latowicz.
    2. Mateusz Ożarek urodzony(a) 18 wrz. 1764, Latowicz.
    3. Szymon Ożarek urodzony(a) 28 paź. 1769, Latowicz; zgon 3 lip. 1773, Latowicz.
    4. 12. Karol Ożarek urodzony(a) 4 list. 1773, Latowicz; zgon 20 kwie. 1814, Latowicz.

  9. 26.  Grzegorz Bojanek (syn Żyjący).

    Grzegorz poślubił(a) Ewa Ciernio [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Ewa Ciernio
    Dzieci:
    1. Krzysztof Bojanek urodzony(a) 24 lip. 1771, Latowicz.
    2. Franciszek Bojanek urodzony(a) 30 sty. 1774, Latowicz; zgon 5 kwie. 1776, Latowicz.
    3. Mateusz Bojanek urodzony(a) 19 wrz. 1776, Latowicz; zgon 8 czer. 1777, Latowicz.
    4. 13. Małgorzata Bojanek urodzony(a) 6 lip. 1778, Latowicz.

  11. 28.  Andrzej Nidek (syn N Niedek).

    Andrzej — Rozalia Maleta. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Rozalia Maleta
    Dzieci:
    1. 14. Jan Nidkiewicz urodzony(a) 25 czer. 1771, Latowicz.
    2. Walenty Nidkiewicz urodzony(a) 7 luty 1775, Latowicz; zgon 17 sier. 1775, Latowicz.
    3. Marianna Nidkiewicz urodzony(a) 27 mar. 1776, Latowicz.
    4. Julianna Nidkiewicz urodzony(a) 26 czer. 1779, Latowicz.
    5. Józef Midek urodzony(a) 19 mar. 1782, Latowicz; zgon 1783, Latowicz.
    6. Mikołaj Nidek urodzony(a) 4 gru. 1784, Latowicz.
    7. Franciszka MIdek urodzony(a) 19 mar. 1782, Latowicz.
    8. Antonina Niedek urodzony(a) 17 maj 1788, Latowicz.
    9. Damazy Nidek urodzony(a) 9 gru. 1792, Latowicz.

  13. 30.  Maciej Walewski urodzony(a) 1717; zgon 10 kwie. 1767, Latowicz.

    Maciej — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Marianna
    Dzieci:
    1. Wincenty Walewski urodzony(a) 29 lip. 1758, Latowicz; zgon 4 luty 1810, Latowicz.
    2. 15. Małgorzata Walewska urodzony(a) 16 lip. 1761, Latowicz.
    3. Jakub Walewski urodzony(a) 18 kwie. 1765, Latowicz.