Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Ignacy Brauła

Ignacy Brauła

Mężczyzna 1870 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Ignacy Brauła urodzony(a) 29 wrz. 1870, Wielgolas (syn Grzegorz Brauła oraz Apolonia Wójcik).

    Ignacy poślubił(a) Marianna Gajowniczek 21 list. 1892, Latowicz. Marianna (córka Franciszek Gajowniczek oraz Ludwika Reda) urodzony(a) 25 list. 1871, Strachomin. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Weronika Brauła urodzony(a) 17 wrz. 1893, Wielgolas.
    2. Aleksandra Brauła urodzony(a) 18 gru. 1894, Wielgolas.
    3. Piotr Brauła urodzony(a) 18 paź. 1898, Wielgolas.
    4. Stefania Brauła urodzony(a) 25 mar. 1902, Wielgolas.
    5. Bronisława Brauła urodzony(a) 20 sier. 1905, Wielgolas.
    6. Jan Brauła urodzony(a) 15 sty. 1911, Wielgolas.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Grzegorz Brauła urodzony(a) 12 mar. 1828, Wielgolas (syn Łukasz Brauła oraz Antonina Świątek).

    Grzegorz poślubił(a) Apolonia Wójcik 29 sty. 1849, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Apolonia Wójcik (córka Jan Wójcik oraz Franciszka Reda).
    Dzieci:
    1. Tomasz Brauła urodzony(a) 20 gru. 1851, Wielgolas.
    2. Katarzyna Brauła urodzony(a) 13 list. 1854, Wielgolas.
    3. Stanisław Brauła urodzony(a) 28 gru. 1857, Wielgolas.
    4. Franciszek Brauła urodzony(a) 27 sier. 1859, Wielgolas.
    5. Jan Brauła urodzony(a) 26 mar. 1862, Wielgolas.
    6. Ludwik Brauła urodzony(a) 30 lip. 1864, Wielgolas.
    7. Piotr Brauła urodzony(a) 11 paź. 1866, Wielgolas.
    8. Piotr Paweł Brauła urodzony(a) 27 czer. 1868, Wielgolas.
    9. 1. Ignacy Brauła urodzony(a) 29 wrz. 1870, Wielgolas.
    10. Marianna Brauła urodzony(a) 6 list. 1873, Wielgolas.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Łukasz Brauła urodzony(a) 16 paź. 1796, Wielgolas (syn Stanisław Brauła oraz Agnieszka Szwięch).

    Łukasz poślubił(a) Antonina Świątek 29 luty 1824, Latowicz. Antonina (córka Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek) urodzony(a) 1803, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Antonina Świątek urodzony(a) 1803, Strachomin (córka Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Małgorzata Brauła urodzony(a) 5 czer. 1825, Wielgolas.
    2. Karolina Brauła urodzony(a) 2 list. 1826, Wielgolas.
    3. 2. Grzegorz Brauła urodzony(a) 12 mar. 1828, Wielgolas.
    4. Cecylia Brauła urodzony(a) 4 list. 1830, Wielgolas; zgon 21 sier. 1886, Wielgolas.
    5. Ludwika Brauła urodzony(a) 25 mar. 1833, Wielgolas; zgon 25 list. 1913, Redzyńskie.
    6. Jakub Brauła urodzony(a) 22 lip. 1835, Wielgolas.
    7. Marcella Brauła urodzony(a) 13 sty. 1838, Wielgolas.
    8. Marianna Brauła urodzony(a) 4 lip. 1842, Wielgolas.

  3. 6.  Jan Wójcik urodzony(a) 14 kwie. 1800, Borówek (syn Adalbertus Wójt oraz Helena Sątorek).

    Jan poślubił(a) Franciszka Reda 6 luty 1820, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Franciszka Reda
    Dzieci:
    1. Teresa Wójcik urodzony(a) 17 paź. 1821, Borówek; zgon 30 paź. 1887, Budy Wielgoleskie.
    2. Marianna Wójcik urodzony(a) 19 sier. 1824, Borówek.
    3. Józef Wójcik urodzony(a) 19 mar. 1828, Borówek.
    4. 3. Apolonia Wójcik
    5. Franciszek Wójcik urodzony(a) 9 wrz. 1833, Borówek.
    6. Józefa Wójcik
    7. Franciszka Wójcik urodzony(a) 1838, Borówek.
    8. Walenty Wójcik urodzony(a) 1841, Borówek.
    9. Katarzyna Wójcik urodzony(a) 23 mar. 1844, Borówek.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Stanisław Brauła urodzony(a) 27 wrz. 1757, Wielgolas (syn Tomasz Brauła oraz Ewa Zwierz).

    Stanisław poślubił(a) Agnieszka Szwięch 11 luty 1787, Latowicz. Agnieszka (córka Jan Szwięch oraz Marianna Grzendowa) urodzony(a) 19 sty. 1769, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Agnieszka Szwięch urodzony(a) 19 sty. 1769, Wielgolas (córka Jan Szwięch oraz Marianna Grzendowa).
    Dzieci:
    1. Dydak Brauła urodzony(a) 17 list. 1789, Wielgolas.
    2. Elżbieta Brauła urodzony(a) 1 list. 1792, Wielgolas.
    3. 4. Łukasz Brauła urodzony(a) 16 paź. 1796, Wielgolas.
    4. Sylwester Brauła urodzony(a) 1 sty. 1802, Wielgolas.
    5. Jan Brauła urodzony(a) 19 czer. 1806, Wielgolas.
    6. Agata Brauła urodzony(a) 4 luty 1810, Wielgolas.
    7. Jan Brauła urodzony(a) 19 czer. 1806, Wielgolas; zgon 6 kwie. 1807, Wielgolas.
    8. Agata Brauła urodzony(a) 4 luty 1810, Wielgolas.

  3. 10.  Andrzej Świątek urodzony(a) 30 list. 1756, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Marianna).

    Andrzej poślubił(a) Anastazja Gajowniczek 3 luty 1782, Latowicz. Anastazja (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda) urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).
    Dzieci:
    1. Cecylia Świątek urodzony(a) 22 list. 1782, Strachomin; zgon 20 mar. 1785, Strachomin.
    2. Teresa Świątek urodzony(a) 17 paź. 1784, Strachomin.
    3. Walenty Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1786, Strachomin.
    4. Janina Świątek urodzony(a) 29 paź. 1788, Strachomin; zgon 20 gru. 1799, Strachomin.
    5. Dydak Świątek urodzony(a) 13 list. 1790, Strachomin; zgon 7 maj 1792, Strachomin.
    6. Franciszka Świątek urodzony(a) 11.031793, Strachomin; zgon 20 sty. 1796, Strachomin.
    7. Marianna Świątek urodzony(a) 16 lip. 1797, Strachomin.
    8. Jan Świątek urodzony(a) 4 luty 1800, Strachomin.
    9. 5. Antonina Świątek urodzony(a) 1803, Strachomin.
    10. Szczęsny Świątek urodzony(a) 9 sty. 1806, Strachomin.

  5. 12.  Adalbertus Wójt urodzony(a) 17 kwie. 1759, Borówek (syn Mateusz Wójt oraz Regina).

    Adalbertus poślubił(a) Helena Sątorek 23 sty. 1785, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Helena Sątorek
    Dzieci:
    1. Jan Wójcik urodzony(a) 12 lip. 1786, Borówek.
    2. Brygida Wójcik urodzony(a) 8 paź. 1788, Borówek.
    3. Monika Wójcik urodzony(a) 6 maj 1794, Borówek.
    4. Justyna Wójcik urodzony(a) 25 wrz. 1797, Borówek.
    5. 6. Jan Wójcik urodzony(a) 14 kwie. 1800, Borówek.
    6. Joachim Wójcik urodzony(a) 7 wrz. 1802, Borówek.
    7. Teodor Wójcik urodzony(a) 26 mar. 1805, Borówek.
    8. Urszula Wójcik urodzony(a) 17 paź. 1807, Borówek.
    9. Hedwiga Wójcik urodzony(a) 17 paź. 1807, Borówek.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Tomasz Brauła urodzony(a) 1732 (syn N Brauła); zgon 21 kwie. 1772, Waliska.

    Tomasz — Ewa Zwierz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Ewa Zwierz
    Dzieci:
    1. Barbara Brauła urodzony(a) 1756, Wielgolas; zgon 23 wrz. 1814, Wielgolas.
    2. 8. Stanisław Brauła urodzony(a) 27 wrz. 1757, Wielgolas.
    3. Magdalena Brauła urodzony(a) 19 lip. 1760, Wielgolas.
    4. Scholastyka Brauła urodzony(a) 12 luty 1763, Wielgolas.
    5. Maciej Brauła urodzony(a) 23 luty 1766, Wielgolas.
    6. Klemens Brauła urodzony(a) 23 list. 1768, Wielgolas; zgon 19 gru. 1774, Wielgolas.
    7. Fabian Brauła urodzony(a) 21 sty. 1772, Wielgolas; zgon 19 maj 1778, Wielgolas.

  3. 18.  Jan Szwięch urodzony(a) 1725, Wielgolas; zgon 23 gru. 1785, Wielgolas.

    Jan poślubił(a) Marianna Grzendowa 7 luty 1768, Latowicz. Marianna urodzony(a) , Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Marianna Grzendowa urodzony(a) , Chyżyny.
    Dzieci:
    1. 9. Agnieszka Szwięch urodzony(a) 19 sty. 1769, Wielgolas.
    2. Marcin Święch urodzony(a) 6 sty. 1771, Wielgolas.
    3. Feliks Święch urodzony(a) 16 maj 1773, Wielgolas.
    4. Romuald Święch urodzony(a) 4 luty 1776, Wielgolas.
    5. Katarzyna Święch urodzony(a) 26 kwie. 1778, Wielgolas.
    6. Wincenty Święch urodzony(a) 15 kwie. 1779, Wielgolas.
    7. Teresa Święch urodzony(a) 14 paź. 1781, Wielgolas.
    8. Onufry Święch urodzony(a) 10 czer. 1783, Wielgolas.
    9. Małgorzata Święch urodzony(a) 10 czer. 1783, Wielgolas.
    10. Hipolit Cyprian Święch urodzony(a) 15 sier. 1784, Wielgolas.

  5. 20.  Andrzej Świątek urodzony(a) 1736, Strachomin (syn N Świątek); zgon 27 paź. 1781, Strachomin.

    Andrzej — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Marianna
    Dzieci:
    1. 10. Andrzej Świątek urodzony(a) 30 list. 1756, Strachomin.
    2. Rozalia i Ludwika Świątek urodzony(a) 6 wrz. 1764, Strachomin.

  7. 22.  Szymon Gajowniczek urodzony(a) 1701, Strachomin (syn N Gajowniczek); zgon 18 maj 1785, Strachomin.

    Szymon — Zuzanna Reda. Zuzanna urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Zuzanna Reda urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin.
    2. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 17 list. 1756, Strachomin; zgon 13 luty 1759, Strachomin.
    3. Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin.
    4. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1760, Strachomin.
    5. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 15 list. 1761, Strachomin.
    6. 11. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin.
    7. Bartłomiej Gajowniczek urodzony(a) 24 sier. 1765, Strachomin.
    8. Marek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1767, Strachomin.
    9. Barbara Gajowniczek urodzony(a) 6 gru. 1770, Strachomin; zgon 19 mar. 1772, Strachomin.

  9. 24.  Mateusz Wójt (syn N Wójcik).

    Mateusz — Regina. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Regina
    Dzieci:
    1. Apolonia Wójt urodzony(a) 7 luty 1757, Borówek.
    2. 12. Adalbertus Wójt urodzony(a) 17 kwie. 1759, Borówek.
    3. Gemetlos Wójt urodzony(a) 1 luty 1761, Borówek.
    4. Agata Wójt urodzony(a) 3 luty 1765, Borówek.