Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Marianna Gajowniczek

Marianna Gajowniczek

Kobieta 1888 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marianna Gajowniczek urodzony(a) 4 lip. 1888, Strachomin (córka Jan Gajowniczek oraz Eleonora Pazura).

    Marianna poślubił(a) Michał Niedek 25 luty 1908, Latowicz. Michał (syn Łukasz Niedek oraz Krystyna Reda) urodzony(a) 1883, Strachomin. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Regina Niedek urodzony(a) 13 kwie. 1909, Iwowe.
    2. Stanisława Niedek urodzony(a) 28 sier. 1911, Strachomin.
    3. Jan Niedek urodzony(a) 29 mar. 1913, Strachomin.
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Gajowniczek urodzony(a) 16 gru. 1857, Strachomin (syn Piotr Gajowniczek oraz Marianna Świątek).

    Jan poślubił(a) Eleonora Pazura 19 sty. 1880, Latowicz. Eleonora (córka Ignacy Błażej Pazura oraz Franciszka Ptasińska) urodzony(a) 20 luty 1859, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Eleonora Pazura urodzony(a) 20 luty 1859, Laliny (córka Ignacy Błażej Pazura oraz Franciszka Ptasińska).
    Dzieci:
    1. Anna Gajowniczek urodzony(a) 28 maj 1881, Strachomin.
    2. Weronika Gajowniczek urodzony(a) 6 luty 1884, Strachomin.
    3. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 25 sty. 1885, Strachomin.
    4. 1. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 4 lip. 1888, Strachomin.
    5. Helena Gajowniczek urodzony(a) 10 lip. 1892, Strachomin.
    6. Franciszek Paulin Gajowniczek urodzony(a) 22 czer. 1894, Strachomin.
    7. Jan Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 27 sty. 1897, Strachomin.
    8. Kolekta Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 7 mar. 1900, Strachomin.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Piotr Gajowniczek urodzony(a) 12 paź. 1825, Strachomin (syn Benedykt Gajowniczek oraz Teresa Świątek).

    Piotr poślubił(a) Marianna Świątek 24 list. 1845, Latowicz. Marianna (córka Szczęsny Świątek oraz Julianna Reda) urodzony(a) 17 list. 1826, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Świątek urodzony(a) 17 list. 1826, Oleksianka (córka Szczęsny Świątek oraz Julianna Reda).
    Dzieci:
    1. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1847, Strachomin.
    2. Łucja Gajowniczek urodzony(a) 6 gru. 1848, Strachomin.
    3. Jan Gajowniczek urodzony(a) 22 mar. 1851, Strachomin.
    4. Agata Gajowniczek urodzony(a) 25 sty. 1853, Strachomin.
    5. Józef Gajowniczek urodzony(a) 13 mar. 1856, Strachomin.
    6. 2. Jan Gajowniczek urodzony(a) 16 gru. 1857, Strachomin.
    7. Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 26 kwie. 1859, Strachomin.
    8. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1860, Strachomin.
    9. Marek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1860, Strachomin.
    10. Paweł Gajowniczek urodzony(a) 28 czer. 1861, Strachomin.

  3. 6.  Ignacy Błażej Pazura urodzony(a) 2 luty 1817, Laliny (syn Remigiusz Pazura oraz Rozalia Dynek); zgon 14 sty. 1886, Laliny.

    Ignacy poślubił(a) Franciszka Ptasińska 15 lip. 1855, Latowicz. Franciszka (córka Wojciech Ptasiński oraz Marcella Bobotek) urodzony(a) 9 paź. 1830, Wielgolas; zgon 12 wrz. 1893, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Franciszka Ptasińska urodzony(a) 9 paź. 1830, Wielgolas (córka Wojciech Ptasiński oraz Marcella Bobotek); zgon 12 wrz. 1893, Laliny.
    Dzieci:
    1. Grzegorz Pazura urodzony(a) 17 list. 1856, Laliny; zgon 13 gru. 1931, Laliny.
    2. 3. Eleonora Pazura urodzony(a) 20 luty 1859, Laliny.
    3. Marianna Pazura urodzony(a) 25 paź. 1861, Laliny; zgon 17 luty 1863, Laliny.
    4. Teofil Pazura urodzony(a) 29 luty 1864, Laliny; zgon 21 maj 1937, Warszawa; was buried , Cmentarz Powązkowski.
    5. Jan Pazura urodzony(a) 21 sty. 1867, Laliny.
    6. Karol Pazura urodzony(a) 26 paź. 1869, Laliny.
    7. Marianna Pazura urodzony(a) 17 kwie. 1873, Laliny; zgon 3 luty 1874, Laliny.
    8. Antoni Pazura urodzony(a) 26 kwie. 1875, Laliny; zgon 22 kwie. 1919, Staszów.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Benedykt Gajowniczek urodzony(a) 22 mar. 1802, Strachomin (syn Józef Gajowniczek oraz Marianna Wronowska).

    Benedykt poślubił(a) Teresa Świątek 25 luty 1821, Latowicz. Teresa (córka Łukasz Świątek oraz Zofia Gertruda Dzięcioł) urodzony(a) 31 paź. 1802, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Teresa Świątek urodzony(a) 31 paź. 1802, Oleksianka (córka Łukasz Świątek oraz Zofia Gertruda Dzięcioł).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 16 wrz. 1823, Strachomin.
    2. 4. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 12 paź. 1825, Strachomin.
    3. Szymon Gajowniczek urodzony(a) 7 paź. 1827, Strachomin.
    4. Elżbieta Gajowniczek urodzony(a) 31 paź. 1829, Strachomin.

  3. 10.  Szczęsny Świątek urodzony(a) 9 sty. 1806, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek).

    Szczęsny poślubił(a) Julianna Reda 13 luty 1825, Latowicz. Julianna (córka Tomasz Reda oraz Helena Gielo) urodzony(a) 19 luty 1809, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Julianna Reda urodzony(a) 19 luty 1809, Oleksianka (córka Tomasz Reda oraz Helena Gielo).
    Dzieci:
    1. 5. Marianna Świątek urodzony(a) 17 list. 1826, Oleksianka.
    2. Szczepan Świątek urodzony(a) 4 sier. 1828, Oleksianka.
    3. Anna Świątek urodzony(a) 24 lip. 1830, Oleksianka.
    4. Ludwika Świątek urodzony(a) 16 sier. 1835, Oleksianka.
    5. Magdalena Świątek urodzony(a) 4 kwie. 1839, Oleksianka.
    6. Leon Świątek urodzony(a) 7 kwie. 1840, Oleksianka.
    7. Stanisław Świątek urodzony(a) 8 maj 1844, Oleksianka.
    8. Stanisław Świątek urodzony(a) 3 maj 1845, Oleksianka.
    9. Katarzyna Świątek urodzony(a) 17 paź. 1847, Oleksianka.
    10. Franciszek Świątek urodzony(a) 25 mar. 1849, Oleksianka.
    11. Agnieszka Świątek urodzony(a) 21 sty. 1853, Oleksianka.

  5. 12.  Remigiusz Pazura urodzony(a) 2 paź. 1787, Laliny (syn Szczepan (Stefan) Pazura oraz Magdalena Krawiec); zgon 18 sty. 1844, Laliny.

    Remigiusz poślubił(a) Rozalia Dynek 29 czer. 1806, Latowicz. Rozalia (córka Jacek (Hiacynt) Dynek oraz Agata Urbanek) urodzony(a) 29 sier. 1790, Laliny; zgon 20 list. 1843, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Rozalia Dynek urodzony(a) 29 sier. 1790, Laliny (córka Jacek (Hiacynt) Dynek oraz Agata Urbanek); zgon 20 list. 1843, Laliny.
    Dzieci:
    1. Tekla Pazura urodzony(a) 23 wrz. 1810, Laliny; zgon 21 sier. 1872, Laliny.
    2. Katarzyna Małgorzata Pazura urodzony(a) 11 czer. 1813, Laliny.
    3. 6. Ignacy Błażej Pazura urodzony(a) 2 luty 1817, Laliny; zgon 14 sty. 1886, Laliny.
    4. Fabian Sebastian Pazura urodzony(a) 18 sty. 1820, Laliny.
    5. Appollonia Pazura urodzony(a) 15 luty 1823, Laliny; zgon 14 kwie. 1824, Laliny.
    6. Wincenty Pazura urodzony(a) 8 lip. 1827, Laliny.

  7. 14.  Wojciech Ptasiński urodzony(a) 1810, Ptaki (syn Franciszek Ptaszyński oraz Joanna Stanieta).

    Wojciech poślubił(a) Marcella Bobotek 26 paź. 1828, Latowicz. Marcella (córka Hilary Bobotek oraz Krystyna Zabielska) urodzony(a) 28 kwie. 1807, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Marcella Bobotek urodzony(a) 28 kwie. 1807, Wielgolas (córka Hilary Bobotek oraz Krystyna Zabielska).
    Dzieci:
    1. 7. Franciszka Ptasińska urodzony(a) 9 paź. 1830, Wielgolas; zgon 12 wrz. 1893, Laliny.
    2. Karol Ptasiński urodzony(a) 4 list. 1832, Wielgolas.
    3. Karol Ptasiński urodzony(a) 20 lip. 1835, Wielgolas.
    4. Łucja Ptasińska urodzony(a) 6 gru. 1842, Wielgolas.
    5. Elżbieta Ptasińska urodzony(a) 4 lip. 1845, Wielgolas.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Józef Gajowniczek urodzony(a) 19 mar. 1761, Strachomin (syn Stefan Gajowniczek oraz Małgorzata).

    Józef poślubił(a) Marianna Wronowska 1 luty 1789, Latowicz. Marianna (córka Piotr Wronoski oraz Katarzyna) urodzony(a) 10 gru. 1764, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Wronowska urodzony(a) 10 gru. 1764, Iwowe (córka Piotr Wronoski oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Błażej Gajowniczek urodzony(a) 1 luty 1790, Strachomin.
    2. Benedykt Gajowniczek urodzony(a) 21 mar. 1793, Strachomin.
    3. Mikołaj Gajowniczek urodzony(a) 9 gru. 1794, Strachomin.
    4. Romuald Gajowniczek urodzony(a) 5 luty 1797, Strachomin.
    5. Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 27 luty 1799, Strachomin; zgon 7 kwie. 1844, Laliny.
    6. 8. Benedykt Gajowniczek urodzony(a) 22 mar. 1802, Strachomin.
    7. Łukasz Gajowniczek urodzony(a) 19 paź. 1805, Strachomin.

  3. 18.  Łukasz Świątek urodzony(a) 18 paź. 1778, Iwowe (syn Franciszek Świątek oraz Franciszka Pieniak).

    Łukasz poślubił(a) Zofia Gertruda Dzięcioł 06.111.1796, Latowicz. Zofia (córka Wincenty Dzięcioł oraz Małgorzata Płatek) urodzony(a) 11 list. 1777, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Zofia Gertruda Dzięcioł urodzony(a) 11 list. 1777, Oleksianka (córka Wincenty Dzięcioł oraz Małgorzata Płatek).
    Dzieci:
    1. Marcin Świątek urodzony(a) 12 list. 1797, Oleksianka.
    2. Klara Świątek urodzony(a) 8 sier. 1800, Oleksianka.
    3. 9. Teresa Świątek urodzony(a) 31 paź. 1802, Oleksianka.
    4. Błażej Świątek urodzony(a) 3 luty 1805, Oleksianka.
    5. Franciszka Świątek urodzony(a) 7 mar. 1807, Oleksianka.
    6. Piotr Świątek urodzony(a) 29 lip. 1810, Oleksianka.
    7. Katarzyna Franciszka Świątek urodzony(a) 28 kwie. 1813, Oleksianka.

  5. 20.  Andrzej Świątek urodzony(a) 30 list. 1756, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Marianna).

    Andrzej poślubił(a) Anastazja Gajowniczek 3 luty 1782, Latowicz. Anastazja (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda) urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).
    Dzieci:
    1. Cecylia Świątek urodzony(a) 22 list. 1782, Strachomin; zgon 20 mar. 1785, Strachomin.
    2. Teresa Świątek urodzony(a) 17 paź. 1784, Strachomin.
    3. Walenty Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1786, Strachomin.
    4. Janina Świątek urodzony(a) 29 paź. 1788, Strachomin; zgon 20 gru. 1799, Strachomin.
    5. Dydak Świątek urodzony(a) 13 list. 1790, Strachomin; zgon 7 maj 1792, Strachomin.
    6. Franciszka Świątek urodzony(a) 11.031793, Strachomin; zgon 20 sty. 1796, Strachomin.
    7. Marianna Świątek urodzony(a) 16 lip. 1797, Strachomin.
    8. Jan Świątek urodzony(a) 4 luty 1800, Strachomin.
    9. Antonina Świątek urodzony(a) 1803, Strachomin.
    10. 10. Szczęsny Świątek urodzony(a) 9 sty. 1806, Strachomin.

  7. 22.  Tomasz Reda urodzony(a) 6 mar. 1781, Strachomin (syn Paweł Reda oraz Katarzna Sęcek).

    Tomasz poślubił(a) Helena Gielo 29 sty. 1804, Latowicz. Helena (córka Michał Gielo oraz Elżbieta Woźniak) urodzony(a) 3 sier. 1785, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Helena Gielo urodzony(a) 3 sier. 1785, Oleksianka (córka Michał Gielo oraz Elżbieta Woźniak).
    Dzieci:
    1. Paweł Reda urodzony(a) 27 sty. 1807, Oleksianka.
    2. 11. Julianna Reda urodzony(a) 19 luty 1809, Oleksianka.
    3. Antonina Petronella Reda urodzony(a) 11 czer. 1811, Oleksianka.
    4. Grzegorz Franciszek Reda urodzony(a) 28 mar. 1814, Oleksianka.
    5. Maciej Kazimierz Reda urodzony(a) 26 luty 1816, Oleksianka.
    6. Salomea Józefa Reda urodzony(a) 21 mar. 1819, Oleksianka.
    7. Teodor Franciszek Reda urodzony(a) 14 kwie. 1821, Oleksianka.
    8. Antoni Bonifacy Reda urodzony(a) 13 maj 1823, Oleksianka.
    9. Katarzyna Reda urodzony(a) 12 maj 1826, Oleksianka.
    10. Agnieszka Reda urodzony(a) 1809, Oleksianka.

  9. 24.  Szczepan (Stefan) Pazura urodzony(a) 1746, Laliny (syn Laurenty Pazura oraz Hedwiga Dębińska); zgon 29 list. 1826, Laliny.

    Szczepan poślubił(a) Magdalena Krawiec 25 sty. 1784, Latowicz. Magdalena (córka Adam Krawiec oraz Ewa) urodzony(a) 29 maj 1766, Iwowe; zgon 27 list. 1826, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Magdalena Krawiec urodzony(a) 29 maj 1766, Iwowe (córka Adam Krawiec oraz Ewa); zgon 27 list. 1826, Laliny.
    Dzieci:
    1. Petronella Pazura urodzony(a) 1 czer. 1785, Laliny; zgon 23 list. 1843, Laliny.
    2. 12. Remigiusz Pazura urodzony(a) 2 paź. 1787, Laliny; zgon 18 sty. 1844, Laliny.
    3. Grzegorz Pazura urodzony(a) 15 mar. 1789, Laliny; zgon 2 kwie. 1789, Laliny.
    4. Urban Pazura urodzony(a) 23 maj 1790, Laliny; zgon 29 czer. 1794, Laliny.
    5. Paweł Pazura urodzony(a) 27 sty. 1793, Laliny.
    6. Franciszek Pazura urodzony(a) 8 gru. 1795, Laliny; zgon 31 sier. 1796, Laliny.
    7. Elżbieta Pazura urodzony(a) 20 list. 1797, Laliny; zgon 16 luty 1799, Laliny.
    8. Anastazja Pazura urodzony(a) 30 gru. 1799, Laliny.
    9. Małgorzata Pazura urodzony(a) 19 lip. 1802, Laliny; zgon 15 luty 1853, Laliny.
    10. Augustyn Pazura urodzony(a) 7 wrz. 1805, Laliny; zgon 1 sty. 1854, Laliny.

  11. 26.  Jacek (Hiacynt) Dynek urodzony(a) 1758; zgon 10 wrz. 1828, Laliny.

    Jacek poślubił(a) Agata Urbanek 22 luty 1789, Latowicz. Agata (córka Franciszek Urbanek oraz Katarzyna Pęśko) urodzony(a) 5 luty 1764, Laliny; zgon 14 mar. 1808, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Agata Urbanek urodzony(a) 5 luty 1764, Laliny (córka Franciszek Urbanek oraz Katarzyna Pęśko); zgon 14 mar. 1808, Laliny.
    Dzieci:
    1. 13. Rozalia Dynek urodzony(a) 29 sier. 1790, Laliny; zgon 20 list. 1843, Laliny.
    2. Jan Dynek urodzony(a) 22 paź. 1792, Laliny; zgon 17 luty 1802, Laliny.
    3. Katarzyna Dynek urodzony(a) 24 mar. 1797, Laliny; zgon 31 mar. 1797, Laliny.
    4. Marcella Dynek urodzony(a) 5 czer. 1798, Laliny; zgon 21 luty 1800, Laliny.
    5. Jan Dynek urodzony(a) 5 kwie. 1801, Laliny; zgon 17 luty 1802, Laliny.
    6. Kazimierz Dynek urodzony(a) 5 mar. 1803, Laliny.

  13. 28.  Franciszek Ptaszyński

    Franciszek — Joanna Stanieta. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Joanna Stanieta
    Dzieci:
    1. 14. Wojciech Ptasiński urodzony(a) 1810, Ptaki.
    2. Stanisław Ptasiński urodzony(a) 4 kwie. 1815, Ptaki.
    3. Marek Ptaszyński urodzony(a) 4 kwie. 1815, Ptaki.
    4. Katarzyna Ptasińska urodzony(a) 25 list. 1823, Ptaki.

  15. 30.  Hilary Bobotek urodzony(a) 3 sty. 1769, Wielgolas (syn Tomasz Bobotek oraz Anna); zgon 8 kwie. 1814, Wielgolas.

    Hilary poślubił(a) Krystyna Zabielska 11 list. 1792, Latowicz. Krystyna (córka Sebastian Bieliński oraz Marianna Śluzek) urodzony(a) 14 wrz. 1775, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Krystyna Zabielska urodzony(a) 14 wrz. 1775, Wielgolas (córka Sebastian Bieliński oraz Marianna Śluzek).
    Dzieci:
    1. Anastazja Bobotek urodzony(a) 1 sty. 1795, Wielgolas; zgon 4 sty. 1795, Wielgolas.
    2. Walenty Bobotek urodzony(a) 12 luty 1797, Wielgolas; zgon 27 luty 1797, Wielgolas.
    3. Joanna Bobotek urodzony(a) 6 sty. 1798, Wielgolas; zgon 5 mar. 1798, Wielgolas.
    4. Bonifacy Bobotek urodzony(a) 19 maj 1799, Wielgolas; zgon 23 sier. 1799, Wielgolas.
    5. Józef Bobotek urodzony(a) 4 lip. 1800, Wielgolas; zgon 11 sier. 1800, Wielgolas.
    6. Józef Bobotek urodzony(a) 4 lip. 1801, Wielgolas.
    7. Marianna Bobotek urodzony(a) 19 sier. 1804, Wielgolas.
    8. 15. Marcella Bobotek urodzony(a) 28 kwie. 1807, Wielgolas.
    9. Agnieszka Bobotek urodzony(a) 21 sty. 1810, Wielgolas.
    10. Rozalia Regina Bobotek urodzony(a) 4 wrz. 1812, Wielgolas; zgon 18 paź. 1813, Wielgolas.