Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Wojciech Gajowniczek

Wojciech Gajowniczek

Mężczyzna 1869 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Wojciech Gajowniczek urodzony(a) 24 mar. 1869, Stawek (syn Jan Gajowniczek oraz Katarzyna Miedek).

    Wojciech poślubił(a) Agnieszka Dziugieł 29 sty. 1894, Latowicz. Agnieszka (córka Franciszek Dziugieł oraz Apolonia Sabak) urodzony(a) 17 wrz. 1875, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Aleksandra Gajowniczek urodzony(a) 15 czer. 1895, Stawek.
    2. Helena Gajowniczek urodzony(a) 14 wrz. 1897, Stawek.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Gajowniczek urodzony(a) 20 sty. 1823, Strachomin (syn Mikołaj Gajowniczek oraz Magdalena Kusio).

    Jan poślubił(a) Katarzyna Miedek 16 luty 1868, Latowicz. Katarzyna (córka Baltazar Miedek oraz Marianna Chrzyptowicz) urodzony(a) 26 paź. 1846, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Katarzyna Miedek urodzony(a) 26 paź. 1846, Strachomin (córka Baltazar Miedek oraz Marianna Chrzyptowicz).
    Dzieci:
    1. 1. Wojciech Gajowniczek urodzony(a) 24 mar. 1869, Stawek.
    2. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 4 maj 1874, Stawek.
    3. Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 26 sier. 1877, Stawek.
    4. Weronika Gajowniczek urodzony(a) 12 sty. 1880, Stawek.
    5. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 10 wrz. 1883, Stawek.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Mikołaj Gajowniczek urodzony(a) 9 gru. 1794, Strachomin (syn Józef Gajowniczek oraz Marianna Wronowska).

    Mikołaj poślubił(a) Magdalena Kusio 21 sty. 1816, Latowicz. Magdalena (córka Laurenty (Wawrzyniec) Kusio oraz Teresa Świeczka) urodzony(a) 1792, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Magdalena Kusio urodzony(a) 1792, Redzyńskie (córka Laurenty (Wawrzyniec) Kusio oraz Teresa Świeczka).
    Dzieci:
    1. Marianna Elżbieta Gajowniczek urodzony(a) 11 list. 1817, Strachomin.
    2. Julianna Antonina Gajowniczek urodzony(a) 17 czer. 1819, Strachomin.
    3. Wawrzyniec Adrian Gajowniczek urodzony(a) 5 wrz. 1821, Strachomin.
    4. 2. Jan Gajowniczek urodzony(a) 20 sty. 1823, Strachomin.
    5. Martyna Gajowniczek urodzony(a) 23 sty. 1826, Strachomin.
    6. Antoni Gajowniczek urodzony(a) 20 maj 1828, Strachomin.
    7. Petronella Gajowniczek urodzony(a) 30 maj 1831, Strachomin.
    8. Małgorzata Gajowniczek urodzony(a) 6 czer. 1837, Strachomin.

  3. 6.  Baltazar Miedek urodzony(a) 6 sty. 1801, Strachomin (syn Bernard Niedek oraz Katarzyna Ryfka (Zatorska)).

    Baltazar poślubił(a) Marianna Chrzyptowicz 18 luty 1827, Latowicz. Marianna (córka Franciszek Chrzyptowicz oraz Katarzyna Świeczka) urodzony(a) 25 mar. 1809, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Chrzyptowicz urodzony(a) 25 mar. 1809, Redzyńskie (córka Franciszek Chrzyptowicz oraz Katarzyna Świeczka).
    Dzieci:
    1. Mikołaj Michał Nidek urodzony(a) 10 wrz. 1828, Strachomin.
    2. Marek Nidek urodzony(a) 6 paź. 1832, Strachomin.
    3. Łukasz Niedek urodzony(a) 10 paź. 1834, Strachomin.
    4. Franciszka Nidek urodzony(a) 12 luty 1837, Strachomin.
    5. Kacper Miedek urodzony(a) 5 sty. 1840, Strachomin.
    6. Jan Midek urodzony(a) 13 gru. 1842, Strachomin.
    7. 3. Katarzyna Miedek urodzony(a) 26 paź. 1846, Strachomin.
    8. Anna Miedek urodzony(a) 22 lip. 1850, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Józef Gajowniczek urodzony(a) 19 mar. 1761, Strachomin (syn Stefan Gajowniczek oraz Małgorzata).

    Józef poślubił(a) Marianna Wronowska 1 luty 1789, Latowicz. Marianna (córka Piotr Wronoski oraz Katarzyna) urodzony(a) 10 gru. 1764, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Wronowska urodzony(a) 10 gru. 1764, Iwowe (córka Piotr Wronoski oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Błażej Gajowniczek urodzony(a) 1 luty 1790, Strachomin.
    2. Benedykt Gajowniczek urodzony(a) 21 mar. 1793, Strachomin.
    3. 4. Mikołaj Gajowniczek urodzony(a) 9 gru. 1794, Strachomin.
    4. Romuald Gajowniczek urodzony(a) 5 luty 1797, Strachomin.
    5. Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 27 luty 1799, Strachomin; zgon 7 kwie. 1844, Laliny.
    6. Benedykt Gajowniczek urodzony(a) 22 mar. 1802, Strachomin.
    7. Łukasz Gajowniczek urodzony(a) 19 paź. 1805, Strachomin.

  3. 10.  Laurenty (Wawrzyniec) Kusio urodzony(a) 10 sier. 1760, Redzyńskie (syn Piotr Kusio oraz Łucja).

    Laurenty poślubił(a) Teresa Świeczka 20 sty. 1788, Latowicz. Teresa (córka Szymon Świeczka oraz Antonina Wiechetek) urodzony(a) 21 paź. 1770, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Teresa Świeczka urodzony(a) 21 paź. 1770, Strachomin (córka Szymon Świeczka oraz Antonina Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Felicjan Kusio urodzony(a) 8 czer. 1789, Redzyńskie.
    2. 5. Magdalena Kusio urodzony(a) 1792, Redzyńskie.
    3. Gabriel Kusio urodzony(a) 1795, Redzyńskie.
    4. Wincenty Kusio urodzony(a) 24 sty. 1797, Redzyńskie.
    5. Jan Kusio urodzony(a) 24 czer. 1789, Redzyńskie.
    6. Kajetan Kusio urodzony(a) 8 sier. 1800, Redzyńskie.
    7. Wincenty Kusio urodzony(a) 19 kwie. 1803, Redzyńskie.
    8. Łucja Kusio urodzony(a) 1806, Redzyńskie.
    9. Marianna Kusio urodzony(a) 1 mar. 1809, Redzyńskie.
    10. Damazy Ambroży Kusio urodzony(a) 11 gru. 1810, Redzyńskie.
    11. Damian Kusio urodzony(a) 12 gru. 1810, Redzyńskie.
    12. Wojciech Wincenty Kusio urodzony(a) 19 kwie. 1803, Redzyńskie.

  5. 12.  Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin (syn Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).

    Bernard — Katarzyna Ryfka (Zatorska). [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Katarzyna Ryfka (Zatorska)
    Dzieci:
    1. Remigiusz Niedek urodzony(a) 2 wrz. 1799, Strachomin; zgon 1 list. 1799, Strachomin.
    2. 6. Baltazar Miedek urodzony(a) 6 sty. 1801, Strachomin.
    3. Marianna Nidek urodzony(a) 6 kwie. 1803, Strachomin.
    4. Elżbieta Niedek urodzony(a) 29 czer. 1805, Strachomin; zgon 5 lip. 1805, Strachomin.
    5. Weronika Nidek urodzony(a) 11 lip. 1806, Strachomin.
    6. Zofia Julianna Niedek urodzony(a) 18 czer. 1809, Strachomin.
    7. Łucja Marianna Niedek urodzony(a) 9 gru. 1811, Strachomin; zgon 28 gru. 1814, Strachomin.
    8. Karolina Jozefa Nidek urodzony(a) 31 paź. 1814, Strachomin.
    9. Anastazja Konstancja Niedek urodzony(a) 10 kwie. 1817, Strachomin; zgon 12 wrz. 1819, Strachomin.
    10. Apolonia Nidek urodzony(a) 1821, Strachomin.

  7. 14.  Franciszek Chrzyptowicz urodzony(a) 15 kwie. 1763, Redzyńskie (syn Sebastian Chrzyptowicz oraz Anastazja).

    Franciszek poślubił(a) Katarzyna Świeczka 31 sty. 1796, Latowicz. Katarzyna (córka Tomasz Świeczka oraz Agnieszka Cygan) urodzony(a) 17 mar. 1779, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Katarzyna Świeczka urodzony(a) 17 mar. 1779, Wielgolas (córka Tomasz Świeczka oraz Agnieszka Cygan).
    Dzieci:
    1. Krystyna Chrzyptowicz urodzony(a) 22 lip. 1799, Redzyńskie; zgon 22 luty 1803, Redzyńskie.
    2. Wincenty Chrzyptowicz urodzony(a) 7 kwie. 1802, Redzyńskie; zgon 24 kwie. 1802, Redzyńskie.
    3. Żyjący
    4. Idzi Chrzyptowicz urodzony(a) 5 wrz. 1806, Redzyńskie.
    5. Żyjący
    6. 7. Marianna Chrzyptowicz urodzony(a) 25 mar. 1809, Redzyńskie.
    7. Elzbieta Małgorzata Chrzyptowicz urodzony(a) 29 czer. 1811, Redzyńskie.
    8. Brygida Chrzyptowicz urodzony(a) 7 paź. 1813, Redzyńskie.
    9. Rozalia Chrzyptowicz urodzony(a) 26 sier. 1817, Redzyńskie.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Stefan Gajowniczek urodzony(a) 1722, Strachomin (syn N Gajowniczek); zgon 17 gru. 1789, Strachomin.

    Stefan — Małgorzata. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Małgorzata
    Dzieci:
    1. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 5 luty 1760, Strachomin.
    2. 8. Józef Gajowniczek urodzony(a) 19 mar. 1761, Strachomin.
    3. Marcin Gajowniczek urodzony(a) 1 list. 1763, Strachomin; zgon 6 czer. 1768, Strachomin.
    4. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 28 lip. 1766, Strachomin; zgon 7 mar. 1768, Strachomin.
    5. Dionizy Gajowniczek urodzony(a) 22 paź. 1768, Strachomin.
    6. Dominika Gajowniczek urodzony(a) 5 sier. 1771, Strachomin.
    7. Róża Gajowniczek urodzony(a) 11 wrz. 1774, Strachomin; zgon 15 wrz. 1774, Strachomin.
    8. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 11 czer. 1776, Strachomin; zgon 3 czer. 1778, Strachomin.
    9. Elżbieta Gajowniczek urodzony(a) 8 lip. 1779, Strachomin; zgon 14 kwie. 1793, Strachomin.

  3. 18.  Piotr Wronoski urodzony(a) 1725, Iwowe (syn N Wronowski); zgon 18 sier. 1775, Iwowe.

    Piotr — Katarzyna. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Katarzyna
    Dzieci:
    1. Filip Wronoski urodzony(a) 1743, Iwowe; zgon 27 mar. 1778, Iwowe.
    2. Marcin Wronowski urodzony(a) 1747, Iwowe; zgon 2 wrz. 1797, Iwowe.
    3. Paweł Wronowski urodzony(a) 1 sty. 1759, Iwowe.
    4. Agnieszka Wronowska urodzony(a) 19 sty. 1762, Iwowe.
    5. 9. Marianna Wronowska urodzony(a) 10 gru. 1764, Iwowe.
    6. Walenty Wronowski urodzony(a) 14 luty 1768, Iwowe.
    7. Bartłomiej Wronowski urodzony(a) 25 sier. 1771, Iwowe.

  5. 20.  Piotr Kusio urodzony(a) 1715, Redzyńskie (syn N Kusio); zgon 27 maj 1775, Redzyńskie.

    Piotr — Łucja. Łucja urodzony(a) 1712; zgon 28 luty 1782, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Łucja urodzony(a) 1712; zgon 28 luty 1782, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Magdalena Kusio urodzony(a) 1736, Redzyńskie; zgon 13 sier. 1811, Redzyńskie.
    2. Krystyna Kusio urodzony(a) 1748; zgon 14 mar. 1808, Redzyńskie.
    3. Katarzyna Kusio urodzony(a) 1749, Redzyńskie; zgon 17 kwie. 1798, Laliny.
    4. Franciszka Kusio urodzony(a) 1755, Redzyńskie.
    5. Marianna Kusio urodzony(a) 30 sier. 1756, Redzyńskie; zgon 22 paź. 1793, Redzyńskie.
    6. 10. Laurenty (Wawrzyniec) Kusio urodzony(a) 10 sier. 1760, Redzyńskie.

  7. 22.  Szymon Świeczka urodzony(a) 1731 (syn N Świeczka); zgon 14 mar. 1797, Strachomin.

    Szymon poślubił(a) Antonina Wiechetek 21 sty. 1760, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Antonina Wiechetek
    Dzieci:
    1. Łukasz Świeczka urodzony(a) 13 paź. 1760, Strachomin.
    2. Tomasz Świeczka urodzony(a) 6 mar. 1763, Strachomin.
    3. Franciszek Świeczka urodzony(a) 3 paź. 1765, Strachomin; zgon 23 czer. 1767, Strachomin.
    4. Helena Świeczka urodzony(a) 28 luty 1768, Strachomin; zgon 30 mar. 1772, Strachomin.
    5. 11. Teresa Świeczka urodzony(a) 21 paź. 1770, Strachomin.
    6. Karol Świeczka urodzony(a) 1 list. 1773, Strachomin; zgon 11 paź. 1776, Strachomin.
    7. Klara Świeczka urodzony(a) 6 sier. 1776, Strachomin; zgon 25 sier. 1778, Strachomin.
    8. Franciszka Świeczka urodzony(a) 26 kwie. 1779, Strachomin; zgon 4 maj 1779, Strachomin.
    9. Marianna Świeczka urodzony(a) 5 mar. 1782, Strachomin.

  9. 24.  Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744 (syn N Niedek); zgon 18 luty 1820, Strachomin.

    Kazimierz poślubił(a) Franciszka Kozianka Franciszka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Franciszka Kozianka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Andrzej Miedek urodzony(a) 4 luty 1770, Strachomin.
    2. Karol Niedek urodzony(a) 10 list. 1772, Strachomin; zgon 17 list. 1772, Strachomin.
    3. Franciszek Miedek urodzony(a) 10 kwie. 1774, Strachomin; zgon 14 maj 1775, Strachomin.
    4. 12. Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin.
    5. Justyna Nidek urodzony(a) 27 czer. 1779, Strachomin.
    6. Grzegorz Nidek urodzony(a) 13 mar. 1782, Strachomin.
    7. Komelia Nidek urodzony(a) 18 wrz. 1785, Strachomin.
    8. Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin.
    9. Helena Nidek urodzony(a) 2 sier. 1790, Strachomin.
    10. Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin.

  11. 28.  Sebastian Chrzyptowicz

    Sebastian — Anastazja. Anastazja urodzony(a) 1734; zgon 14 gru. 1794, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Anastazja urodzony(a) 1734; zgon 14 gru. 1794, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. 14. Franciszek Chrzyptowicz urodzony(a) 15 kwie. 1763, Redzyńskie.
    2. Żyjący
    3. Franciszka Chrzyptowicz urodzony(a) 15 kwie. 1763, Redzyńskie; zgon 3 luty 1825, Redzyńskie.
    4. Żyjący
    5. Ladysław Chrzyptowicz urodzony(a) 3 lip. 1768, Redzyńskie.

  13. 30.  Tomasz Świeczka urodzony(a) 1749, Wielgolas (syn N Świeczka); zgon 6 sty. 1795, Wielgolas.

    Tomasz poślubił(a) Agnieszka Cygan 2 luty 1777, Latowicz. Agnieszka (córka N Cygan) urodzony(a) , Borówek. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Agnieszka Cygan urodzony(a) , Borówek (córka N Cygan).
    Dzieci:
    1. 15. Katarzyna Świeczka urodzony(a) 17 mar. 1779, Wielgolas.
    2. Marianna Świeczka urodzony(a) 9 gru. 1781, Wielgolas.
    3. Klara Świeczka urodzony(a) 12 sier. 1787, Wielgolas.
    4. Magdalena Świeczka urodzony(a) 21 lip. 1790, Wielgolas.
    5. Scholastyka Świeczka urodzony(a) 17 luty 1793, Wielgolas; zgon 6 sier. 1794, Wielgolas.