Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Jan Reda

Jan Reda

Mężczyzna 1893 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Jan Reda urodzony(a) 24 czer. 1893, Strachomin (syn Józef Reda oraz Marianna Gajowniczek).

    Jan poślubił(a) Aleksandra Gajowniczek 16 list. 1921, Latowicz. Aleksandra (córka Jan Gajowniczek oraz Marianna Rezwow) urodzony(a) 17 sier. 1899, Strachomin. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. Żyjący
    7. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Józef Reda urodzony(a) 2 lip. 1838, Strachomin (syn Franciszek Reda oraz Salomea Kawka).

    Józef — Marianna Gajowniczek. Marianna (córka Faustyn Walenty Gajowniczek oraz Salomea Sikorska) urodzony(a) 24 czer. 1850, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Gajowniczek urodzony(a) 24 czer. 1850, Strachomin (córka Faustyn Walenty Gajowniczek oraz Salomea Sikorska).
    Dzieci:
    1. Rozalia Reda urodzony(a) 8 czer. 1875, Strachomin.
    2. ? Reda urodzony(a) 25 maj 1878, Strachomin.
    3. Anna Reda urodzony(a) 22 lip. 1879, Strachomin.
    4. Jan Reda urodzony(a) 18 list. 1880, Strachomin.
    5. Franciszek Reda urodzony(a) 26 lip. 1883, Strachomin.
    6. Jan Reda urodzony(a) 14 mar. 1886, Strachomin.
    7. Stanisław Reda urodzony(a) 14 kwie. 1887, Strachomin.
    8. Weronika Reda urodzony(a) 7 czer. 1890, Strachomin.
    9. 1. Jan Reda urodzony(a) 24 czer. 1893, Strachomin.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Franciszek Reda urodzony(a) 16 wrz. 1802, Strachomin (syn Augustyn Reda oraz Klara Reda).

    Franciszek poślubił(a) Salomea Kawka 20 list. 1831, Latowicz. Salomea (córka Andrzej Kawka oraz Klara Padkowska) urodzony(a) 13 list. 1803, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Salomea Kawka urodzony(a) 13 list. 1803, Latowicz (córka Andrzej Kawka oraz Klara Padkowska).
    Dzieci:
    1. Jan Reda urodzony(a) 11 sier. 1832, Strachomin.
    2. Bartłomiej Reda urodzony(a) 23 sier. 1834, Strachomin.
    3. Marianna Reda urodzony(a) 29 list. 1835, Strachomin.
    4. 2. Józef Reda urodzony(a) 2 lip. 1838, Strachomin.
    5. Katarzyna Reda urodzony(a) 22 list. 1840, Strachomin.
    6. Agnieszka Reda urodzony(a) 1 sty. 1844, Strachomin.
    7. Stanisław Reda urodzony(a) 1 lip. 1847, Strachomin.
    8. Weronika Reda urodzony(a) 12 czer. 1849, Strachomin.

  3. 6.  Faustyn Walenty Gajowniczek urodzony(a) 13 luty 1820, Strachomin (syn Błażej Gajowniczek oraz Józefa Gajowniczek).

    Faustyn poślubił(a) Salomea Sikorska 22 list. 1840, Latowicz. Salomea (córka Stanisław Sikorski oraz Klara Ciborowska) urodzony(a) 1818/221, Majdan p. Kołbiel. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Salomea Sikorska urodzony(a) 1818/221, Majdan p. Kołbiel (córka Stanisław Sikorski oraz Klara Ciborowska).
    Dzieci:
    1. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 9 paź. 1843, Strachomin.
    2. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 25 mar. 1845, Strachomin.
    3. 3. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 24 czer. 1850, Strachomin.
    4. Wojciech Gajowniczek urodzony(a) 11 kwie. 1856, Strachomin.
    5. Wawrzyniec Gajowniczek urodzony(a) 6 sier. 1859, Strachomin.
    6. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 3 czer. 1862, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Augustyn Reda urodzony(a) 26 sier. 1764, Strachomin (syn Józef Reda oraz Małgorzata).

    Augustyn poślubił(a) Klara Reda 23 luty 1794, Latowicz. Klara (córka Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio) urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Klara Reda urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin (córka Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio).
    Dzieci:
    1. Marianna Reda urodzony(a) 30 czer. 1796, Strachomin; zgon 19 maj 1830, Laliny.
    2. Łucja Reda urodzony(a) 19 gru. 1798, Strachomin.
    3. Stanisław Reda urodzony(a) 10 mar. 1801, Strachomin.
    4. 4. Franciszek Reda urodzony(a) 16 wrz. 1802, Strachomin.
    5. Kajetan Reda urodzony(a) 3 sier. 1805, Strachomin.

  3. 10.  Andrzej Kawka urodzony(a) 30 list. 1756, Latowicz (syn Mikołaj Kawka oraz Marianna).

    Andrzej poślubił(a) Klara Padkowska 30 sty. 1785, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Klara Padkowska
    Dzieci:
    1. Piotr Kawka urodzony(a) 31 sty. 1786, Latowicz.
    2. Marianna Kawka urodzony(a) 21 wrz. 1788, Latowicz.
    3. Tekla Kawka urodzony(a) 27 wrz. 1790, Latowicz.
    4. Franciszek Kawka urodzony(a) 2 paź. 1792, Latowicz; zgon 16 sier. 1793, Latowicz.
    5. Bartłomiej Kawka urodzony(a) 24 sier. 1794, Latowicz.
    6. 5. Salomea Kawka urodzony(a) 13 list. 1803, Latowicz.

  5. 12.  Błażej Gajowniczek urodzony(a) 1 luty 1790, Strachomin (syn Józef Gajowniczek oraz Marianna Wronowska).

    Błażej poślubił(a) Józefa Gajowniczek 13 luty 1814, Latowicz. Józefa (córka Ignacy Gajowniczek oraz Monika Grasiak) urodzony(a) 19 mar. 1792, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Józefa Gajowniczek urodzony(a) 19 mar. 1792, Strachomin (córka Ignacy Gajowniczek oraz Monika Grasiak).
    Dzieci:
    1. Walenty Jan Gajowniczek urodzony(a) 6 luty 1815, Strachomin.
    2. Katarzyna Teresa Gajowniczek urodzony(a) 22 kwie. 1817, Strachomin.
    3. Marianna Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 6 wrz. 1818, Strachomin.
    4. 6. Faustyn Walenty Gajowniczek urodzony(a) 13 luty 1820, Strachomin.
    5. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 30 lip. 1823, Strachomin.
    6. Cecylia Gajowniczek urodzony(a) 5 list. 1824, Strachomin.
    7. Romuald Gajowniczek urodzony(a) 10 luty 1826, Strachomin.
    8. Małgorzata Gajowniczek urodzony(a) 7 lip. 1827, Strachomin.
    9. Krystyna Gajowniczek urodzony(a) 12 mar. 1829, Strachomin.
    10. Filip Gajowniczek urodzony(a) 1 maj 1832, Strachomin; zgon 9 kwie. 1872, Laliny.

  7. 14.  Stanisław Sikorski

    Stanisław — Klara Ciborowska. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Klara Ciborowska
    Dzieci:
    1. Urszula Zofia Sikorska urodzony(a) 1815/151, Majdan p. Kołbiel.
    2. Roch Sikorski urodzony(a) 1817/119, Majdan p. Kołbiel.
    3. 7. Salomea Sikorska urodzony(a) 1818/221, Majdan p. Kołbiel.
    4. Józef Sikorski urodzony(a) 1821, Majdan p. Kołbiel.
    5. Wojciech Sikorski urodzony(a) 1823/39, Majdan p. Kołbiel.
    6. Julianna Sikorska urodzony(a) 1826/17, Majdan p. Kołbiel.
    7. Antonina Sikora urodzony(a) 1827/62, Majdan p. Kołbiel.
    8. Marianna Sikorska urodzony(a) 1830/78, Majdan p. Kołbiel.
    9. Anna Sikorska urodzony(a) 1833/67, Majdan p. Kołbiel.
    10. Wincenty Sikora urodzony(a) 17 lip. 1836, Transbór.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Józef Reda (syn N Reda).

    Józef — Małgorzata. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Małgorzata
    Dzieci:
    1. Łukasz Reda urodzony(a) 16 paź. 1756, Strachomin.
    2. Paweł Reda urodzony(a) 18 sty. 1758, Strachomin.
    3. Marianna Reda urodzony(a) 23 mar. 1760, Strachomin.
    4. Józefa Reda urodzony(a) 27 mar. 1762, Strachomin.
    5. 8. Augustyn Reda urodzony(a) 26 sier. 1764, Strachomin.

  3. 18.  Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin (syn N Reda); zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.

    Bartłomiej poślubił(a) Marianna Kusio 26 sty. 1766, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Marianna Kusio (córka Tomasz Kusio oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Wincenty Reda urodzony(a) 18 kwie. 1768, Strachomin; zgon 16 lip. 1772, Strachomin.
    2. Bibianna Reda urodzony(a) 30 list. 1770, Strachomin.
    3. Brygida Reda urodzony(a) 2 luty 1772, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    4. Wiktoria Reda urodzony(a) 25 gru. 1773, Strachomin.
    5. 9. Klara Reda urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin.
    6. Brygida Reda urodzony(a) 4 paź. 1779, Strachomin.
    7. Tekla Reda urodzony(a) 1 list. 1782, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    8. Monika Reda urodzony(a) 5 maj 1785, Strachomin; zgon 28 wrz. 1789, Strachomin.
    9. Walerian Reda urodzony(a) 16 gru. 1787, Strachomin; zgon 21 gru. 1787, Strachomin.
    10. Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin.
    11. Marianna Reda urodzony(a) 30 mar. 1794, Strachomin; zgon 2 mar. 1796, Strachomin.

  5. 20.  Mikołaj Kawka urodzony(a) 1727 (syn N Kawka); zgon 15 list. 1791, Latowicz.

    Mikołaj — Marianna. Marianna urodzony(a) 1735; zgon 22 maj 1775, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Marianna urodzony(a) 1735; zgon 22 maj 1775, Latowicz.
    Dzieci:
    1. 10. Andrzej Kawka urodzony(a) 30 list. 1756, Latowicz.
    2. Rozalia Kawka urodzony(a) 29 sier. 1762, Latowicz.
    3. Stanisław Kawka urodzony(a) 1763; zgon 15 maj 1811, Latowicz.
    4. Agnieszka Kawka urodzony(a) 19 sty. 1766, Latowicz; zgon 22 mar. 1766, Latowicz.
    5. Helena Kawka urodzony(a) 3 mar. 1768, Latowicz.

  7. 24.  Józef Gajowniczek urodzony(a) 19 mar. 1761, Strachomin (syn Stefan Gajowniczek oraz Małgorzata).

    Józef poślubił(a) Marianna Wronowska 1 luty 1789, Latowicz. Marianna (córka Piotr Wronoski oraz Katarzyna) urodzony(a) 10 gru. 1764, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Marianna Wronowska urodzony(a) 10 gru. 1764, Iwowe (córka Piotr Wronoski oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. 12. Błażej Gajowniczek urodzony(a) 1 luty 1790, Strachomin.
    2. Benedykt Gajowniczek urodzony(a) 21 mar. 1793, Strachomin.
    3. Mikołaj Gajowniczek urodzony(a) 9 gru. 1794, Strachomin.
    4. Romuald Gajowniczek urodzony(a) 5 luty 1797, Strachomin.
    5. Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 27 luty 1799, Strachomin; zgon 7 kwie. 1844, Laliny.
    6. Benedykt Gajowniczek urodzony(a) 22 mar. 1802, Strachomin.
    7. Łukasz Gajowniczek urodzony(a) 19 paź. 1805, Strachomin.

  9. 26.  Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Ignacy — Monika Grasiak. Monika urodzony(a) 1755; zgon 9 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Monika Grasiak urodzony(a) 1755; zgon 9 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Hilary Gajowniczek urodzony(a) 15 sty. 1778, Strachomin.
    2. Dominik Gajowniczek urodzony(a) 5 sier. 1779, Strachomin.
    3. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 11 mar. 1781, Strachomin.
    4. Józef /Gajowniczek Gajewski urodzony(a) 11 mar. 1783, Strachomin; zgon 2 maj 1832, Zastów.
    5. Wincenty Gajowniczek urodzony(a) 4 kwie. 1785, Strachomin.
    6. Donat Gajowniczek urodzony(a) 7 sier. 1787, Strachomin; zgon 1 paź. 1788, Strachomin.
    7. Barbara Gajowniczek urodzony(a) 19 gru. 1789, Strachomin.
    8. 13. Józefa Gajowniczek urodzony(a) 19 mar. 1792, Strachomin.
    9. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 13 kwie. 1794, Strachomin; zgon 8 luty 1795, Strachomin.