Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Teresa Gajowniczek

Teresa Gajowniczek

Kobieta 1850 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Teresa Gajowniczek urodzony(a) 9 paź. 1850, Chyżyny (córka Walenty Gajowniczek oraz Agnieszka Reda).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Walenty Gajowniczek urodzony(a) 13 luty 1825, Chyżyny (syn Kazimierz Gajowniczek oraz Agnieszka Jaworska).

    Walenty poślubił(a) Agnieszka Reda 7 luty 1848, Latowicz. Agnieszka (córka Romuald Reda oraz Ewa Miszta) urodzony(a) 2 sty. 1827, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Agnieszka Reda urodzony(a) 2 sty. 1827, Strachomin (córka Romuald Reda oraz Ewa Miszta).
    Dzieci:
    1. 1. Teresa Gajowniczek urodzony(a) 9 paź. 1850, Chyżyny.
    2. Teresa Gajowniczek urodzony(a) 20 wrz. 1853, Chyżyny.
    3. Jan Gajowniczek urodzony(a) 22 sier. 1857, Chyżyny.
    4. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 8 sier. 1860, Chyżyny.
    5. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 17 sty. 1864, Chyżyny.
    6. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 5 mar. 1867, Chyżyny.
    7. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 27 list. 1870, Chyżyny.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 1 mar. 1792, Chyżyny (syn Wincenty Gajowniczek oraz Rozalia Kaimek).

    Kazimierz poślubił(a) Agnieszka Jaworska 29 luty 1824, Latowicz. Agnieszka (córka Antoni Jaworski oraz Marianna Rybak) urodzony(a) 3 sty. 1805, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Agnieszka Jaworska urodzony(a) 3 sty. 1805, Chyżyny (córka Antoni Jaworski oraz Marianna Rybak).
    Dzieci:
    1. 2. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 13 luty 1825, Chyżyny.
    2. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 7 mar. 1827, Chyżyny.
    3. Maciej Gajowniczek urodzony(a) 19 luty 1830, Chyżyny.
    4. Maciej Gajowniczek urodzony(a) 19 luty 1833, Chyżyny.
    5. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 12 sty. 1835, Chyżyny.
    6. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 16 luty 1838, Chyżyny.
    7. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 5 wrz. 1840, Chyżyny.

  3. 6.  Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin (syn Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio).

    Romuald poślubił(a) Ewa Miszta 26 maj 1811, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Ewa Miszta
    Dzieci:
    1. Piotr Paweł Reda urodzony(a) 29 czer. 1812, Strachomin.
    2. Marianna Julianna Reda urodzony(a) 25 czer. 1814, Strachomin.
    3. Elżbieta Petronella Reda urodzony(a) 7 lip. 1816, Strachomin.
    4. Brygida Marianna Reda urodzony(a) 9 paź. 1818, Strachomin.
    5. Grzegorz Marcin Reda urodzony(a) 15 list. 1820, Strachomin.
    6. Kajetan Reda urodzony(a) 7 sier. 1823, Strachomin.
    7. Marcella Reda urodzony(a) 5 mar. 1825, Strachomin.
    8. 3. Agnieszka Reda urodzony(a) 2 sty. 1827, Strachomin.
    9. Marianna Reda urodzony(a) 5 gru. 1830, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Wincenty Gajowniczek urodzony(a) 9 lip. 1759, Strachomin (syn Kilian Gajowniczek oraz Anna).

    Wincenty poślubił(a) Rozalia Kaimek 30 sty. 1785, Latowicz. Rozalia (córka Jakub Kaimek oraz Zofia) urodzony(a) 20 sier. 1763, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Rozalia Kaimek urodzony(a) 20 sier. 1763, Chyżyny (córka Jakub Kaimek oraz Zofia).
    Dzieci:
    1. Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 21 12 1785, Chyżyny.
    2. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 17 czer. 1787, Chyżyny.
    3. Rafał Gajowniczek urodzony(a) 22 paź. 1789, Chyżyny.
    4. 4. Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 1 mar. 1792, Chyżyny.
    5. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 8 kwie. 1794, Chyżyny.
    6. Paweł Gajowniczek urodzony(a) 25 sty. 1797, Chyżyny.
    7. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 25 mar. 1798, Chyżyny.
    8. Stefan Gajowniczek urodzony(a) 3 wrz. 1800, Chyżyny.
    9. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 16 sty. 1802, Chyżyny.
    10. Jan Gajowniczek urodzony(a) 26 czer. 1804, Chyżyny.
    11. Karol Gajowniczek urodzony(a) 3 list. 1806, Chyżyny.

  3. 10.  Antoni Jaworski urodzony(a) 14 czer. 1756, Chyżyny (syn Franciszek Jaworski oraz Zofia).

    Antoni poślubił(a) Marianna Rybak 4 luty 1781, Latowicz. Marianna (córka Laurenty Rybak oraz Zofia Wronowska) urodzony(a) 30 gru. 1761, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Rybak urodzony(a) 30 gru. 1761, Transbór (córka Laurenty Rybak oraz Zofia Wronowska).
    Dzieci:
    1. Sebastian Jaworski urodzony(a) 20 sty. 1782, Chyżyny.
    2. Marianna Jaworska urodzony(a) 2 luty 1783, Chyżyny.
    3. Jakub Jaworski urodzony(a) 25 lip. 1786, Chyżyny.
    4. Erazm Jaworski urodzony(a) 30 maj 1789, Chyżyny.
    5. Mateusz Jaworski urodzony(a) 20 luty 1791, Chyżyny.
    6. Teresa Jaworska urodzony(a) 22 paź. 1793, Chyżyny.
    7. Jan Jaworski urodzony(a) 31 maj 1796, Chyżyny.
    8. Piotr Jaworski urodzony(a) 2 czer. 1799, Chyżyny.
    9. 5. Agnieszka Jaworska urodzony(a) 3 sty. 1805, Chyżyny.

  5. 12.  Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin (syn N Reda); zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.

    Bartłomiej poślubił(a) Marianna Kusio 26 sty. 1766, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Marianna Kusio (córka Tomasz Kusio oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Wincenty Reda urodzony(a) 18 kwie. 1768, Strachomin; zgon 16 lip. 1772, Strachomin.
    2. Bibianna Reda urodzony(a) 30 list. 1770, Strachomin.
    3. Brygida Reda urodzony(a) 2 luty 1772, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    4. Wiktoria Reda urodzony(a) 25 gru. 1773, Strachomin.
    5. Klara Reda urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin.
    6. Brygida Reda urodzony(a) 4 paź. 1779, Strachomin.
    7. Tekla Reda urodzony(a) 1 list. 1782, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    8. Monika Reda urodzony(a) 5 maj 1785, Strachomin; zgon 28 wrz. 1789, Strachomin.
    9. Walerian Reda urodzony(a) 16 gru. 1787, Strachomin; zgon 21 gru. 1787, Strachomin.
    10. 6. Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin.
    11. Marianna Reda urodzony(a) 30 mar. 1794, Strachomin; zgon 2 mar. 1796, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Kilian Gajowniczek urodzony(a) 1712 (syn N Gajowniczek); zgon 30 maj 1767, Strachomin.

    Kilian — Anna. Anna urodzony(a) 1721; zgon 2 lip. 1774, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Anna urodzony(a) 1721; zgon 2 lip. 1774, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Laurenty (Wawrzyniec) Gajowniczek urodzony(a) 1737, Strachomin; zgon 3 maj 1807, Strachomin.
    2. Jakub Gajowniczek
    3. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 11 kwie. 1757, Strachomin.
    4. 8. Wincenty Gajowniczek urodzony(a) 9 lip. 1759, Strachomin.

  3. 18.  Jakub Kaimek urodzony(a) 1724 (syn N Kaimek); zgon 2 mar. 1783, Chyżyny.

    Jakub — Zofia. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Zofia
    Dzieci:
    1. 9. Rozalia Kaimek urodzony(a) 20 sier. 1763, Chyżyny.
    2. Krzysztof Kaimek urodzony(a) 21 lip. 1765, Chyżyny.
    3. Magdalena Kaimek urodzony(a) 21 lip. 1765, Chyżyny.
    4. Franciszka Kaimek urodzony(a) 9 mar. 1769, Chyżyny; zgon 31 mar. 1770, Chyżyny.

  5. 20.  Franciszek Jaworski urodzony(a) 1721 (syn N Jaworski); zgon 25 sty. 1788, Chyżyny.

    Franciszek — Zofia. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Zofia
    Dzieci:
    1. 10. Antoni Jaworski urodzony(a) 14 czer. 1756, Chyżyny.
    2. Benedykt Jaworski urodzony(a) 25 mar. 1759, Chyżyny.
    3. Petronella Jaworska urodzony(a) 3 lip. 1761, Chyżyny.
    4. Marcin Jaworski urodzony(a) 13 list. 1763, Chyżyny.

  7. 22.  Laurenty Rybak urodzony(a) 1725, Transbór (syn N Rybak); zgon 14 sty. 1805, Transbór.

    Laurenty poślubił(a) Zofia Wronowska 9 luty 1756, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Zofia Wronowska
    Dzieci:
    1. Paweł Rybak urodzony(a) 21 sty. 1757, Transbór.
    2. Katarzyna Rybak urodzony(a) 8 list. 1759, Transbór.
    3. 11. Marianna Rybak urodzony(a) 30 gru. 1761, Transbór.
    4. Elżbieta Rybak urodzony(a) 9 lip. 1764, Transbór.
    5. Franciszka Rybak urodzony(a) 8 mar. 1767, Transbór.
    6. Gabriel Rybak urodzony(a) 23 mar. 1770, Transbór; zgon 20 luty 1773, Transbór.
    7. Kunegunda Rybak urodzony(a) 10 sier. 1772, Transbór; zgon 20 luty 1773, Transbór.
    8. Wiktoria Rybak urodzony(a) 5 sty. 1774, Transbór.
    9. Grzegorz Rybak urodzony(a) 11 mar. 1777, Transbór.

  9. 24.  N Reda
    Dzieci:
    1. Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin; zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.
    2. Józef Reda
    3. Dominik Reda urodzony(a) 1724; zgon 28 paź. 1794, Chyżyny.
    4. Marcin Reda urodzony(a) 1725; zgon 14 sty. 1795, Strachomin.
    5. Franciszek Reda zgon 20 luty 1813, Strachomin.
    6. Paweł Reda urodzony(a) 1735; zgon 9 gru. 1795, Strachomin.
    7. Mikołaj Reda
    8. Paweł Reda urodzony(a) 1738; zgon 17 maj 1802, Oleksianka.
    9. Maciej Reda
    10. 12. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin; zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.
    11. Ignacy Reda urodzony(a) 1743; zgon 3 kwie. 1796, Wężyczyn.
    12. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1745.

  10. 26.  Tomasz Kusio urodzony(a) 1705, Redzyńskie (syn N Kusio); zgon 22 maj 1775, Redzyńskie.

    Tomasz — Katarzyna. [Arkusz rodzinny]


  11. 27.  Katarzyna
    Dzieci:
    1. Szymon Kusio urodzony(a) 1728, Redzyńskie; zgon 3 wrz. 1804, Redzyńskie.
    2. 13. Marianna Kusio
    3. Michał Kusio urodzony(a) 23 wrz. 1756, Redzyńskie; zgon 20 mar. 1776, Redzyńskie.
    4. Magdalena Kusio urodzony(a) 6 maj 1759, Redzyńskie; zgon 12 mar. 1777, Redzyńskie.
    5. Franciszek Kusio urodzony(a) 13 paź. 1761, Redzyńskie.
    6. Walenty Kusio urodzony(a) 7 luty 1764, Redzyńskie; zgon 27 luty 1808, Redzyńskie.
    7. Teresa Kusio urodzony(a) 14 paź. 1766, Redzyńskie.
    8. Felicja Kusio urodzony(a) 30 sier. 1769, Redzyńskie; zgon 21 wrz. 1769, Redzyńskie.
    9. Róża Kusio urodzony(a) 30 sier. 1769, Redzyńskie; zgon 2 list. 1769, Redzyńskie.