Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Jan Gajowniczek

Jan Gajowniczek

Mężczyzna 1847 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Jan Gajowniczek urodzony(a) 31 gru. 1847, Chyżyny (syn Paweł Gajowniczek oraz Marianna Górska).

    Jan poślubił(a) Agnieszka Gajowniczek 16 luty 1868, Latowicz. Agnieszka (córka Michał Gajowniczek oraz Marianna Reda) urodzony(a) 20 sty. 1850, Strachomin. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 1 maj 1873, Chyżyny.
    2. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 19 luty 1876, Chyżyny.
    3. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 13 lip. 1878, Chyżyny.
    4. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 23 mar. 1881, Chyżyny.
    5. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 30 lip. 1883, Chyżyny.
    6. Weronika Gajowniczek urodzony(a) 14 wrz. 1890, Chyżyny.
    7. Helena Gajowniczek urodzony(a) 5 gru. 1886, Chyżyny; zgon 19 gru. 1946, Iwowe.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Paweł Gajowniczek urodzony(a) 24 sty. 1827, Chyżyny (syn Rafał Gajowniczek oraz Brygida Grzęda).

    Paweł poślubił(a) Marianna Górska 9 luty 1846, Latowicz. Marianna (córka Daniel Górski oraz Katarzyna Świątek) urodzony(a) 10 sier. 1828, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Górska urodzony(a) 10 sier. 1828, Chyżyny (córka Daniel Górski oraz Katarzyna Świątek).
    Dzieci:
    1. 1. Jan Gajowniczek urodzony(a) 31 gru. 1847, Chyżyny.
    2. Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1849, Chyżyny.
    3. Weronika Gajowniczek urodzony(a) 3 kwie. 1852, Chyżyny.
    4. Daniel Gajowniczek urodzony(a) 16 czer. 1853, Chyżyny.
    5. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 22 luty 1856, Chyżyny.
    6. Weronika Gajowniczek urodzony(a) 1 sty. 1858, Chyżyny.
    7. Mikołaj Gajowniczek urodzony(a) 23 list. 1860, Chyżyny.
    8. Wiktoria Gajowniczek urodzony(a) 15 luty 1863, Chyżyny.
    9. Paweł Gajowniczek urodzony(a) 14 sty. 1865, Chyżyny.
    10. Antoni Gajowniczek urodzony(a) 14 sty. 1865, Chyżyny.
    11. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 12 list. 1866, Chyżyny.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Rafał Gajowniczek urodzony(a) 22 paź. 1789, Chyżyny (syn Wincenty Gajowniczek oraz Rozalia Kaimek).

    Rafał poślubił(a) Brygida Grzęda 2 luty 1817, Latowicz. Brygida (córka Augustyn Grzenda oraz Magdalena Michna) urodzony(a) 24 paź. 1796, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Brygida Grzęda urodzony(a) 24 paź. 1796, Chyżyny (córka Augustyn Grzenda oraz Magdalena Michna).
    Dzieci:
    1. Anna Krystyna Gajowniczek urodzony(a) 27 lip. 1821, Chyżyny.
    2. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 23 maj 1824, Chyżyny.
    3. 2. Paweł Gajowniczek urodzony(a) 24 sty. 1827, Chyżyny.
    4. Balcer (Baltazar) Gajowniczek urodzony(a) 5 sty. 1830, Chyżyny.
    5. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 22 wrz. 1834, Chyżyny.
    6. Jan Gajowniczek urodzony(a) 15 czer. 1839, Chyżyny.

  3. 6.  Daniel Górski urodzony(a) 13 mar. 1791, Chyżyny (syn Jakub Górski oraz Katarzyna Rybak).

    Daniel poślubił(a) Katarzyna Świątek 13 luty 1814, Latowicz. Katarzyna (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda) urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Katarzyna Świątek urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda).
    Dzieci:
    1. Anastazja Katarzyna Górska urodzony(a) 21 kwie. 1815, Chyżyny.
    2. Salomea Katarzyna Górska urodzony(a) 25 list. 1816, Chyżyny.
    3. Łucja Cecylia Górska urodzony(a) 9 gru. 1818, Chyżyny.
    4. Agata Agnieszka Górska urodzony(a) 4 luty 1820, Chyżyny.
    5. Ludwika Górska urodzony(a) 20 sier. 1823, Chyżyny.
    6. Józefa Górska urodzony(a) 7 mar. 1826, Chyżyny.
    7. Piotr Górski urodzony(a) 16 maj 1827, Chyżyny.
    8. 3. Marianna Górska urodzony(a) 10 sier. 1828, Chyżyny.
    9. Teresa Górska urodzony(a) 17 paź. 1834, Chyżyny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Wincenty Gajowniczek urodzony(a) 9 lip. 1759, Strachomin (syn Kilian Gajowniczek oraz Anna).

    Wincenty poślubił(a) Rozalia Kaimek 30 sty. 1785, Latowicz. Rozalia (córka Jakub Kaimek oraz Zofia) urodzony(a) 20 sier. 1763, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Rozalia Kaimek urodzony(a) 20 sier. 1763, Chyżyny (córka Jakub Kaimek oraz Zofia).
    Dzieci:
    1. Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 21 12 1785, Chyżyny.
    2. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 17 czer. 1787, Chyżyny.
    3. 4. Rafał Gajowniczek urodzony(a) 22 paź. 1789, Chyżyny.
    4. Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 1 mar. 1792, Chyżyny.
    5. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 8 kwie. 1794, Chyżyny.
    6. Paweł Gajowniczek urodzony(a) 25 sty. 1797, Chyżyny.
    7. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 25 mar. 1798, Chyżyny.
    8. Stefan Gajowniczek urodzony(a) 3 wrz. 1800, Chyżyny.
    9. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 16 sty. 1802, Chyżyny.
    10. Jan Gajowniczek urodzony(a) 26 czer. 1804, Chyżyny.
    11. Karol Gajowniczek urodzony(a) 3 list. 1806, Chyżyny.

  3. 10.  Augustyn Grzenda urodzony(a) 28 sier. 1768, Chyżyny (syn Józef Grzenda oraz Marianna Michna); zgon 3 sier. 1819, Chyżyny.

    Augustyn poślubił(a) Magdalena Michna 31 sty. 1790, Latowicz. Magdalena (córka Jan Michna oraz Magdalena Zadrożna) urodzony(a) 27 maj 1767, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Magdalena Michna urodzony(a) 27 maj 1767, Redzyńskie (córka Jan Michna oraz Magdalena Zadrożna).
    Dzieci:
    1. Bertylda Grzenda urodzony(a) 6 list. 1790, Chyżyny.
    2. Mateusz Grzenda urodzony(a) 15 sier. 1793, Chyżyny.
    3. 5. Brygida Grzęda urodzony(a) 24 paź. 1796, Chyżyny.
    4. Marianna Grzenda urodzony(a) 20 maj 1798, Chyżyny; zgon 7 wrz. 1799, Chyżyny.
    5. Bartłomiej Grzenda urodzony(a) 26 sier. 1800, Chyżyny.
    6. Apolinary Daniel Grzenda urodzony(a) 23 lip. 1803, Chyżyny.
    7. Petronella Grzenda urodzony(a) 3 czer. 1805, Chyżyny; zgon 25 sty. 1808, Chyżyny.
    8. Katarzyna Grzenda urodzony(a) 23 list. 1808, Chyżyny; zgon 14 lip. 1811, Chyżyny.

  5. 12.  Jakub Górski urodzony(a) 1733 (syn N Górski); zgon 15 list. 1813, Chyżyny.

    Jakub poślubił(a) Katarzyna Rybak 26 sty. 1783, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Katarzyna Rybak (córka Baltazar Rybak oraz Marianna).
    Dzieci:
    1. Pelagia Górska urodzony(a) 22 mar. 1784, Chyżyny.
    2. Jan Górski urodzony(a) 22 czer. 1787, Chyżyny.
    3. Stanisław Konstanty Górski urodzony(a) 17 list. 1788, Chyżyny.
    4. 6. Daniel Górski urodzony(a) 13 mar. 1791, Chyżyny.
    5. Joanna Górska urodzony(a) 26 gru. 1793, Chyżyny.
    6. Grzegorz Górski urodzony(a) 10 mar. 1796, Chyżyny.
    7. Antoni Górski urodzony(a) 1797, Chyżyny.
    8. Franciszek Górski urodzony(a) 11 paź. 1801, Chyżyny.
    9. Marianna Górska urodzony(a) 3 luty 1805, Chyżyny.

  7. 14.  Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin (syn Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek).

    Mikołaj poślubił(a) Małgorzata Reda 23 luty 1794, Latowicz. Małgorzata (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio) urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).
    Dzieci:
    1. 7. Katarzyna Świątek urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin.
    2. Jan Świątek urodzony(a) 28 sty. 1798, Strachomin.
    3. Kunegunda Świątek urodzony(a) 24 czer. 1800, Strachomin; zgon 5 maj 1805, Strachomin.
    4. Konstancja Świątek urodzony(a) 19 luty 1803, Strachomin; zgon 12 maj 1805, Strachomin.
    5. Ludwika Świątek urodzony(a) 25 kwie. 1805, Strachomin.
    6. Franciszek Świątek urodzony(a) 12 paź. 1807, Strachomin.
    7. Izydor Świątek urodzony(a) 4 kwie. 1810, Strachomin.
    8. Roch Piotr Świątek urodzony(a) 13 sier. 1812, Strachomin.
    9. Bonifacy Jan Świątek urodzony(a) 19 czer. 1815, Strachomin.
    10. Teresa Jadwiga Świątek urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Kilian Gajowniczek urodzony(a) 1712 (syn N Gajowniczek); zgon 30 maj 1767, Strachomin.

    Kilian — Anna. Anna urodzony(a) 1721; zgon 2 lip. 1774, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Anna urodzony(a) 1721; zgon 2 lip. 1774, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Laurenty (Wawrzyniec) Gajowniczek urodzony(a) 1737, Strachomin; zgon 3 maj 1807, Strachomin.
    2. Jakub Gajowniczek
    3. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 11 kwie. 1757, Strachomin.
    4. 8. Wincenty Gajowniczek urodzony(a) 9 lip. 1759, Strachomin.

  3. 18.  Jakub Kaimek urodzony(a) 1724 (syn N Kaimek); zgon 2 mar. 1783, Chyżyny.

    Jakub — Zofia. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Zofia
    Dzieci:
    1. 9. Rozalia Kaimek urodzony(a) 20 sier. 1763, Chyżyny.
    2. Krzysztof Kaimek urodzony(a) 21 lip. 1765, Chyżyny.
    3. Magdalena Kaimek urodzony(a) 21 lip. 1765, Chyżyny.
    4. Franciszka Kaimek urodzony(a) 9 mar. 1769, Chyżyny; zgon 31 mar. 1770, Chyżyny.

  5. 20.  Józef Grzenda urodzony(a) 1744, Chyżyny (syn N Grzenda); zgon 8 maj 1814, Chyżyny.

    Józef poślubił(a) Marianna Michna 12 luty 1764, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Marianna Michna
    Dzieci:
    1. Benedykt Grzenda urodzony(a) 12 mar. 1765, Chyżyny; zgon 11 paź. 1824, Chyżyny.
    2. Rozalia Grzenda urodzony(a) 16 wrz. 1766, Chyżyny; zgon 13 maj 1770, Chyżyny.
    3. 10. Augustyn Grzenda urodzony(a) 28 sier. 1768, Chyżyny; zgon 3 sier. 1819, Chyżyny.
    4. Tekla Grzenda urodzony(a) 19 wrz. 1770, Chyżyny; zgon 26 sty. 1773, Chyżyny.
    5. Adam Grzenda urodzony(a) 30 paź. 1772, Chyżyny; zgon 8 list. 1772, Chyżyny.

  7. 22.  Jan Michna urodzony(a) 1731 (syn Żyjący); zgon 24 kwie. 1771, Redzyńskie.

    Jan poślubił(a) Magdalena Zadrożna 14 luty 1762, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Magdalena Zadrożna
    Dzieci:
    1. Franciszek Michna urodzony(a) 2 mar. 1763, Redzyńskie.
    2. Joanna Michna urodzony(a) 2 mar. 1767, Redzyńskie.
    3. Adalbertus (Wojciech) Michna urodzony(a) 21 kwie. 1765, Redzyńskie.
    4. 11. Magdalena Michna urodzony(a) 27 maj 1767, Redzyńskie.
    5. Justyna Michna urodzony(a) 19 wrz. 1770, Redzyńskie; zgon 10 list. 1771, Redzyńskie.

  9. 24.  N Górski
    Dzieci:
    1. Jan Górski urodzony(a) 1711; zgon 9 luty 1789, Chyżyny.
    2. Andrzej Górski urodzony(a) 1719; zgon 30 wrz. 1799, Borówek.
    3. Mateusz Górski urodzony(a) 1722; zgon 16 luty 1767, Borówek.
    4. 12. Jakub Górski urodzony(a) 1733; zgon 15 list. 1813, Chyżyny.
    5. Laurenty Górski urodzony(a) 1739; zgon 19 luty 1819, Chyżyny.
    6. Fabian Górski urodzony(a) 1745; zgon 20 wrz. 1795, Borówek.

  10. 26.  Baltazar Rybak (syn N Rybak); zgon 30 paź. 1795, Transbór.

    Baltazar — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  11. 27.  Marianna
    Dzieci:
    1. Jan Rybak urodzony(a) , Transbór.
    2. Magdalena Rybak urodzony(a) 6 maj 1759, Transbór.
    3. Krystyna Rybak urodzony(a) 25 lip. 1761, Transbór.
    4. 13. Katarzyna Rybak
    5. Stanisław Rybak urodzony(a) 24 list. 1765, Transbór.
    6. Fryderyk Rybak urodzony(a) 10 mar. 1768, Transbór; zgon 28 czer. 1769, Transbór.
    7. Jan Gwalbert Rybak urodzony(a) 3 lip. 1770, Transbór; zgon 5 luty 1773, Transbór.
    8. Gertruda Rybak urodzony(a) 18 list. 1773, Transbór.

  12. 28.  Walenty Świątek urodzony(a) 1728, Strachomin (syn N Świątek); zgon 24 gru. 1792, Strachomin.

    Walenty — Katarzyna Gajowniczek. Katarzyna urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  13. 29.  Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Krystyna Świątek urodzony(a) 12 wrz. 1756, Strachomin.
    2. Katarzyna Świątek
    3. Anastazja Świątek urodzony(a) 27 gru. 1761, Strachomin.
    4. 14. Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin.
    5. Benedykt Świątek urodzony(a) 16 lip. 1767, Strachomin.
    6. Paweł Świątek urodzony(a) 1 lip. 1770, Strachomin.
    7. Grzegorz Świątek urodzony(a) 28 maj 1773, Strachomin.
    8. Aleksander Świątek urodzony(a) 3 maj 1776, Strachomin.
    9. Scholastyka Świątek urodzony(a) 17 luty 1779, Strachomin.

  14. 30.  Franciszek Reda (syn N Reda); zgon 20 luty 1813, Strachomin.

    Franciszek poślubił(a) Marianna Rechnio 15 luty 1767, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  15. 31.  Marianna Rechnio
    Dzieci:
    1. Karol Reda urodzony(a) 7 list. 1768, Strachomin.
    2. Cyprian Reda urodzony(a) 14 wrz. 1771, Strachomin; zgon 21 wrz. 1771, Strachomin.
    3. Katarzyna Reda urodzony(a) 24 list. 1772, Strachomin; zgon 18 wrz. 1799, Redzyńskie.
    4. Franciszek Reda Reda urodzony(a) 11 paź. 1775, Strachomin; zgon 24 sier. 1776, Strachomin.
    5. 15. Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin.
    6. Krystyna Reda urodzony(a) 14 wrz. 1780, Strachomin.
    7. Jędrzej Reda urodzony(a) 16 paź. 1783, Strachomin.
    8. Jan Reda urodzony(a) 26 czer. 1787, Strachomin.
    9. Damazy Reda urodzony(a) 13 gru. 1791, Strachomin; zgon 30 kwie. 1808, Strachomin.