Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Ignacy Gajowniczek

Ignacy Gajowniczek

Mężczyzna 1876 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 19 luty 1876, Chyżyny (syn Jan Gajowniczek oraz Agnieszka Gajowniczek).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Gajowniczek urodzony(a) 31 gru. 1847, Chyżyny (syn Paweł Gajowniczek oraz Marianna Górska).

    Jan poślubił(a) Agnieszka Gajowniczek 16 luty 1868, Latowicz. Agnieszka (córka Michał Gajowniczek oraz Marianna Reda) urodzony(a) 20 sty. 1850, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 20 sty. 1850, Strachomin (córka Michał Gajowniczek oraz Marianna Reda).
    Dzieci:
    1. Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 1 maj 1873, Chyżyny.
    2. 1. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 19 luty 1876, Chyżyny.
    3. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 13 lip. 1878, Chyżyny.
    4. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 23 mar. 1881, Chyżyny.
    5. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 30 lip. 1883, Chyżyny.
    6. Weronika Gajowniczek urodzony(a) 14 wrz. 1890, Chyżyny.
    7. Helena Gajowniczek urodzony(a) 5 gru. 1886, Chyżyny; zgon 19 gru. 1946, Iwowe.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Paweł Gajowniczek urodzony(a) 24 sty. 1827, Chyżyny (syn Rafał Gajowniczek oraz Brygida Grzęda).

    Paweł poślubił(a) Marianna Górska 9 luty 1846, Latowicz. Marianna (córka Daniel Górski oraz Katarzyna Świątek) urodzony(a) 10 sier. 1828, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Górska urodzony(a) 10 sier. 1828, Chyżyny (córka Daniel Górski oraz Katarzyna Świątek).
    Dzieci:
    1. 2. Jan Gajowniczek urodzony(a) 31 gru. 1847, Chyżyny.
    2. Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1849, Chyżyny.
    3. Weronika Gajowniczek urodzony(a) 3 kwie. 1852, Chyżyny.
    4. Daniel Gajowniczek urodzony(a) 16 czer. 1853, Chyżyny.
    5. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 22 luty 1856, Chyżyny.
    6. Weronika Gajowniczek urodzony(a) 1 sty. 1858, Chyżyny.
    7. Mikołaj Gajowniczek urodzony(a) 23 list. 1860, Chyżyny.
    8. Wiktoria Gajowniczek urodzony(a) 15 luty 1863, Chyżyny.
    9. Paweł Gajowniczek urodzony(a) 14 sty. 1865, Chyżyny.
    10. Antoni Gajowniczek urodzony(a) 14 sty. 1865, Chyżyny.
    11. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 12 list. 1866, Chyżyny.

  3. 6.  Michał Gajowniczek urodzony(a) 28 wrz. 1830, Strachomin (syn Grzegorz Gajowniczek oraz Marianna Mrozek).

    Michał poślubił(a) Marianna Reda 5 luty 1849, Latowicz. Marianna (córka Romuald Reda oraz Ewa Miszta) urodzony(a) 5 gru. 1830, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Reda urodzony(a) 5 gru. 1830, Strachomin (córka Romuald Reda oraz Ewa Miszta).
    Dzieci:
    1. 3. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 20 sty. 1850, Strachomin.
    2. Magdalena Gajowniczek urodzony(a) 26 maj 1852, Strachomin.
    3. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 22 sty. 1855, Strachomin.
    4. Zuzanna Gajowniczek urodzony(a) 23 wrz. 1857, Strachomin.
    5. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 16 kwie. 1860, Strachomin.
    6. Ludwika Gajowniczek urodzony(a) 18 sier. 1862, Strachomin.
    7. Helena Gajowniczek urodzony(a) 17 luty 1865, Strachomin.
    8. Jan Gajowniczek urodzony(a) 3 paź. 1867, Strachomin.
    9. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 20 czer. 1870, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Rafał Gajowniczek urodzony(a) 22 paź. 1789, Chyżyny (syn Wincenty Gajowniczek oraz Rozalia Kaimek).

    Rafał poślubił(a) Brygida Grzęda 2 luty 1817, Latowicz. Brygida (córka Augustyn Grzenda oraz Magdalena Michna) urodzony(a) 24 paź. 1796, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Brygida Grzęda urodzony(a) 24 paź. 1796, Chyżyny (córka Augustyn Grzenda oraz Magdalena Michna).
    Dzieci:
    1. Anna Krystyna Gajowniczek urodzony(a) 27 lip. 1821, Chyżyny.
    2. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 23 maj 1824, Chyżyny.
    3. 4. Paweł Gajowniczek urodzony(a) 24 sty. 1827, Chyżyny.
    4. Balcer (Baltazar) Gajowniczek urodzony(a) 5 sty. 1830, Chyżyny.
    5. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 22 wrz. 1834, Chyżyny.
    6. Jan Gajowniczek urodzony(a) 15 czer. 1839, Chyżyny.

  3. 10.  Daniel Górski urodzony(a) 13 mar. 1791, Chyżyny (syn Jakub Górski oraz Katarzyna Rybak).

    Daniel poślubił(a) Katarzyna Świątek 13 luty 1814, Latowicz. Katarzyna (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda) urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Katarzyna Świątek urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda).
    Dzieci:
    1. Anastazja Katarzyna Górska urodzony(a) 21 kwie. 1815, Chyżyny.
    2. Salomea Katarzyna Górska urodzony(a) 25 list. 1816, Chyżyny.
    3. Łucja Cecylia Górska urodzony(a) 9 gru. 1818, Chyżyny.
    4. Agata Agnieszka Górska urodzony(a) 4 luty 1820, Chyżyny.
    5. Ludwika Górska urodzony(a) 20 sier. 1823, Chyżyny.
    6. Józefa Górska urodzony(a) 7 mar. 1826, Chyżyny.
    7. Piotr Górski urodzony(a) 16 maj 1827, Chyżyny.
    8. 5. Marianna Górska urodzony(a) 10 sier. 1828, Chyżyny.
    9. Teresa Górska urodzony(a) 17 paź. 1834, Chyżyny.

  5. 12.  Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 28 luty 1809, Strachomin (syn Marek Gajowniczek oraz Małgorzata Orowiecka).

    Grzegorz — Marianna Mrozek. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Marianna Mrozek
    Dzieci:
    1. 6. Michał Gajowniczek urodzony(a) 28 wrz. 1830, Strachomin.
    2. Szymon Gajowniczek urodzony(a) 16 luty 1833, Strachomin.
    3. Józef Gajowniczek urodzony(a) 17 mar. 1835, Strachomin.
    4. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 13 kwie. 1837, Strachomin.
    5. Anna Gajowniczek urodzony(a) 26 lip. 1839, Strachomin.
    6. Leon Gajowniczek urodzony(a) 21 mar. 1842, Strachomin.
    7. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 20 list. 1843, Strachomin.
    8. Jan Gajowniczek urodzony(a) 29 sier. 1846, Strachomin.
    9. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 8 luty 1849, Strachomin.

  7. 14.  Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin (syn Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio).

    Romuald poślubił(a) Ewa Miszta 26 maj 1811, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Ewa Miszta
    Dzieci:
    1. Piotr Paweł Reda urodzony(a) 29 czer. 1812, Strachomin.
    2. Marianna Julianna Reda urodzony(a) 25 czer. 1814, Strachomin.
    3. Elżbieta Petronella Reda urodzony(a) 7 lip. 1816, Strachomin.
    4. Brygida Marianna Reda urodzony(a) 9 paź. 1818, Strachomin.
    5. Grzegorz Marcin Reda urodzony(a) 15 list. 1820, Strachomin.
    6. Kajetan Reda urodzony(a) 7 sier. 1823, Strachomin.
    7. Marcella Reda urodzony(a) 5 mar. 1825, Strachomin.
    8. Agnieszka Reda urodzony(a) 2 sty. 1827, Strachomin.
    9. 7. Marianna Reda urodzony(a) 5 gru. 1830, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Wincenty Gajowniczek urodzony(a) 9 lip. 1759, Strachomin (syn Kilian Gajowniczek oraz Anna).

    Wincenty poślubił(a) Rozalia Kaimek 30 sty. 1785, Latowicz. Rozalia (córka Jakub Kaimek oraz Zofia) urodzony(a) 20 sier. 1763, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Rozalia Kaimek urodzony(a) 20 sier. 1763, Chyżyny (córka Jakub Kaimek oraz Zofia).
    Dzieci:
    1. Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 21 12 1785, Chyżyny.
    2. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 17 czer. 1787, Chyżyny.
    3. 8. Rafał Gajowniczek urodzony(a) 22 paź. 1789, Chyżyny.
    4. Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 1 mar. 1792, Chyżyny.
    5. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 8 kwie. 1794, Chyżyny.
    6. Paweł Gajowniczek urodzony(a) 25 sty. 1797, Chyżyny.
    7. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 25 mar. 1798, Chyżyny.
    8. Stefan Gajowniczek urodzony(a) 3 wrz. 1800, Chyżyny.
    9. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 16 sty. 1802, Chyżyny.
    10. Jan Gajowniczek urodzony(a) 26 czer. 1804, Chyżyny.
    11. Karol Gajowniczek urodzony(a) 3 list. 1806, Chyżyny.

  3. 18.  Augustyn Grzenda urodzony(a) 28 sier. 1768, Chyżyny (syn Józef Grzenda oraz Marianna Michna); zgon 3 sier. 1819, Chyżyny.

    Augustyn poślubił(a) Magdalena Michna 31 sty. 1790, Latowicz. Magdalena (córka Jan Michna oraz Magdalena Zadrożna) urodzony(a) 27 maj 1767, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Magdalena Michna urodzony(a) 27 maj 1767, Redzyńskie (córka Jan Michna oraz Magdalena Zadrożna).
    Dzieci:
    1. Bertylda Grzenda urodzony(a) 6 list. 1790, Chyżyny.
    2. Mateusz Grzenda urodzony(a) 15 sier. 1793, Chyżyny.
    3. 9. Brygida Grzęda urodzony(a) 24 paź. 1796, Chyżyny.
    4. Marianna Grzenda urodzony(a) 20 maj 1798, Chyżyny; zgon 7 wrz. 1799, Chyżyny.
    5. Bartłomiej Grzenda urodzony(a) 26 sier. 1800, Chyżyny.
    6. Apolinary Daniel Grzenda urodzony(a) 23 lip. 1803, Chyżyny.
    7. Petronella Grzenda urodzony(a) 3 czer. 1805, Chyżyny; zgon 25 sty. 1808, Chyżyny.
    8. Katarzyna Grzenda urodzony(a) 23 list. 1808, Chyżyny; zgon 14 lip. 1811, Chyżyny.

  5. 20.  Jakub Górski urodzony(a) 1733 (syn N Górski); zgon 15 list. 1813, Chyżyny.

    Jakub poślubił(a) Katarzyna Rybak 26 sty. 1783, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Katarzyna Rybak (córka Baltazar Rybak oraz Marianna).
    Dzieci:
    1. Pelagia Górska urodzony(a) 22 mar. 1784, Chyżyny.
    2. Jan Górski urodzony(a) 22 czer. 1787, Chyżyny.
    3. Stanisław Konstanty Górski urodzony(a) 17 list. 1788, Chyżyny.
    4. 10. Daniel Górski urodzony(a) 13 mar. 1791, Chyżyny.
    5. Joanna Górska urodzony(a) 26 gru. 1793, Chyżyny.
    6. Grzegorz Górski urodzony(a) 10 mar. 1796, Chyżyny.
    7. Antoni Górski urodzony(a) 1797, Chyżyny.
    8. Franciszek Górski urodzony(a) 11 paź. 1801, Chyżyny.
    9. Marianna Górska urodzony(a) 3 luty 1805, Chyżyny.

  7. 22.  Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin (syn Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek).

    Mikołaj poślubił(a) Małgorzata Reda 23 luty 1794, Latowicz. Małgorzata (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio) urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).
    Dzieci:
    1. 11. Katarzyna Świątek urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin.
    2. Jan Świątek urodzony(a) 28 sty. 1798, Strachomin.
    3. Kunegunda Świątek urodzony(a) 24 czer. 1800, Strachomin; zgon 5 maj 1805, Strachomin.
    4. Konstancja Świątek urodzony(a) 19 luty 1803, Strachomin; zgon 12 maj 1805, Strachomin.
    5. Ludwika Świątek urodzony(a) 25 kwie. 1805, Strachomin.
    6. Franciszek Świątek urodzony(a) 12 paź. 1807, Strachomin.
    7. Izydor Świątek urodzony(a) 4 kwie. 1810, Strachomin.
    8. Roch Piotr Świątek urodzony(a) 13 sier. 1812, Strachomin.
    9. Bonifacy Jan Świątek urodzony(a) 19 czer. 1815, Strachomin.
    10. Teresa Jadwiga Świątek urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin.

  9. 24.  Marek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1767, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Marek — Małgorzata Orowiecka. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Małgorzata Orowiecka
    Dzieci:
    1. Jan Gajowniczek urodzony(a) 22 maj 1796, Strachomin.
    2. Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 16 sier. 1798, Strachomin.
    3. Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 94 mar. 1801, Strachomin.
    4. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 3 kwie. 1803, Strachomin.
    5. 12. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 28 luty 1809, Strachomin.
    6. Augustyn Jan Gajowniczek urodzony(a) 29 sier. 1811, Strachomin.
    7. Marianna Salomea Gajowniczek urodzony(a) 14 list. 1814, Strachomin.
    8. Wojciech Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 15 kwie. 1817, Strachomin.

  11. 28.  Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin (syn N Reda); zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.

    Bartłomiej poślubił(a) Marianna Kusio 26 sty. 1766, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Marianna Kusio (córka Tomasz Kusio oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Wincenty Reda urodzony(a) 18 kwie. 1768, Strachomin; zgon 16 lip. 1772, Strachomin.
    2. Bibianna Reda urodzony(a) 30 list. 1770, Strachomin.
    3. Brygida Reda urodzony(a) 2 luty 1772, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    4. Wiktoria Reda urodzony(a) 25 gru. 1773, Strachomin.
    5. Klara Reda urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin.
    6. Brygida Reda urodzony(a) 4 paź. 1779, Strachomin.
    7. Tekla Reda urodzony(a) 1 list. 1782, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    8. Monika Reda urodzony(a) 5 maj 1785, Strachomin; zgon 28 wrz. 1789, Strachomin.
    9. Walerian Reda urodzony(a) 16 gru. 1787, Strachomin; zgon 21 gru. 1787, Strachomin.
    10. 14. Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin.
    11. Marianna Reda urodzony(a) 30 mar. 1794, Strachomin; zgon 2 mar. 1796, Strachomin.