Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Józef Świątek

Józef Świątek

Mężczyzna 1901 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Józef Świątek urodzony(a) 16 mar. 1901, Oleksianka (syn Konstanty Świątek oraz Marianna Śluzek).

    Józef poślubił(a) Marianna Gielo 26 gru. 1928, Latowicz. Marianna (córka Wojciech Gielo oraz Aleksandra Chrzanowska) urodzony(a) 28 wrz. 1905, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Konstanty Świątek urodzony(a) 16 mar. 1874, Oleksianka (syn Faustyn Świątek oraz Marianna Całka).

    Konstanty poślubił(a) Marianna Śluzek 16 maj 1900, Latowicz. Marianna (córka Michał Śluzek oraz Katarzyna Kaczorek) urodzony(a) 28 mar. 1875, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Śluzek urodzony(a) 28 mar. 1875, Chyżyny (córka Michał Śluzek oraz Katarzyna Kaczorek).
    Dzieci:
    1. 1. Józef Świątek urodzony(a) 16 mar. 1901, Oleksianka.
    2. Stefania Świątek urodzony(a) 1904, Goździk.
    3. Aniela Świątek urodzony(a) 2 kwie. 1906, Oleksianka.
    4. Franciszek Świątek urodzony(a) 17 kwie. 1908, Oleksianka.
    5. Kamila Świątek urodzony(a) 18 mar. 1912, Oleksianka.
    6. Henryk Świątek urodzony(a) 16 sty. 1915, Latowicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Faustyn Świątek urodzony(a) 10 luty 1841, Oleksianka (syn Walenty Maciej Świątek oraz Ludwika Franciszka Kempkowicz).

    Faustyn poślubił(a) Marianna Całka 2 mar. 1862, Latowicz. Marianna (córka Jan Stanisław Całka oraz Julianna Małgorzata Kosut) urodzony(a) 5 maj 1843, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Całka urodzony(a) 5 maj 1843, Oleksianka (córka Jan Stanisław Całka oraz Julianna Małgorzata Kosut).
    Dzieci:
    1. Wiktor Świątek urodzony(a) 24 wrz. 1864, Oleksianka.
    2. Helena Świątek urodzony(a) 1 lip. 1868, Oleksianka.
    3. Władysław Świątek urodzony(a) 4 sier. 1871, Oleksianka.
    4. 2. Konstanty Świątek urodzony(a) 16 mar. 1874, Oleksianka.
    5. Bronisław Bolesław Świątek urodzony(a) 11 paź. 1883, Oleksianka.

  3. 6.  Michał Śluzek urodzony(a) 4 wrz. 1826, Chyżyny (syn Jan Śluzek oraz Ludwika Świątek).

    Michał poślubił(a) Katarzyna Kaczorek 31 sty. 1869, Latowicz. Katarzyna (córka Jan Kaczorek oraz Barbara Śluzek) urodzony(a) 24 paź. 1847, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Katarzyna Kaczorek urodzony(a) 24 paź. 1847, Oleksianka (córka Jan Kaczorek oraz Barbara Śluzek).
    Dzieci:
    1. Piotr Śluzek urodzony(a) 29 lip. 1870, Chyżyny.
    2. Weronika Śluzek urodzony(a) 28 list. 1872, Chyżyny.
    3. 3. Marianna Śluzek urodzony(a) 28 mar. 1875, Chyżyny.
    4. Magdalena Śluzek urodzony(a) 29 czer. 1878, Chyżyny.
    5. Julianna Śluzek urodzony(a) 1 list. 1880, Chyżyny.
    6. Antoni Śluzek urodzony(a) 13 sty. 1883, Chyżyny.
    7. Franciszek Śluzek urodzony(a) 17 lip. 1884, Chyżyny.
    8. Anna Śluzek urodzony(a) 28 kwie. 1887, Chyżyny.
    9. Stanisław Śluzek urodzony(a) 24 sty. 1889, Chyżyny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Walenty Maciej Świątek urodzony(a) 15 luty 1816, Oleksianka (syn Józef Świątek oraz Tekla Dzięcioł).

    Walenty poślubił(a) Ludwika Franciszka Kempkowicz 5 luty 1837, Latowicz. Ludwika (córka Jan de Matha Kępkowicz oraz Helena Dyła) urodzony(a) 1 kwie. 1819, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Ludwika Franciszka Kempkowicz urodzony(a) 1 kwie. 1819, Wielgolas (córka Jan de Matha Kępkowicz oraz Helena Dyła).
    Dzieci:
    1. 4. Faustyn Świątek urodzony(a) 10 luty 1841, Oleksianka.
    2. Łukasz Świątek urodzony(a) 14 paź. 1843, Oleksianka.
    3. Jakub Świątek urodzony(a) 24 lip. 1847, Oleksianka.
    4. Stanisław Świątek urodzony(a) 18 maj 1850, Oleksianka.
    5. Piotr Świątek urodzony(a) 27 lip. 1859, Oleksianka.
    6. Marianna Świątek urodzony(a) 6 czer. 1867, Oleksianka.

  3. 10.  Jan Stanisław Całka urodzony(a) 16 maj 1812, Redzyńskie (syn Wit Całka oraz Hedwiga Malitka-Zbojna).

    Jan poślubił(a) Julianna Małgorzata Kosut 19 czer. 1842, Latowicz. Julianna (córka Bartłomiej Kosut oraz Ewa (Helena) Reda) urodzony(a) 19 czer. 1817, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Julianna Małgorzata Kosut urodzony(a) 19 czer. 1817, Oleksianka (córka Bartłomiej Kosut oraz Ewa (Helena) Reda).
    Dzieci:
    1. 5. Marianna Całka urodzony(a) 5 maj 1843, Oleksianka.
    2. Ludwik Całka urodzony(a) 23 sier. 1844, Oleksianka.
    3. Zuzanna Całka urodzony(a) 6 sier. 1845, Oleksianka.
    4. Alojzy Całka urodzony(a) 22 czer. 1847, Oleksianka.
    5. Ludwik Całka urodzony(a) 6 paź. 1849, Oleksianka.
    6. Magdalena Całka urodzony(a) 6 maj 1852, Oleksianka.
    7. Kajetan Całka urodzony(a) 7 sier. 1855, Oleksianka.
    8. Gertruda Całka urodzony(a) 13 mar. 1858, Oleksianka.
    9. Katarzyna Całka urodzony(a) 26 paź. 1860, Oleksianka.
    10. Katarzyna Całka urodzony(a) 2 list. 1865, Oleksianka.

  5. 12.  Jan Śluzek urodzony(a) 22 paź. 1803, Chyżyny (syn Wojciech Śluzek oraz Franciszka Woycik).

    Jan poślubił(a) Ludwika Świątek 2 luty 1823, Latowicz. Ludwika (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda) urodzony(a) 25 kwie. 1805, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Ludwika Świątek urodzony(a) 25 kwie. 1805, Strachomin (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda).
    Dzieci:
    1. Paweł Śluzek urodzony(a) 23 sty. 1824, Chyżyny.
    2. 6. Michał Śluzek urodzony(a) 4 wrz. 1826, Chyżyny.
    3. Kacper Śluzek urodzony(a) 4 sty. 1829, Chyżyny.
    4. Rozalia Śluzek urodzony(a) 28 sier. 1832, Chyżyny.
    5. Józef Śluzek urodzony(a) 9 mar. 1834, Chyżyny.
    6. Wojciech Śluzek urodzony(a) 7 kwie. 1836, Chyżyny.
    7. Stanisław Śluzek urodzony(a) 24 kwie. 1839, Chyżyny.
    8. Jan Śluzek urodzony(a) 5 lip. 1842, Chyżyny.
    9. Julianna Śluzek urodzony(a) 14 czer. 1848, Chyżyny.

  7. 14.  Jan Kaczorek urodzony(a) 1821, Kiczki (syn Maciej Kaczorek oraz Katarzyna Gelo).

    Jan poślubił(a) Barbara Śluzek 13 sty. 1840, Latowicz. Barbara (córka Jan Śluzek oraz Anna Pieczkowska) urodzony(a) 1 gru. 1823, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Barbara Śluzek urodzony(a) 1 gru. 1823, Oleksianka (córka Jan Śluzek oraz Anna Pieczkowska).
    Dzieci:
    1. Marianna Kaczorek urodzony(a) 24 sier. 1844, Oleksianka; zgon 6 sier. 1864, Laliny.
    2. 7. Katarzyna Kaczorek urodzony(a) 24 paź. 1847, Oleksianka.
    3. Paweł Kaczorek urodzony(a) 3 sty. 1850, Oleksianka.
    4. Jan Kaczorek urodzony(a) 20 czer. 1853, Oleksianka.
    5. Agnieszka Kaczorek urodzony(a) 15 sty. 1856, Oleksianka.
    6. Małgorzata Kaczorek urodzony(a) 3 luty 1859, Iwowe.
    7. Teofila Kaczorek urodzony(a) 19 paź. 1861, Iwowe.
    8. Franciszka Kaczorek urodzony(a) 31 sty. 1864, Iwowe.
    9. Stanisław Kaczorek urodzony(a) 14 kwie. 1866, Iwowe.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Józef Świątek urodzony(a) 4 lip. 1784, Oleksianka (syn Michał Świątek oraz Małgorzata Świeczka).

    Józef poślubił(a) Tekla Dzięcioł 22 sty. 1804, Latowicz. Tekla (córka Wincenty Dzięcioł oraz Agnieszka) urodzony(a) 21 wrz. 1783, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Tekla Dzięcioł urodzony(a) 21 wrz. 1783, Oleksianka (córka Wincenty Dzięcioł oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. Krystyna Świątek urodzony(a) 1 mar. 1807, Oleksianka.
    2. Paweł Świątek urodzony(a) 17 sty. 1810, Oleksianka.
    3. Anna Krystyna Świątek urodzony(a) 22 lip. 1812, Oleksianka.
    4. 8. Walenty Maciej Świątek urodzony(a) 15 luty 1816, Oleksianka.
    5. Teodor Franciszek Świątek urodzony(a) 12 kwie. 1821, Oleksianka.
    6. Zuzanna Świątek urodzony(a) 6 sier. 1824, Oleksianka.
    7. Katarzyna Świątek urodzony(a) 28 paź. 1828, Oleksianka.

  3. 18.  Jan de Matha Kępkowicz urodzony(a) 8 luty 1776, Iwowe (syn Krzysztof Kępkowicz oraz Rozalia Skorupa).

    Jan — Helena Dyła. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Helena Dyła (córka Adalbertus Dyła oraz Katarzyna Leszek).
    Dzieci:
    1. Tomasz Kępkowicz urodzony(a) 15 gru. 1801, Wielgolas; zgon 24 lip. 1804, Wielgolas.
    2. Agata Kępkowicz urodzony(a) 3 luty 1804, Wielgolas; zgon 29 mar. 1806, Wielgolas.
    3. Franciszek Kempkowicz urodzony(a) 29 mar. 1806, Wielgolas.
    4. Franciszka Kempkowicz urodzony(a) 16 luty 1809, Wielgolas.
    5. Grzegorz Maciej Kępkowicz urodzony(a) 23 luty 1812, Wielgolas.
    6. Piotr Paweł Kępkowicz urodzony(a) 29 sty. 1815, Wielgolas.
    7. 9. Ludwika Franciszka Kempkowicz urodzony(a) 1 kwie. 1819, Wielgolas.
    8. Kajetan Kempkowicz urodzony(a) 1 sier. 1822, Wielgolas.

  5. 20.  Wit Całka urodzony(a) 16 czer. 1771, Redzyńskie (syn Feliks (Szczęsny) Całka oraz Marianna Śluzek).

    Wit poślubił(a) Hedwiga Malitka-Zbojna 20 list. 1796, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Hedwiga Malitka-Zbojna
    Dzieci:
    1. Jan Całka urodzony(a) 24 paź. 1797, Redzyńskie; zgon 26 paź. 1797, Redzyńskie.
    2. Hieronim Całka urodzony(a) 30 wrz. 1798, Redzyńskie.
    3. Jakub Całka urodzony(a) 26 lip. 1801, Redzyńskie.
    4. Izydor Całka urodzony(a) 1 sier. 1804, Redzyńskie.
    5. Franciszek Całka urodzony(a) 9 paź. 1806, Redzyńskie.
    6. Benedykt Całka urodzony(a) 31 mar. 1809, Redzyńskie.
    7. 10. Jan Stanisław Całka urodzony(a) 16 maj 1812, Redzyńskie.
    8. Barbara Gertruda Całka urodzony(a) 2 gru. 1814, Redzyńskie.
    9. Michał Władysław Całka urodzony(a) 27 wrz. 1816, Redzyńskie.

  7. 22.  Bartłomiej Kosut (syn Grzegorz Kosut oraz Marianna).

    Bartłomiej poślubił(a) Ewa (Helena) Reda 21 list. 1790, Latowicz. Ewa (córka Paweł Reda oraz Katarzna Sęcek) urodzony(a) 28 paź. 1772, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Ewa (Helena) Reda urodzony(a) 28 paź. 1772, Strachomin (córka Paweł Reda oraz Katarzna Sęcek).
    Dzieci:
    1. Dorota Kosut urodzony(a) 12 luty 1792, Oleksianka; zgon 26 luty 1801, Oleksianka.
    2. Franciszek Kosut urodzony(a) 15 mar. 1795, Oleksianka; zgon 22 luty 1796, Oleksianka.
    3. Małgorzata Kosut urodzony(a) 18 lip. 1797, Oleksianka; zgon 17 mar. 1801, Oleksianka.
    4. Walenty Kosut urodzony(a) 7 luty 1799, Oleksianka; zgon 26 mar. 1800, Oleksianka.
    5. Brygida Kosut urodzony(a) 17 list. 1800, Oleksianka.
    6. Marianna Kosut urodzony(a) 7 wrz. 1802, Oleksianka.
    7. Katarzyna Kosut urodzony(a) 24 kwie. 1804, Oleksianka; zgon 26 lip. 1805, Oleksianka.
    8. Krystyna Kosut urodzony(a) 2 list. 1805, Oleksianka.
    9. Antonina Monika Kosut urodzony(a) 11 maj 1807, Oleksianka.
    10. Wincenty Kosut urodzony(a) 18 lip. 1809, Oleksianka.
    11. Dorota Marianna Kosut urodzony(a) 27 sty. 1811, Oleksianka.
    12. Agnieszka Anastazja Kosut urodzony(a) 22 sty. 1813, Oleksianka.
    13. Mikołaj Piotr Kosut urodzony(a) 5 gru. 1814, Oleksianka.
    14. 11. Julianna Małgorzata Kosut urodzony(a) 19 czer. 1817, Oleksianka.

  9. 24.  Wojciech Śluzek urodzony(a) 8 kwie. 1760, Chyżyny (syn Jakub Śluzek oraz Teresa).

    Wojciech poślubił(a) Franciszka Woycik 14 sty. 1787, Latowicz. Franciszka (córka Laurenty Woycik oraz Katarzyna) urodzony(a) 13 mar. 1766, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Franciszka Woycik urodzony(a) 13 mar. 1766, Chyżyny (córka Laurenty Woycik oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Ludwika Śluzek urodzony(a) 12 wrz. 1787, Chyżyny; zgon 27 wrz. 1787, Chyżyny.
    2. Agnieszka Śluzek urodzony(a) 31 sty. 1789, Chyżyny; zgon 2 luty 1789, Chyżyny.
    3. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Helena Śluzek urodzony(a) 29 maj 1796, Chyżyny.
    6. Jakub Śluzek urodzony(a) 22 lip. 1799, Chyżyny; zgon 1 lip. 1800, Chyżyny.
    7. Monika Śluzek urodzony(a) 11 maj 1801, Chyżyny.
    8. 12. Jan Śluzek urodzony(a) 22 paź. 1803, Chyżyny.
    9. Żyjący

  11. 26.  Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin (syn Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek).

    Mikołaj poślubił(a) Małgorzata Reda 23 luty 1794, Latowicz. Małgorzata (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio) urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Świątek urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin.
    2. Jan Świątek urodzony(a) 28 sty. 1798, Strachomin.
    3. Kunegunda Świątek urodzony(a) 24 czer. 1800, Strachomin; zgon 5 maj 1805, Strachomin.
    4. Konstancja Świątek urodzony(a) 19 luty 1803, Strachomin; zgon 12 maj 1805, Strachomin.
    5. 13. Ludwika Świątek urodzony(a) 25 kwie. 1805, Strachomin.
    6. Franciszek Świątek urodzony(a) 12 paź. 1807, Strachomin.
    7. Izydor Świątek urodzony(a) 4 kwie. 1810, Strachomin.
    8. Roch Piotr Świątek urodzony(a) 13 sier. 1812, Strachomin.
    9. Bonifacy Jan Świątek urodzony(a) 19 czer. 1815, Strachomin.
    10. Teresa Jadwiga Świątek urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin.

  13. 28.  Maciej Kaczorek (syn N Kaczorek).

    Maciej — Katarzyna Gelo. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Katarzyna Gelo
    Dzieci:
    1. Józef Kaczorek urodzony(a) 1818, Kiczki.
    2. 14. Jan Kaczorek urodzony(a) 1821, Kiczki.
    3. Joanna Kaczorek urodzony(a) 23 list. 1826, Oleksianka.
    4. Marianna Kaczor urodzony(a) 18 sty. 1830, Oleksianka.
    5. Piotr Kaczor urodzony(a) 12 wrz. 1832, Oleksianka.
    6. Magdalena Kaczorek urodzony(a) 3 sty. 1836, Oleksianka.

  15. 30.  Jan Śluzek urodzony(a) 1 sty. 1797, Redzyńskie (syn Maciej Śluzek oraz Konstancja Mućko).

    Jan poślubił(a) Anna Pieczkowska 4 mar. 1821, Latowicz. Anna (córka Józef Pieczkowski oraz Anastazja płatek) urodzony(a) 2 sier. 1801, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Anna Pieczkowska urodzony(a) 2 sier. 1801, Oleksianka (córka Józef Pieczkowski oraz Anastazja płatek).
    Dzieci:
    1. 15. Barbara Śluzek urodzony(a) 1 gru. 1823, Oleksianka.
    2. Mateusz Śluzek urodzony(a) 1 gru. 1823, Oleksianka.
    3. Elżbieta Śluzek urodzony(a) 5 lip. 1832, Oleksianka.